Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Jedziemy z koksem. Fota

Polecane posty

https://zapodaj.net/b191b12326c37.jpg.html https://zapodaj.net/0f7fd7498f023.jpg.html Czas start Koniec balowania, trzeba przystopować i troche przymasować. Mam fajną rzeźbę ale sporo schudłem ostatnie miesiące. Do tego zamówiłem u kolegi z polski 50 strzałów z jelfy, odblok na jajca i przezornie tamox coby za dużo damskiego estrogenu nie łapać :) Życzcie mi przyrostów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good girl gone bad96
Tylko czy to na pewno jest bezpieczne dla zdrowia? :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koledzy sie bali robić ze mną cyklu w obawie o swoje jajka. Ponoć kombinacja HCG clomidu i novaldexa powoduje permanentną bezpłodność co mnie osobiście nawet jest na ręke.. nie musiał bym 3 i pół klocka na wazekotomie wydawać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta cała kulturystyka jest głupia jak kulturyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię szczupłych. Natomiast przeraża mnie ta ilość chemii. Jak tam Twoje kalafiory? Wyleczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie robi to z głową to jest to bezpieczne, znajomi po testosteronie mają zarąbiste orgazmy podobno także trzeba bedzie to sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci\pka ci wyrośnie od tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha myslisz ze te odzywki zrobia z ciebie pakera to sie grubo mylisz trening jeszcze raz trening i silownia na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha cipka wyrośnie :D nie mam skłonności do gino, pewnie dlatego że już bez sterydów mam dużo męskich hormonów. Poprzednim razem nawet nie musiałem się odblokowywać. Co do tej chemi to prawda dużo w suplach dzisiaj jest chemicznego badziewia dlatego ja wole wydać dwa razy tyle ale kupić coś porządnego. Np białko które mam jest bez smaku, bez barwików, i słodzików, z niektórych odżywek (z tych co były w kapsach ) wyrzuciłem też niektóre składniki takie jak kofeina czy inne metafedron. DO tego kupuje najlepsze, drogie jedzenie, nie żałuje na tym kasy bo na inwestycje w siebie nie można oszczedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszka ty mała pipo a myślisz że co ja robie ? Codziennie trenuje jak nie siłownia to joga albo basen, od maja zakładają siatki na plaży więc będe też często grać w siatke i skakać do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos obys byl bezplodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to skad wiem? mam trzech braci i sama trenuje.. brunetos i tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niepłodność to jeszcze nic, zresztą kiedyś pewnie zmienisz zdanie, ale wydaje mi sie ze coś takiego moze bardzo negatywnie wpłynąć na różne narządy np na wątrobę...kolega w końcu wylądował w szpitalu po jakiś suplementach, ale nie wiem co brał...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja slyszalem ze brunetosa stara kreatyna z procy karmila a stary sie go wyparl na chrzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszkaa dziś a dziękuje :) miłego wieczoru good girl gone bad96 dziś ja nie jestem z pierwszej łapanki, miałem styczność z koksem od 15 roku życia, też się wiele na błędach nauczyłem. Barałem sterydy bez osłonek na wątrobe i żołądek, niemogłem pić zimnej wody przez ponad pół roku bo tak miałem bebechy zniszczone, a jak napiłem się wódki to zdychałem przez 2 dni. Główna zasługa to był metanabol który odradzam a szczególnie amatorzy po niego na początek sięgają bo jest w tabletkach i łatwo o szybkie przyrosty. Jeśli chodzi o testosteron to nie trzeba osłonek na organy bo kłuje sie to w pupe :) potem tylko trzeba odblokować genitalia by zaczeły produkować naturalny testosteron. Nic mi nie będzie znam się na tym, mam wielu kolegów którzy też biorą także mam się kogo doradzić. Jeden mój kumpel w 3 miesiące ze szczura coś takiego jak Przemek rozrósł się na takiego bydlaka że lepiej nie podchódź :) zrobił z 25 kilo. Ja duży być nie chce, troche masy złapać tak do 95kg, rzeźba i styka bo w tej chwili waze tylko 83 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdychaj qrwiarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wzroście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good girl gone bad96 dziś W porównaniu z tobą nawet strychnina byłaby bezpieczniejsza dla zdrowia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
83kg to na faceta niezbyt dużo,ja ważę 70kg przy 1,70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jesteś gruby. Mój facet też miał 69 kg przy 170cm i już lekki brzuszek, a i umięśniony był, i klatę miał i blisko 40(!) w bicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok spoko jesli wiesz co robisz.:) tylko nie przesadź z masą bo potem będziesz musiał sie odchudzać-tez znam taki przypadek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×