Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIÓWKI 2017

Polecane posty

Gość wiola879
a no pewnie, do stycznia jeszcze trochę, więc zawsze może ktoś dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiola ja wg om tez zaczynam jutro 14 tydzień, chociaż lekarz na prenatalnych mi to trochę skorygował, bo cykl miałam tak 28-30 dni, ale mniej więcej jestesmy na tym samym poziomie:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiola ja według om tez zaczynam jutro 14 tydzień, chociaż na prenatalnych lekarz mi to troszkę skorygowal, bo cykl miałam tak 28-30 dni, ale mniej więcej jestesmy na tym samym etapie:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj sie dowiedziałam, ze nasza znajoma, ktora ostatnio poronila i musiała urodzic martwe dziecko tez jest znowu w ciazy. Mam nadzieje, ze teraz im sie uda:) podobno po poronieniu łatwiej zajść w ciaze. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest. Miałyśmy ostatni okres z tego co pamiętam 27.03 jakoś tak samo w cztery dziewczyny się ułożyło :D Chyba że mi się coś pomyliło, mi dziś równo 13 się zaczyna, tez mam termin na 1 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaka ja mądra jestem. Wzięła się o pólnocy z bolem glowy do pisania i pisze głupoty, macie racje zaczyna się 14 tydzień, ja zawsze obliczam sobie co do dnia np. 12 tydz i 5 dzień i tak wlasnie sobie myslalam, gdzie tam do 14 tygodnia, a w sumie się rozpoczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
Tak właśnie Agentko wszystko sobie sama wyjaśniłaś :-P Asiu faktycznie jesteśmy na tym samym etapie :) z Agentką też :-) ciekawe kiedy urodzimy :-) a BMO ma najstarszą Kruszynkę a reszta dziewczyn? Na kiedy kobietki macie terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstyczniowiątko
Mam termin na 9-10 stycznia, ale moje starsze dzieci urodziły się trochę wcześniej. Myślę, że do świąt będę już po porodzie. Nawet nie nastawiam się na styczeń, ale na drugą połowę grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na 3 stycznia. 27.03 ostatnia miesiączka i cykle ok 30 dniowe. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowiątko
Wiecie, ja nie chcę znać płci, tak jak poprzednio. Tylko wcześniej było więcej uniwersalnych ubranek a teraz wszystko typowe dla danej płci. Fajnie mieć niespodziankę, tylko trzeba się pilnować, żeby lekarz nie wygadał. Rzeczywiście mało nas Wracając do cytryny, nawet w poważnej klinice profesorowie nic nie mieli przeciwko. .. Słyszałyście o tym badaniu? http://www.konfliktplytkowy.ihit.waw.pl/konfliktplytkowy Zrobiłam przy okazji innych, nie płaci się, myślę, że warto, czekam na wynik. Dużo tu świadomych mam, więc pomyślałam, że napiszę o tym badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa W
my z mężem mamy taka samą grupę krwi O Rh+, konflikt nam nie grozi ale warto sprawdzic jeśli jest możliwy. Moi rodzice mieli ten problem i niestety bez poronien się nie obyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest, ze sie nie placi za takie badanie?:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już nie mogę się doczekać aż poznamy płeć, bardzo chciałabym wiedzieć. Akurat zmieniamy mieszkanie i bedziemy robić pokoj dzieciecy od podstaw i ogladałam dziś fototapety w sklepie i tak niektórymi się zauroczyłam ( aż wstyd). Będziemy robić na neutralne kolory, ale wiadomo jak się jest w 100% pewnym płci to można coś przyszaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bardzo chcialabym poznac plec:) Ciekawe, kiedy nam sie to uda... Jakos stawiam na chlopczyka, trzem moim znajomym rodza sie teraz dziewczynki, a chlopczyk tylko jednemu koledzie, wiec jakos tak mam przeczucie, ze tez trafimy na chlopczyka:) Generalnie bardzo chcialam dziewczynke, a tatus - chlopca, oczywiscie plec nie jest wazna, byle dziecko bylo zdrowe:) i jakos tak mimo wszystko wewnetrznie nastawiona jestem na chlopczyka:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
My tez liczymy na chłopca, chociaż córka chce siostrzyczkę. Nie mogę sie doczekac 10 sierpnia aż sie dowiemy. Dookoła rodzą sie same dziewczynki wiec tak mysle ze to moze zwiększy nasza szanse na chłopca hehe no ale dziewczynka tez fajne i akurat, te wiem jak "obsługiwać" haha Ja takze mam nadzieje ze urodzę w grudniu przed świetami. Jak znam życie to bede biegać skakać przed świetami, piec, gotować to moze mnie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabomania23
Ja dla mojej kruszynki kupiłam na stronie www.redro.pl jestem mega zadowolona, efekt rewelacyjny z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita84
Cześć, jakiś miesiąc temu przywitałam się z Wami po czym zamilkłam. Przeraziły mnie najpierw posty o utratach (niestety czasem tak bywa i bardzo mi przykro z tego powodu) a chwilę później wzajemne ataki o zwolnienia, czy o selekcję naturalną. Chciałabym żeby zawitał tu spokój by faktycznie móc dzielić się swoimi radościami/zmartwieniami. Poza tym u mnie leci 12 tydzień, jutro USG i ciąg dalszy remontu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj ide na powtorke prenatalnego. Trzymajcie kciuki! :) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Julita Bez przesady... Ja uważam ze to jest super ze każda ma inne zdanie, w związku z tym sa tez sprzeczki ale o to w tym chodzi. Gdybym chciała znać tylko własne zdanie to bym sie tu nie zapisała albo dzwonilabym do mamy, która by mnie poklepywala po plecach a chyba nie o to chodzi. A kłótnie bede zawsze szczególnie jesli większa cześć z Was jest z Pl a cześć z UK gdzie wszystko jest inne. Do tego dochodzi ze to forum jest otwarte wiec kazdy moze napisać bez podpisywania sie. P.S kupujecie juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BMO-masz na myśli wyprawke dla dziecka?:) ach ja to najchętniej juz polecialabym do sklepu, ale poczekam, aż moje wyniki z prenatalnych będą dobre i poznamy plec:) a Wy?:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Asia No wyprawka, ciuszki itp :) Przypomnij mi czy to Twoje pierwsze dziecko? Ja Was tu jeszcze nie ogarniam zbytnio :) Ja zaczęłam zakupy w ten weekend póki co tylko śpiochy i dwa śliniaki takie wiecie na noworodka plus zamówiliśmy kamerę. Mój em to gadżet Man wiec upatrzył sobie ta kamerę, która jest połączona z telefonem i sie załącza w momencie ruchy dziecka itp i sie jara ze jak dziecko bedzie spało np w dzien to bedzie mógł w pracy patrzeć na bobo ;) Ogolnie nie czujemy szału zakupów tak jak przy pierwszym dziecku ale jako ze nic nie mamy i nikt nam nic nie da to trzeba zacząc powoli kupowac. Z kolei 16 lipca jest u nas wielka wyprzedaż ciuchów w next na która zawsze chodzę, niestety zbytnio nie poszaleje bo nie bede znała jeszcze płci a szkoda. starsza córkę tylko tak ubieram, bardzo sie opłaca bo jakość super a potem często sprzedaje te ciuszki jak juz wyrośnie na eBayu i pieniądze mi sie zwracają bo sa bardzo chodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BMO-tak, pierwsze:) Nie słyszałam jeszcze o takiej kamerce, wyślesz jakiegoś linka?:) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia trzymamy kciuki oczywiście i czekamy na wiadomość ! Ja kupiłam trampki dla rocznego dziecka, nie mogłam się powstrzymać tak mi się spodobały. Będą czekac zapakowane w pudełeczku. Wyprawki jeszcze nie kupuję, wstrzymam się te kilka miesięcy, chyba że coś mi wpadnie w oko i będę musiała to mieć:) Dziewczyny, jakie rzeczy z rzeczy elektronicznch warto kupić oprócz elektronicznej niani? Słyszałam o monitorach oddechu i innych gadżetach, może bardziej doswiadczone mamy się podzielą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
Hej Julita, nie bój nic przecież nikt nikogo tu nie wyzywa ani nie bije :-) pewnie jeszcze nieraz pojawią się różnice poglądowe ;-) Dziewczyny ja to bym wolała urodzić po terminie, w sensie w styczniu :-) ale co ma być to będzie, a Okruszek pojawi się na świecie wtedy, kiedy będzie chciał On a nie mama :-) chcielibyśmy córunie, synuś w domu, więc byłaby parka :-) nawet Gabryś wolałby siostrzyczkę, imie też mamy dla dziewczynki a dla chłopczyka nawet nie myślimy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola879
Asia trzymamy kciuki, daj znać koniecznie! BMO fajnie masz z tymi wyprzedażami, mam bliską przyjaciółkę w UK i coś wspomina, że jak już będzie wiadomo kogo noszę w brzuchu to zrobi jakąś paczkę :-) z reszta wszyscy bardzo chwalą tamtejsze ciuszki dla dzieci. Ja sama dla młodego wyhaczyłam na allegro paczkę ciuszków za dosłownie "grosze" i miałam ciuchów na jakieś 4-5 m-cy, i byłam mega zadowolona. A teraz póki co oglądam na allegro ale jeszcze się nie odważyłam nic zakupić, czekam na poznanie płci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Wiola no mam super z tymi wyprzedażami w next bo ceny zawsze 50% albo i wiecej przy droższych rzeczach.m typu kurtki czy buty zimowe. Z tym ze moja córka juz ma prawie 6 lat wiec juz weszła w ciuszki dla starszych dziewczynek a one nie sa juz takie fajne tylko raczej poważne. Ze sprzętów co mi przychodzi do głowy teraz to podgrzewacz do butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wrocilam i jestem zalamana:( Serduszko w miare ok, bo juz bylo tylko 164, a nie 184 u/min, ale lekarz powiedzial, ze nosek jest slabiej uwapniony i tym razem wzroslo ryzyko zespolu downa:( ryzyko zd mam juz 1:690, przy normie 1:855, jestem zalamana:( od razu, jak wyszlam od lekarza to polecialy mi lzy:( w nastepny poniedzialek powinny juz byc wyniki z tej biochemii, ktora dzis zrobilam i wtedy bedzie wiadomo, co dalej. Jestem juz po prostu cala roztrzesiona, bo z wizyty na wizyte przynosze coraz to gorsze wiesci:((((((( Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Asia nie wiem czy cie to pocieszy ale u nas nie patrzy sie ani na bicie serca ani na nosek w tym stadium, patrzy sie tylko i wyłącznie na przeziernosc karkowa plus badania krwi jesli ktos chce. Moze idź do innego lekarza bo duzo zależy od sprzęty i samej osoby. Chyba nie znam ani jednej laski czy znajomej, której by w PL nic nie wynaleźli w czasie ciazy a dzieci rodziły sie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×