Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do tych co sie burzą na synowe oczekujące pomocy od teściowych a nie od mam...

Polecane posty

Gość gość
22:19 i 22:30 a paszła w buroki najlepiej prosto do psychiatryka!!! wyrażam swoje zdanie tak samo jak ty i mam do tego prawo, a ty masz teściową z wycieraczki i matkę sukę, żaliłaś się e żadna ci nie pomaga, żal ci doopę ściska od 2 lat tu włazisz i ubliżaqsz synowym bo zazdrościsz bratowej której pomaga twoja matka zamiast tobie, mam twoje ip i zbieram obelgi którymi rzucasz i osoby które obraziłaś więc radzę ci zbastuj szmato!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.04.12 No tak, powinny chcieć, czyli co? Czyli muszą chcieć, a jak muszą chcieć, to i muszą się jednak zająć. Ale oczywiście w poście poniżej niefortunnie się wyraziłaś. A ja myślę, że dobrze wiedziałaś co piszesz, z racji tego, że to twoja teściowa w tej chwili nie pracuje. No oczywiście, że twoja teściowa będzie starsza, kiedy twój maż jest o 6 lat starszy od ciebie i jest najmłodszy, a ty pierworodna. W sytuacji kiedy ty byłabyś najmłodsza, a mąż pierwszy to na bank twoja matka jest starsza. Myśl trochę. xxx gość wczoraj Mylisz się. Rodzice często pracują w podobnych godzinach pracy, więc siłą rzeczy dziecko musi mieć opiekę. Problem w tym, że te wymagania, których tak naprawdę nie powinno w ogóle być, są tylko w stosunku do matki męża, bo przecież matka żony jest według córki taka urobiona życiem i jeszcze pracuje. xxx Głupie fruzie, teściowa ma się zająć dzieckiem, bo powinna chcieć, ale oczywiście ma się też nie wtrącać w życie młodych. Czyli biegać za dwulatkiem 6 godzin dziennie ze spędzanych z nim 10, bo dziecko musi się wyszaleć, mieć spacer, musi dobrze zjeść, oczywiście dostosować się do wymagań matki dziecka, a potem spi/er/dalaj. Chciałabym zauważyć, ze rodzi się teraz dzieci w wieku 35 lat, więc matka załapie się razem z teściową. x gość dziś Dokładnie. Każdy miał małe dzieci, każdy czeka na emeryturę, a jak przejdzie to ma kolejne małe dzieci - wnuki. Jedno się odchowa i do przedszkola, to jest zaraz drugi roczniak i trzeci i czwarty, bo przecież swoim dzieciom się genitali nie zawiąże, aby się nie rozmnażały. I tak zamiast się jeszcze cieszyć życiem, bo wreszcie ma czas, to 60paroletnia kobieta bawi wnuki do 80tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:19 i 22:30 a paszła w buroki najlepiej prosto do psychiatryka!!! wyrażam swoje zdanie tak samo jak ty i mam do tego prawo, a ty masz teściową z wycieraczki i matkę sukę, żaliłaś się e żadna ci nie pomaga, żal ci doopę ściska od 2 lat tu włazisz i ubliżaqsz synowym bo zazdrościsz bratowej której pomaga twoja matka zamiast tobie, mam twoje ip i zbieram obelgi którymi rzucasz i osoby które obraziłaś więc radzę ci zbastuj szmato!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram 19:00 z wczoraj teściowa mogła płacić składki, sama sobie powinna zapewnić starość, a ta sooka od kwadratowych nawiasów sie sklonowała i ostatnio pisze w liczbie mnogiej i sama sobie potwierdza posty, aby sprawiać wrażenie, że takich jak ona jest więcej, to się nazywa schizofrenia i kwalifikuje się do psychiatryka, nie dziwię się, że jej matka woli bratową a teściowa się do niej nie przyznaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wtrącę,ty raczej zbieraj swoje bo tamta osoba cie nie nazywa ani szmatą ani suką.Wystawiasz świadectwo o sobie kreaturo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ~~~~więc radzę ci zbastuj szmato!!!!!! ~~~~~~ posługujesz się językiem więziennym.Gratuluję:) Jedz dalej>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożżżże ale tu kupa marginesu społecznego,szmaty,suki etc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:32 nie udawaj postronnej osoby, bo ty to właśnie "tamta osoba" która nikogo nie wyzwała, haha, ja mam ip zmienne i możesz mnie w dope pocałować natomiast ty masz problem, bo mam znajomego radcę prawnego i już dobieramy ci się do tyłka pomiocie:) nie za ten wątek, tylko za całokształt twojej działalności na tym forum od 2 lat . Założyłam ten wątek jako prowo i dałaś się złapać, bo uderzyłam w twój czuły punkt, już najlepiej wiesz jaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:32 i 38 to ta sama osoba, pograżaj się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty możęsz mi skoczyć,wiiesz na czym polega dyskusja w tematach,na tym ze kazdy moze miec swoje zdanie,czy ci sie podoba czy tez nie.Czy to jest prowo czy nie to nieważne. Twoj poziom wypowiedzi i uzywanie niecenzurowanych okreslen i ublizanie jest tu spisane.Tobie nikt nie ubliza od szmat i suk a mógłby bo taki ktoś jest tego wart.Mnie nie sprowokujesz do pyskówki i nie zamnkiesz ust w tematach niewygodnych dla ciebie.Wiec spadaj na drzewo ze soba i z twoim adwokatem ktory z racji tego co prezentujesz soba nie chciałby nawet z toba rozmawiać.Idz do dobrego specjalisty od głowy. Zeby nie był nie mam brata ani siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no właśnie cię sprowokowałam do pyskówki na temat niewygodny dla ciebie a nie dla mnie, powiem więcej, masz brata którego nazwałas pantoflarzem i pierdołą i bratową, której nienawidzisz, ponieważ uważasz, że zmanipulowała twoją matkę. Cały czas używasz słowa "z racji". Pisałaś kiedyś, że twoja matka "z racji wieku" nie chce "drzec kotów" z synową i zgadza sie na wszystko, a ojciec wychodzi, aby nie patrzec. Tobie żal doope ściska, bo matka ma cie gdzieś i woli pomagać synowej, czego nie możesz przebolec, a teściowa pracuje i nie pomaga właśnie dlatego, że pracuje. Zaproponowałaś jej bezczelnie, aby ci dołożyła do opiekunki, ale postawiła cie do pionu. Nie możesz znieść swojego nieudacznictwa i to spotęgowało twoją schizofrenie. Uwielbiam wyławiać psychicznych troli z czeluści internetu, a że mam znajomego prawnika jest to ułatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest starszy ode mnie tylko o rok a moja teściowa jest młodsza od mojej mamy aż o 14 lat. Moja mama ma 67 lat a jego 53. Zawsze mogę liczyć na pomoc mojej mamy,taty też, jesli przyjeżdżają do nas albo my do moich rodziców, mieszkamy zagranicą i widujemy sie kilka razy w roku. Teściowa odzywa się tylko jak coś chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo teraz to mnie rozbawiłaś do bólu,chyba cie cos popierniczyło na prawde w tym mózdzku malenkim jak mrówka. Wez przetrzep jeszcze raz te wpisy dojdziesz sama do tego ze jestes jednak stuknieta.Koncze bo szkoda mi czasu na dyskusje z kim o poziomie siedmiolatka. Miłego dnia,myślałam ze na prawde masz odrobine wiedzy i rozumu,no cóz człowiek do konca przeciez nie wie kto jest po drugiej stronie ekranu ha ha ha to był dobre mama/brat/bratowa. Uswiadomie cie,tesciowa nie zyje 13 lat a moi rodzice sporo mniej ale jednak. Baw sie dobrze jesli masz duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:54 popieram cię bo też pamiętam styl pisania tej osoby, taki staroświecki a zarazem pełny wsiowych określeń, nazywała kobiety kocicami, królicami, coś kiedyś bredziła o podwiązywaniu jajników synowym (garkotłuk nie wie, że podwiązać można jajowody a nie jajniki), boże co z człowiekiem może zrobić chora nienawiść i zawiść do bratowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystke tu (prawie wszystkie) jesteście nikim. wyzywacie się, od słownictwa oczy bolą jak sie na nie patrzy, a na żywo pewnie bolałayby uszy, wydaje wam sie ze w internecie mozna pisac co sie chce bo anonimowe. ale wychodzi prawdziwa wasza natura. i coz tego ze na zywo wszyscy mysla ze wy to takie ułożone i kulturane. wasze tłumione prawdziwe "ja" wychodzi tutaj pod tym tematem i wieloma innnymi. nie wstyd wam patrzec rano w lustro i taką gębą niewyparzoną jesc sniadanie? mnie by bylo wstyd za siebie gdybym tak hejtowala kogokolwiek w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wystraszyaś się tego prawnika i uciekłaś, ale znalazłam niedawną twoją wypowiedz w innym wątku o synowych i teściowych.. gość wczoraj Bredzisz. Kobiety rodzą dzieci w różnym wieku. Z mężem jesteśmy równolatkami, matki też są w podobnym wieku, ale brat ma starszą matkę od swojej teściowej, bo bratowa jest pierworodna, a brat najmłodszy z rodzeństwa. xxx czyli co , tu nie masz brata a w sąsiednim wątku masz??? Ma racje dziewczyna ta od prawnika, że jedzie po tobie, bo sama się mieszasz w kłamstwach i topisz w jadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, no własnie o 10:46 pisałaś, ze nie masz rodzeństwa, a jednak masz brata, czyli dobrze cię dziewczyna zidentyfikowała i namierzyła :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś :):):):) błagam o litośc,nie uciekam ,nie mam nic do ukrycia,mówię zawsze to co mam do powiedzenia ale wpis z tej,godz nie moze być mój byc moze ze odezwie sie jeszcze ta osoba i ci odpowie bo ja nawet jestem w innym wieku.Prawnikow sie nie boje i nie strasz bo prawdziwi prawnicy nie troluja razem z takimi jak ty.To ludzie z reguły szanujący siebie i swój czas i nie zadający sie z plebsem. Jestes oszustką,bo gdybys miała dostęp do iP nigdy mnie byś nie zaczepiła,masz kobieto bujną fantazje i za dużo czasu.Jesli jestes synowa to faktycznie mają z toba problem.Ty nie lubisz ani siebie ani ludzi. Ciąg dalej,jesli znajde czas zawsze ci odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa i nie zapominaj o przecinkach konczac wpis, typu szmato i suko,zaczyna mi brakowac tych okreslen to bylo bardzo miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×