Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Jedziemy z koksem. Fota

Polecane posty

Gość gość
Typowy koksu. Mięśnie siłownia a we łbie pustostan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osiągnąłeś juz jakiś ciekawy wynik w tym sporcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem oszka ^^ ale bedzie jeszcze lepiej. Tak, moj najlepszy wynik to 102 kilo, kiedys jeszcze w wieku 17 lat wyciskałem 120kilo przy wadze około 75kilogrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w wieku 23 lat wycisnąłem 163 kg i co ?? A poza tym skończ pierdolić, że będziesz miał strzały z Jelfy, bo Jelfa już omki od lat nie produkuje. Zwyczajnie pierdolisz głupoty i wciskasz kit naiwniakom którzy nie są w temacie buraku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej omki debilu jak bede jechal propa i npp haha i nie z jelfy w koncu tylko z alphy lub z malaya Pozdro cipko Co z tego ze 163 wyciskales choy mnie to boli, ktos zapytal o moje wyniki to napisałem czujesz sie lepszy ze od 17 latka wiecej o 23 kilo robiles ? :D Huhaha żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na 17latka to extra wynik.Brałes udział w jakiś zawodach?masz medale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as wywiadu
17lat miałeś -szacun.Starzy musieli pękać z dumy,stary i co działasz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa ,koks z głową:D jeszcze bedziesz tego żałowaĺ,ale twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Predzej czy pozniej staniesz sie z brunetosa baldosem z krotkim fiutosem impotentosem z zepsutym liverosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koks łeb ma ale pusty :D bo wszystko juz wyschło :D penis tez obumiera :D cały pomarszczony od chemii :D tylko klata jest :D zeby żółte :D no i od czasu do czasu jakiś odpał :D komuś przeciez trzeba przy/je/bac w ryj :D najlepiej babie bo nie odda :D i jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brunetos244 dziś hahahahah chyba nie widziałeś zdjęć (które wypłynęły) tego wyłysiałego frajera. :D Wygląda jak paralityk co kilku kg by nie podniósł nie mówiąc już o 100kg :D:P Straszny mitoman- zakazana morda, a pisał jeszcze kiedyś że był modelem. :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gggb kogo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ta p********a szmata do rżnięcia która miała epizod w domu publicznym coś popierduje i beka wczorajszym bigosem hehehehehe Żałosna szmata :D:D:D:D Każdy ją tu jedzie jak burą sukę gdziekolwiek sie pojawi i prawidłowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brunetos:D Po tych wszystkich koksach ci d**e chyba na kiblu rozerwie hehe:D🖐️ No ale czego sie nie robi dla pięknej i zdrowej sylwetki cipcie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brunetos to cwelicho takie samo jak ty piwosz z tym, że ten pedałek jest mitomanem i narcyzem, a ty jesteś moczymordą i piwożłopem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam se hantle i czasami ćwiczę.Znaczy tak raz na tydzień:D Mogę se fote dać cipcie:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw frajer pisze, że będzie brał testosteron z Jelfy, a nawet żałosne pedalicho nie wie co to omnadren hehehehe Posłuchaj no żałosny narcyzie, widziałeś kiedyś żeby ktoś z indyka koguta zrobił ??? Nic ci nie dadzą te odżywki c****eczko, zawsze będziesz łajzą na liścia i tak już zostanie ! A 163 kg na klate to jest dla ciebie bariera nieosiągalna, nigdy tyle nie wyciśniesz leszczyku :D:D:D:):) K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good girl gone bad96 wczoraj haha cześć :D no to pocisłaś po skarpecie, aż mi się go szkoda zrobiło :) wystarczy mu chyba że będzie prosił o poprawkę. Miłego wieczoru good girl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×