Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIÓWKI 2017

Polecane posty

Asia, ja też miałam ostatnią miesiączkę 27 marca. Z dniem dzisiejszym mamy 6 tydzień i 2 dni :), czyli zaczęty 7 tydzień. Ja mam na telefonie taka aplikację, która to wylicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, to nawet się trochę uspokoilam:) Mam tylko nadzieje, ze w poniedziałek juz będzie widac to serduszko:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzykroć
JestemAgentką - też mam aplikację :) a w zasadzie dwie - pierwsza służyła do monitorowania cykli, obecnie przeistoczyła się sama (taka mądra) - w aplikację do obliczania zaawansowania ciąży. Ale w związku z tym, że ona podaje tylko ilość tygodni, które upłynęły, to ściągnęłam sobie drugą - taka stricte ciążową. Podaje mi aktualny stan, są ciekawostki i informacje na temat ciąży w konkretnym czasie, a także filmiki z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzykroć
Asia - myślę, że jest spora szansa, że na następnej wizycie już zobaczysz serducho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Mialam dac wczoraj znac po wizycie. Wszystko jest dobrze, jedynie zwiekszona mam dawke luteiny i mam duzo odpoczywac. Nastepna wizyta 18.05 moze wtedy bedzie juz widac serducho. Jakie macie aplikacje na tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzykroć
Mani_a moja aplikacja to "moja ciąża" - pomarańczowa ikonka z buzią dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzykroć
Mani_a - widzisz - będzie dobrze. Sama w poprzedniej ciąży dostałam plamienia jakoś w 5 tygodniu i do dziś pamiętam tą panikę i to jak dzwoniłam do mojej pani doktor i modliłam się aby miała chwilę, żeby mnie przyjąć (zwykle ma grafik bardzo szczelnie wypełniony, a wierzcie lub nie - ale kobiety w poczekalni mają w głębokim poważaniu to, że dla Ciebie liczy się każda chwila, żadna nie wpuści Cię do kolejki - to ta nasza słynna solidarność jajników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaśFasola
witam styczniówki :) Wczoraj byłam u lekarza, termin na 2 stycznia :) jak narazie mam 13 mm pęcherzyk, ale spokojnie i bez nerwów czekam na Serduszko, kolejna wizyta 30 mają, póki co przede mną badania krwi oraz moczu :) objawy póki co to ból podbrzusza oraz wrażliwe piersi, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani_a
Witaj JaśFasola i gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mamusie, można się przyłączyć? mam termin na 27grudzień, ale nie znalazłam 'grudniówek' ;) Wczoraj byłam na usg i serduszko już bije ;):) crl 9mm :) Mam niestety też krwiaka w macicy i zaraz dźwigania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) Oczywiście:) 9 mm? No to ładnie:) u mnie wczoraj bylo 3,9 mm. A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
kurde dziewczyny ja mam jutro wizytę 6tyg. 6dzien, czyli koniec 7 tyg., czekałam tyle żeby było już serduszko żeby można było założyć kartę ciąży a Wy piszecie, że u Was jeszcze nie widać :-( normalnie się zestresowałam od wczoraj zaczęło mnie mulić :-( smażyłam kotlety na oleju i nie mogłam znieść tego zapachu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. tydzien temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ale wieku ciazy nie da sie okreslic bo jest jeszcze mloda. Lekarka mnie nastraszyla ze moja ciaza nie przetrwa bo mam nieregularny pecherzyk ciazowy. Czy ktoras z was sie spotkala z takim przypadkiem, moze bylo dobrze? Moze sie wypowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna~~
Ostatnią miesiączkę miałam 24 marca. wiola879 - daj znać jak po wizycie, ja też miałam usg w 6t6d i moje maleństwo miało 9mm. Ciekawa jestem ile Twoje będzie miało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna~~
To wyżej to ja pisałam ;) zmieniłam nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo. Asia mysle, ze w poniedzialek juz na pewno bedzie serducho. Ciekawi mnie jak reagujesz na luteine ? Ja biore przed snem a na drugi dzien wszytko wyplywa co strasznie swedzi :P Ja tez z tych co okres mialy 27 marca i w piatek mam usg, ciekawosc mnie juz zzera.Wg okresu to pwinnysmy rodzic 01.01.2017 :) czas pokarze.. witam nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
sałatkaOwocowa tu masz link http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,108774703,108774703,rokowania_przy_nieregularnym_pecherzyku_ciazowym.html ja osobiście się nie wypowiem ale na tym forum wiele kobiet jest pozytywnym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
Justyna obyś miała rację :-) wizytę mam na 8:40 dam znać, oczywista oczywistość :-) wczoraj powiedziałam kierowniczce, że idę do lekarza żeby się przygotowała na to, że już niebawem będę nieobecna w pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onika-wyplywa ze mnie jakies zolte cos. A z Ciebie? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Raczej białe, coś w rodzaju zmoczonej tabletki.A swędzi Cię coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna~~
Ja też biorę luteine 1x2 i wypływa ze mnie to białe. Ale nic nie swędzi. Dziewczyny a z jakigo powodu Wam leklarz przepisał? bo mi chyba tylko tak profilaktycznie, bo mam krwiaka. Ale co ma krwiak do luteiny? bez sensu wg mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swędzieć jakos niespecjalnie, ale ten kolor mnie martwi:( Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Ja miałam okres 25 marca ostatni raz i wyliczyłam na necie ze termin 1.01. Ale pewnie tak na 100% sie dowiem dopiero po pierwszym usg w 12tyg. Wymiotuje juz któraś? Ja rozmawiałam ze swoim managerem w piatek. Musiałam sie wygadać bo mi to wszystko ciążyło, teraz przynajmniej mam spokojniejsza głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BMO, ja na szczęscie ani mdłości ani wymiotów, a Ty? Mam nadzieje, że mnie to ominie, bo panicznie boję się wymiotów. Jak rozmawiałam z trzema koleżankami to żadna nie miała mdłości ani wymiotów, modle się o to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Chciałabym dołączyć do Waszego grona chociaż na razie jestem pełna obaw. Beta na początku 46, po 48h 109, później odczekałam 72h i zrobiłam następną... 246. Załamałam się. Ale po 48h zrobiłam kolejną i 509 czyli prawidłowa :) A badam skrupulatnie ponieważ staramy się z R już ponad 2 lata o maluszka i nigdy samoistnie nie miałam owulacji i na dodatek mam niedrożny lewy jajowód. W obecnym cyklu poszłam do gina z nadzieją, że coś urośnie w prawym jajniku i rozczarowanie. 2 pęcherzyki w lewym. Więc całkowicie odpuściłam ten cykl i łykałam duphaston bo bez niego nawet nie miesiączkowałam. No i daliśmy na luz. Poimprezowaliśmy, bawiliśmy się aż tu nagle 4 maja (taki prezent na moje imieninki) zrobiłam test. Wyszła jedna krecha więc wywaliłam do kosza ale po pół godziny coś mnie tknęło i wyjęłam go z powrotem :D No i moim oczom ukazała się bledziutka kreseczka. Nie mogłam uwierzyć. Do teraz się boję, że przy niedrożnym jajowodzie to może być ciąża pozamaciczna... To już moja druga ciąża. Pierwszą straciłam w... 18tc z powodu wad genetycznych. Tej postanowiłam nie podtrzymywać na siłę. Nie biorę ani duphastonu ani clexany. I modlę się żeby w końcu za te 8 miesięcy przytulić moje zdrowe kochane długo wyczekiwane maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Bmo ja dziś pozegnalqmm moje śniadanie w toalecie w pracy :p Luteina dostałam chyba tez profilaktycznie,bo mam miesniaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
(Gościu bad z nami i dziel się wiadomościami. Musisz być dobrej myśli, jak my wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Gość Trzymam kciuki oby wszystko było ok! Ja odpukać nie wymiotuje, troszkę mnie mdli czasami i ogolnie nie mam zbytnio apetytu. Za to zmęczenie a przede wszystkim brak koncentracji straszny. W pierwszej ciazy nie wymiotowałam wiec mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie aczkolwiek dzisiaj po przyjeździe do domu, zanim zrobiłam obiad to zjadłam go po 18 gdzie wczesniej kilka h nie jadłam i strasznie mi ciezko na żołądku cały wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Mamusie:) Ja na razie jakos nie wymiotuje, nie licząc tej grupy zoladkowej:) Wiola, daj znac, jak bylo u lekarza:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Wiola powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×