Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIÓWKI 2017

Polecane posty

Gość gość
hop i pyknę wam sześćsetny wpis hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczeta ja sie z wami zegnam...robiłam bete i niestey nie przyrasta....jezeli mozecie trzymajcie kciuki zeby organizm sam mi sie oczyscił... mam jakies cholerne deja vu sprzed paru lat bo tez było idento tez termin na styczen nerwy beta itd na koncu zabieg. lepiej jednak dla organizmu co by zabiegu nie było. życze Wam szczesliwych porodów :-D zajrze w styczniu i pogratuluje szczesliwych rozwiazan. pa pumpernikiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Pumpernikiel :( przykro mi, mam nadzieje ze następnym razem bedzie dobrze, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Pumpernikel trzymaj się mocno,jestesmy z Tobą :) może dołączysz tu jeszcze za jakiś czas,czego życzę :) Ja za to cała noc miałam koszmary, że mój miesniak miał 15 cm..obudziłam się z płaczem, oby to nie był zły omen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki dziewczyny ale nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek sie odwaze.Zeby to było pierwszy raz ale drugi? najbradziej zal mi mojego dziecka ktore nawet wczoraj widzac bociana w gniezdzie mowił "bocianie bocianie przynies mi siostrzyczkę" (a nie wie ze jestem w ciazy i nie rozmawialismy z mezem przy nim) pumpernikiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Życzę Ci,aby mały się nie mylil a bocian dał siostrzyczke :) Dziewczyny, a co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa leci jakos:) ja sie zastanawiam nad zmiana lekarza, bo mam troszkę za daleko i wolalabym bliżej domku:) A tak poza tym to mam wrażenie, ze brzuszek mi juz rośnie, a Wam? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Ja dzisiaj mam kiepski dzien, jakos słabo sie czuje, pewnie niskie ciśnienie mam. Nie mogę sie skoncentrować w pracy, mam nadzieje ze nie narobie jakiegoś syfu. Brzuch chyba jeszcze nie rośnie. W ogole to termin wg położnej mam na 30 grudnia. Ciekawe czy sie zmieni po usg. Pumpernikiel nie poddawaj sie jesli bardzo chcecie. Moze do 3 razy sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka32
Witajcie odebrałam dziś drugą betę i skoczyła z 53 do 213 :) czyli chyba jest dobrze. :) tylko cycki coraz bardziej bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Bardzo smutne, że u Wioli i pumpernikiel tak to się zakonczyło, ale na pewno uda się doczekać wam szczęśliwego rozwiązania już niedługo! Asia, ja też mam wrażenie, że mi brzuch się powiększył, ale to przez to chyba że zawsze miałam płaski a teraz mam smaki na słodycze ;( a unikalam zawsze jak ognia.. Dziś np 2 paczki żelek poszły w ****** na zakupach w koszyku wylądowały kolejne opakwoania żelek i czekolady. Musze sie opanować. Do tego mam "kratkowe" humory, jeden dzień chodzę smutna i jestem zniechęcona do wszystkich czynnosci i w pracy i w domu, a w drugi dzień mam szampanski humor, żartuję, latam z odkurzaczem z uśmiechem i mam ochotę tańczyć. Po prostu czuję się jak chora psychicznie. Też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najgorsze !! Nie miałam w ogole pryszczy ani skłonności do tego żeby się pojawiały, a teraz nie dość że mam kilka na twarzy to jeszcze wysypka na szyji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka, to wszytsko idzie w dobrym kierunku :) No z piersiami to rzeczywiście nieprzyjemna sprawa, też mnie od samego początku bolą i nic nie przestają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Mamusie:) A ja mam wrażenie, ze urosl mi troszkę brzuszek, moze faktycznie za duzo podjadam:p choc tak szczerze to jem, jak zawsze. Zaczął się trzeci miesiąc, wiec mysle, ze powolutku cos będzie nam się zaokraglalo:) Ale oczywiście mam problem:p mam chyba jakas infekcje:( wizyta dopiero w czerwcu i nie wiem, co robic:( nie wiecie moze, czy z jakichś preparatów na takie infekcje jest cos bezpiecznego dla kobiet w ciazy, co można kupic w aptece bez recepty? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Jestemagentka hihi jabym czytała o sobie.U mnie dokładnie tak samo.Raz mam energii i uśmiechu za pięciu, a raz nie mam chęci na nic. Chyba to normalne. Asia mi przy tej mojej infekcji ginekolog poleciła Tantum Rosa ok 36 zł u mnie kosztuje i po kilku zastosowaniach przeszło i obyło się bez antybiotyku. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onika-super, dziękuję bardzo:) ale rozumiem, ze poleciła Ci to w czasie ciąży, tak? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brzuszek tez się posięwoli zaokragla. Zmęczenie i senność nie mija i mdłości męczą nawet po wodzie niegazowanej. W piątek idę do nowego lekarza. Zobaczymy czy będzie kompetentny. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ja używałam bez recepty kiedyś globulek, pani w aptece mi poleciła i przeszło. Myślę, że najlepiej jak pojdziesz do apteki i zapytasz czy jest coś dla kobiet w ciąży. Mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci, czy uzywała któras z was kremu przeciw rozstępom Mustela? Grzebię w necie i szukam czegoś dobrego i widzę, że dziewczyny zachwalają ten krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi ten krem? Ja póki co smaruje sie oliwka w żelu, ale musze się bardziej do tego przyłożyć, bo nie codziennie to robiłam, ale mysle, ze juz pora zacząć:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Ja w pierwszej ciazy używałam biooil i w tej także. Efekt 100% Moja siorka z kolei używa mleczko kokosowe z palmersa bodajże, jest w 38 tygodniu i odpukać żaden rozstęp nie wyszedł ale to tez chyba zależy od skory po prostu. Jeszcze 3 dni i prawie 2 tygodni wakacji, mam nadzieje ze przez ten czas zmęczenie i senność mi mina i nie bede tak padać na pysk po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Asia ,tak na początku ciąży w jakimś 5 tygodniu to miałam i wtedy mi to polecała, także spokojnie możesz brać tzn się tym podmywac.Oliwki nie polecam,bo na chwile pomoże, ale potem wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Asia zle przeczytałam, zrozumiałam ze oliwe używasz tam na dole : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onika-haha:d poprawilas mi humorek:)) a te saszetki juz kupiłam i za 1 sztuk dalam 21 zl:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 10 sztuk miało byc:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa_87
Dołączam i ja :) 14.01. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Hejk starym i nowym. Ja juz w łożku, położyłam sie z Oli i juz chyba nie ruszę sie na dół zeby troszkę posiedzieć z emem. Dzisiaj pocwiczylam pół godziny jakies ćwiczenia dla ciężarówek. Stwierdzam ze jednak brzuch juz zaczyna byc widac powoli....jeszcze mnie to nie kręci. Mam nadzieje ze wszystko przyjdzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka32
Ja też za chwilkę idę do łóżka :) piersi bolą coraz bardziej więcej nic się nie dzieje :) czekam z niecierpliwością do 1 czerwca bo wtedy mam wizytę u lekarza. A Wy dziewczyny już po jakimś USG? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onika83
Kuleczka ja też mam wizytę 1 czerwca z tym,ze drugie usg,juz widziałam serduszko :) Dziewczyny dalej Was bolą piersi tak samo mocno ?moje znowu przesłany być tkliwe,ale jak skoczyłam to jakbym miała kamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dołączam do grupy mam styczniowych :) 6 tyg 5 dn, wczoraj byłam u gin i wg jej sprzętu wychodzi 5 tyg i 4 dn, dziwne...jakby wszystko zadziało się tydzień później... kropeczka ma 14 mm i serce bije :) To moje drugie i wyczekiwane dziecko. Po ostatniej ciąży dostałam zapalenia tarczycy i wyszła niedoczynność, dopiero jak wyregulowałam tsh udało się :) Mam odstawić wszystkie wit łącznie z kwasem foliowym, ponieważ zrobiłam sobie badania i wyszło że mam go bardzo dużo, bo aż 32... to może z tego powodu że brałam femibion natal ponad rok, teraz się martwię bo tak jak niedobór tak też nadmiar szkodzi... czy my kobiety zawsze znajdziemy sobie powód do zmartwień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
hej dziewczyny :-* mam dzisiaj gorszy dzień i pomyślałam, że napiszę właśnie do Was :-) u mnie ciągle nic się nie wydarzyło :-( żadnego plamienia, krwawienia, nic. Już się pogodziłam, że i tym razem się nie udało a tu ciągle nic :-( wizytę mam dopiero 1 czerwca a do tego czasu chyba oszaleję :-( już bym chciała żeby było po wszystkim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiola bardzo mi przykro. Jestem pewna że w końcu wszystko się ułoży i będziesz szczęśliwa. Cierpliwości. Trzeba być dobrej myśli mimo wszystko. Trzymam za Ciebie kciuki. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×