Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wera123456

Czy bezpłodna kobieta ma szanse na związek ?

Polecane posty

Gość wera123456

Jestem bezpłodna.. Próbuję ułożyć sobie życie, ale nie chce żeby facet mnie zostawił bo nie mogę dać mu dziecka. Czy mam szanse na związek (poważny) ? Myślałam nad poznaniem rozwodników z dziećmi lub wdowców ,ale nie znam takich osób, zostaje mi tylko internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze ma szansę, nie każdy facet chce mieć dzieci to raz... a dwa... przecież można dziecko adoptować, mnóstwo maluszków tylko czeka na dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam że pytam ale na 100 % jesteś pewna że to bezpłodność a nie niepłodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka też nie szans na dziecko, a chłopaka ma :) Także jak najbardziej jest to możliwe, najważniejsze jest to aby dwoje ludzi się kochało i rozumiało, a dziecko to żaden problem i w ostateczności można jakieś zaadoptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebnie o tym myślisz. Skup się na znalezieniu chłopaka gdy już cię pokocha wtedy mu powiesz na 100% cię nie zostawi. Adoptujecie zobaczysz będzie dobrze. Aha i my nie myślimy o kobietach jak o "workach do produkcji dzieci" bezpłodna nie znaczy gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla faceta i tak to jego kobieta będzie ważniejsza, nawet jeśli dzieci już są, bo dziecko to etap przejściowy (po kilkunastu latach ma już swoje życie i sprawy i rodziców nie potrzebuje), a z kobietą teoretycznie chce się spędzić całe życie, tak więc bezpłodność nie jest żadnym problemem jeśli między ludźmi jest prawdziwe uczucie i jak ktoś pisał wyżej zawsze można je adoptować jeśli bardzo chce się je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie byłabyś idealna - nie chcę mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×