Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brexit yes

Brexit popieram i głosuje ZA

Polecane posty

Gość UE kaput
UK nie ma żadnych korzyści z bycia w UE, tylko oddają innym władze i decyzje o własnym losie. UE to eksperyment wykonany i nieudany, daje pare lat i ten durny experyment zapadnie się pod ciężarem własnej głupoty lub pod wpływem manewrów zbronieniowych lub wojny. UE to ciekawy pomysł ale tylko w TEORII !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korupcja wyborcza
BREXIT vote za pare dni, na pewno sfałszują i będzie za NIE kilka % więcej niż za TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol zeby zaglosowac to trzeba byc Brytyjczykiem :D Tez jestem za, nie wygonią bydła , ale mniej sie będzie zjeżdżać polaczków, ruskich, rumuniątek, które sie dają dymac za £20 na dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli UK wyjdzie z EU, to liczba imigrantow nic a nic sie nie zmieni, a roznica bedzie tylko taka, ze ci sami imigranci teraz beda nielegalni. W zwiazku z tym, pracodawcy ktorzy beda ich zatrudniac (tych samych ktorzy teraz pracuja legalnie), nie beda z dochodu za ich prace odprowadzac taxu, zatem zmniejszy sie wplyw do budzetu panstwa. A jak sie juz rzad zorientuje, to za pieniadze podatnikow zintensyfikuja prace sluzb, ktore sie zajmuja wylapywaniem nielegalnych pracownikow, co dodatkowo obciazy buzdzet. A w konsekwencji kazdego z nas, ktory mieszka w UK, lacznie z Anglikami...Tak wlasnie bedzie glupolki - Go Brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Glupole tylko są zaślepieni imigrantami a to najmniejszy problem. Nawet nie macie pojęcia ze większość obowiązującego prawa w UK które teraz was chroni to prawo UE. Poza tym teraz wam dobrze w tylki a potem będzie płacz że wszystko drogie, pracy nie ma, za NHS trzeba płacić 200f rocznie a jak nie ma się stałej, dobrze płatnej pracy to wypad. Tylko debile są za Brexitem. To tez jest widoczne w opiniach osób publicznych. Madrzy ludzie są za pozostaniem. I UK na 100% w UE zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale my mamy dobrą stałą pracę i chcemy płacić rocznie 200 f za NHS! ja mogę płacić nawet 500! i uważam dokładnie tak jak powiedziałeś: " jak nie ma się stałej, dobrze płatnej pracy to wypad." mam dość beneficiarzy i debili co zaniżają stawki i pracują za miskę ryżu - u siebie też tak pracowali, więc niech wracają - skończy się to plucie jak to UK ich wykorzystuje (zachowują się jakby ich do UK zgarnięto z Polski na przymusowe roboty!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz płacił 200f rocznie za paracetamol na każda dolegliwość? :D lekarze i pielęgniarki sami mówią ze brexit nie pomoże NHS tylko je jeszcze bardziej pogrzebie wiec powodzenia w płaceniu za nic. Jest tez cos pomiędzy dobrze płatną pracą i beneficiarzami, wiesz? Normalni ludzie, którzy żyją skromnie i nie biorą benefitow ale tez nie zarabiają kokosow. Ludzie którzy myślą, ze po wyjściu znikną beneficiarze, wschodnio europejskie pijaczki i dresy bardzo się mylą. Oni z małymi mozgami zawsze znajdą sposób żeby przetrwać, są jak karaluchy. To normalne rodziny dostaną w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że Brexitu nie będzie. Może to i wredne ale wiecie ile Brytyjczyków chwali sobie polskie sprzątaczki, nianie, polskich fachowców? Robią dobra robotę i o wiele taniej. Kto by chciał żeby to się skończyło? Moi znajomi będą głosować za pozostaniem z wielu powodów i kilku z nich ma całkiem głupie powody (ale jakby nie patrzeć większość powodów za brexitem jest głupia i rasistowska wiec nie ma co się obrażać na powody moich znajomych). Wg mnie powinna być osobna kampania dla brytyjskich ksenofobicznych dresow dająca tylko jeden argument: jeśli wyjdziemy to będziesz potrzebował wizy na Ibize. To od razu by zmieniło ich poglądy bo szybkie weekendowe (i tanie!) wypady na Ibize szybko by się skończyły :D i tragedia gotowa. Miliony zalanych łzami dresiarzy...nikt nie chce tego doświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to obojętne - po pierwsze już zaoszczędziłem tyle kasy (część ulokowana w nieruchomościach, które już więcej niż podwoiły swoją cenę) że do końca życia nie muszę pracować. Mogę sobie np wrócić do PL i z mojego domku patrzeć jak wy niewolnicy musicie skoro świt za/pie/rda/lać do pracy za bezdurno. A po drugie ja mogę mieszkać gdzie tylko zechcę z taką kasą. A za kilka lat dostanę jeszcze godziwą brytyjską emeryturkę (nie takie gooowniane pieniądze jak wy polaczki dostajecie). Życie jest piękne, kocham cię moja UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytole nie lubia Polakow, emigrantow. Mogli tyle nie sprowadzac :D Jestem bardzo atrakcyjna, i obserwuje jak Hiszpanki patrza z zazdroscia bo mam ladniejsza karnacje i kobiece ksztalty, ze jak to tak, Polka moze ? :D O Angielkach nie wspomne, czuja konkurencje :D Nie raz jak sie odezwe ( Nie mam typowo polskiego akcenu, ale slychac, ze wschodni) to jak sie obruszaja, jakie minki strzelaja :D jak widza, ze ubrana modnie, w drogie ciuchy :D Po tym jak sie zachowuja to naprawde nie sadze, zeby tu sie ktos pchal :D duzo ludzi przyjezdza, duzo odjezdza.... Ja bede mieszkac w cieplejszym kraju juz wkrotce :) Powinni to nagrac i pokazac chamstwo, ignorancje ludzi tutaj... oni sie maja za nie wiadomo co bo sa Brytyjczykami hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjczycy znają swoją wartość i wiedzą że są spadkobiercami imperium, które rządziło połową świata. Tak jak u wszystkich innych narodów są wsród nich jednostki wybitne i małowartościowych tłum. Ale faktem jest, że mają wspaniałą historię i tradycję. I to nie oni emigrują w poszukiwaniu pracy (bo nawet jak jadą zagranicę to na zupełnie innych zasadach niż my Polacy) tylko my jedziemy do nich żeby sobie poprawić byt. Wcale im się nie dziwię, że mają dość emigrantów. W końcu jak długo można przyjmować hołotę z całego świata na koszt podatnika? Mogą sobie dać rady z UE i bez niej tak jak to robili w historii. Wierzę jednak, że nie zagłosują za exitem, bo to byłoby niekorzystne i dla nich i dla nas. Za 10-15 lat UE będzie jeszcze silniejsza niż dziś albo jej wcale nie będzie. Szkoda by było gdyby miała upaść bo idea zjednoczonej Europy jest fantastyczna. Reformy są konieczne i to jest naturalna kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% nie wyjdą. Jest masa Brytyjczyków którzy mieszkają w krajach EU, maja domy na lato czy spedzaja tam emeryturę. Poza tym biznes. Umowy musialbyby być negocjonowane od nowa, nowe prawo itp. Pracuje z Brytyjczykami, większość z nich (90% powiedzialabym) to są uczeni, inteligentni ludzie i sami mówią ze wyjście nic dobrego nie zrobi. Mamy też dwóch ludzi z rodziny dresiarskiej i oni pod wpływem swoich rodzin mówią ze nie maja opinii (a wiadomo ze nie chcą są przyznać ze zagłosują za wyjściem bo to głupi ludzie). Widać tendencję : naukowcy, miliarderzy, ludzie którzy cos osiągnęli są za zostaniem. Fałszywi Brytyjczycy (np ci którzy tu piszą) patologia i prości ludzie są za wyjściem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda co piszesz powyżej. Ja widziałem brytyjczyków którym się dobrze powodzi i oni na pewno nie zagłosują na brexit. Ale zmiany są koniecznie bo tu się napakowało zbyt dużo hołoty z całego świata która niszczy systematycznie dobrobyt. Coś z tym fantem trzeba zrobić i przykrócić to bezprawie. Brexit nie rozwiązuje problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, jak sam mówisz Brexit nie rozwiąże problemu migracji. Prości ludzie nie zrozumieją. Tez moglabym powiedzieć ze wynik mnie nie obchodzi bo mam pracę, dom i kasę ALE nie jestem ignorantka tak jak niektórzy powyżej. Wiem jakie zmiany przyniosloby wyjście wiec chociaż jestem zabezpieczona finansowo a paszport w razie czego to tylko kwestia £1000 to i tak jestem za pozostaniem bo nie jestem jedna z tych co widza tylko czubek własnego nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widza an Ibize haahaha Dresiarze beda plakac, bo nie bedzie az tylu tanich dziwek z Rumunii albo Litwy :D do kogo oni beda chodzic? :D Do tych grubych , niemilych, drogich Angielek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli UK wyjdzie (w co watpie), to przede wszystkim wzrosna ceny wszystkiego - produktow i uslug. A imigranci jak byli tak beda. I wtedy sie tepakom otworzom oczy - bo okaze sie, ze tak zwany problem z imigrantami to bylo jakies 5% dealu. Poza tym, te kretynskie teksty, ze zwolnia sie miejsca pracy dla Anglikow. Troche miejsc pracy byc moze sie i zwolni, tylko, ze te miejsca pracy imigranci zajeli dlatego, ze Anglikom nie chcialo sie robic. Imigranci ciagna benefity? Niektorzy owszem, ale wiekszosc z nich oprocz tego pracuje. Angole powinni zaczac od zrobienia porzadku ze swoimi rodakami, ktorzy calumi pokoleniami siedza na socjalu. Ile razy ja juz slyszalam od Anglikow "nie mam nic przeciwko imigrantom, pod warunkiem, ze pracuja i placa podatki". Ale jesli im sie powie, ze 30% Anglikow siedzi na benefitach, i czesc z nich nigdy w zyciu nie pracowala, to nagle okazuje sie, ze ojej, ale niektorzy to maja ciezko, bo maja dzieci i moga przeciez byc chorzy albo mieli ciezkie dziecinstwo itd. Po referendum, dobrze by bylo zrobic taki research: poziom edukacji vs za lub przeciw Brexit. Ja zrobilam taki mini sondaz w swoim otoczeniu i wynik mysle, ze jest oczywisty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Wiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też z ciekawości podpytuje jak będą ludzie głosować. Jeden taki gościu który ma 50 lat ale skończył tylko podstawowke i je tylko brytyjskie jedzenie (pizzy nie ruszy bo włoska itp) będzie głosował za wyjściem. Moja znajoma która ma 20 lat, skończyła tylko secondary school i utrzymuje matkę, chłopaka i cala jego rodzinę bo nie chce im się pracować miała wmówione jak głosować. Za to pseudo Brytyjczycy nie powinni mieć prawa głosu w ogóle bo to banda debili która sra w swoje gniazdo niestety i inteligencja nie grzeszy. Jak widać tu i w TV gdzie facet o ciemnej karnacji z turbanem na głowie wypowiada się ze nie chce w swoim kraju imigrantów :D spójrz na siebie, lub na swoich rodziców którzy pewnie przyjechali zgnieceni w ciężarówce a potem się wypowiadaj haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:49 hehehe niech sie zapytaja emigrantow czy oni ich lubia, i czy im sie w tym UK "miodem i mlekiem plynacym" podoba :D oraz czy inne kraje chca UK w Unii Siostra mojego faceta (Anglik) stwierdzila, ze nie powinni sie jezyka obcego uczyc w szkole.... (ta siostra to stala bywalczyni tanich kurortow w Benidorm i na Ibizie, skończyła secondary school), mam ochote napisac, ze i tak nic nie umie ani jezyka ani zadnej szkoly nie ma... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brexit może również znacząco zmniejszyć sumy, które do tej pory transferują nasi obywatele z Wysp do Polski. Według danych zgromadzonych przez PISM obecnie jest to około 5 mld złotych rocznie. - Pieniądze z Wielkiej Brytanii, stanowią po środkach z Niemiec w wysokości ok. 1,4 mld euro, drugą największą kwotę transferów do Polski. To znacząca suma i może się okazać że zmniejszy się wraz z mniejszą liczbą pracujących tam Polaków - ocenia Toporowski, który jednocześnie zauważa jeszcze jedną zaskakującą konsekwencję Brexitu. Ona również może zmniejszyć przepływ tej gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam sie gowno zarabia , £7 za godzinę :D Hahaha niech sobie te pieniążki trzymają dla siebie :D i nie wpuszczają nikogo ani nie wyjeżdżają na tanie wycieczki do Hiszpanii lub Polski, następnym razem jak Angol będzie chciał zamówić coś u nas w klubie w Krakowie , to zostanie tak obsłużony jak traktuje emigrantów z Europy Wschodniej , nie lubie ich, nie umieją sie zachować , po wypiciu kilku drinków nie lubie ich, ale tego nie mowię "dać ban turystom z Angli " kurde, tez powinno tu być referendum czy ich chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zostana ci do zarcia szczaw i mirabelki to bedziesz calowal kazdego cudzoziemca, ktory zechce zapłacic za cokolwiek na tym zadupiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angole zachowuja sie jak bydlo w Polsce, tez ich nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni naprawde mysla, ze komus na zlosc zrobia :D łaski bez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×