Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy na czerwiec 2016 cz.2

Polecane posty

Kawusia i ja zaczelam sie zastanawiac czy bedzie nam dane obejrzec dzisiejszy mecz ;) strasznie boli mnie krocze, ucisk na maxa i dodatkowo siadac sie moge bo mam wrazenie ze siadam na czymś i tak to strasznie boli i ciagnie! Dlatego dzis albo chodze albo leżę nie ma mowy o siedzeniu. Moze mala wstawia sie w kanal rodny, ciejawe jak dlugo to potrwa. A mecz chcielismy obejrzec u brata, jeszcze gdzies wyjsc poki mozna. A dzis szybki obiadek, fryteczki z piekarnika z Lidla- jedyne frytki mrozone ktore mi naprawdę smakuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola to masz szczescie, taka grzeczna coreczka to skarb prawdziwy! :) ja nie wiem czemu ale nastawiam sie na placzliwego bobasa ;) u mnie tez na poczatku bedzie pomoc, bo przyjezdza moja mama, maz ma duzo urlopu, tesciowa tez pozniej przyjedzie. Moze nie bedzie źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Gratulacje dla nowych mam :) Ja właśnie dziś wróciłam ze szpitala z Małą. W ubiegłą środę odeszły mi wody i zrobili cięcie, które miałam zaplanowane na 15.06. Mała ważyła 3100, miała 60cm długości. Teraz smacznie śpi, ja już po cesarce dochodzę do siebie, choć nie było lekko. Pozdrawiam, Zeberka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
gratulacje dla nowych mam! Kawusia,no raz zastosowalam sex,bez przekonania..4dnia po term.mialam test oksytoc.,a ze spadlo tetno po oxy to kazali rodzic...w noc poprz.mialam skurcze 10,20min,takie bele co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Hej dziewczyny :) Gratuluje wszystkim mamusiom:) U mnie jeszcze 6 dni do terminu z OM. Narazie cisza. Wczoraj po 4 miesiacach zaparc mnie przeczyscilo. Maz mowi ze to znak a ja stawiam na niestrawność:) Pozatym zadnych objawow. Jutro ide zrobic badania do znieczulenia (mam nadzieje ze skorzystam). Wiec mam nadzieje ze w przyszlym tyg do srody urodze (nie chce na weekend w szpitalu zostawac) :) Tydzien temu mialam wizytę u gin i z racji cukrzycy mialam mozliwosc wybrac czy chcialabym CC czy SN. Wybralam porod SN ale im blizej tym bardziej zaluje swojej decyzji. Zaczynam sie poważnie bac porodu. Boje sie bólu, komplikacji, ze nie dam rady, tego co ze mna później bedzie:( Zdecydowanie zaczyna mnie rozkladac stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Mam nadzieję przyszła mamo - dasz radę! Oby tylko nasze cukrzycowe Maluszki nie ważyły 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Kawusia dzięki za pocieszenie:) Tydzien temu moj maly wazyl 2970g. Gin mowila ze tygodniowo dzieci przybieraja gdzieś 200g wiec pod koniec przyszlego będzie juz mial prawie 3400g. Dlatego cbcialabym go juz w przyszlym wypchanac bo boje sie ze urosnie za duzo. Tym bardziej ze od tyg nie moge sobie poradzic z cukrami. Codziennie prawie mam jakies przekroczenie po rzeczach ktore do tej pory służyły i boje sie ze mu tym zaszkodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Acai, gratulacje! ;) @Różefi - współczuję tego czekania ; / trzymam kciuki, by wszystko było dobrze ;*** u mnie ok, tej przedporodowej nerwówki jeszcze nie mam, chyba jeszcze do mnie nie dotarło, że to może być w zasadzie juz. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjana090515
Część dziewczyny! :) gratuluję Nowym mama. :) my też już razem :) Mieczka urodziła się wczoraj o 11:50. Ma 3150g i 55cm długości i dostała 10pkt. Jest piękna! :) szczegóły napiszę jak już wrócimy do domu. Rodziłam naturalnie. Powiem że warto było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Gratulacje dziewczyny Gracjana, Żeberka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Niepokoi mnie jedna sprawa, ale może tylko niepotrzebnie się nakręcam. Byłam dziś na badaniach i przy pobraniu krew dosłownie ciekła tak, że pielęgniarka była zaskoczona. Była rzadka szybko zapełniła fiolkę a później ciekła po ręce. Zazwyczaj po pobraniu od razu krzepla i bez problemu szłam do domu. Tym razem leciała i leciała. Martwi mnie to, bo niebawem poród a wiadomo jak to podczas niego z krwią bywa. Tez Wam się pod koniec ciąży rozrzedza krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana, Zeberka gratuluje! :)) cieszcie sie swoimi skarbami :) Mi moja daje popalic :( od wczoraj nie daje juz rady.. w nocy prawie nie spalam. Tak mi strasznie naciska na pecherz ze zwijam sie z bolu ze lzami w oczach. Jak bede musiala wytrzymac tak jeszcze ze 2 tyg to chyba padne z wycienczenia i nie będę miala sily rodzic :( juz chcialabym zeby sie pojawila na swiecie bo juz naprawde wymiękam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia moze spadly Ci plytki krwi, zobaczysz po wynikach. I lepiej powiedz o tym lekarzowi bo moze to byc przeciwwskazaniem do znieczulenia i zeby krwotoku nie dostac. Ja jutro ide na badania wiec najwyzej jutro moge powiedziec jak jest u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Też ostatnio zastanawiałam się, czy nie zrobiłam głupoty. Pani doktor pytała się o znieczulenie czy jestem zainteresowana. Powiedziałam jej, że raczej w moim przypadku to nie ma sensu, bo mój najdłuższy poród trwał 2 godziny, przy ostatnim czułam tylko jeden bolący skurcz i za każdym razem jak przyjeżdżałam do szpitala to miałam 8 cm rozwarcia to już za późno. Najwyżej gaz mi zostanie. Mam nadzieję, że ten poród nie bedzie wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Kawusia ja tak mialam ok 3 tyg w labie. Pocieklo mi na cala reke a pozniej 2 gaziki trzeba bylo dociskac zeby nie przecieklo. Ale morfologia wyszla wtedy książkowa. Dzis wlasnie robilam w labie badanie na krzepliwosc krwi bo podobno trzeba do znkeczulenia a ja póki co nastawiam sie ze mi dadzą. Krew dzis leciala ok a o 16 zobacze jak wyszly wyniki. Zazdroszcze szybkiego porodu :) Zyje nadzieja ze za te cierpienia w ciazy moj tez szybko pójdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Sprawdziłam wyniki morfologii i rzeczywiście coś się dzieje. Mam najbardziej podwyższone pdw i inne parametry albo za wysokie albo za niskie. No i te durne ft4 znów za Male. Oj jutro wizyta. Mógłby ten mój Bąbelek wreszcie się urodzić to bym o niego tak się nie martwiła. Albo martwiła tylko inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
No i te pkt jest na dolnej granicy normy. Norma to 130-400 . Ja mam 132. To chyba jeszcze nie świadczy o małopłytkowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia dobrze ze jutro masz wizyte to zapytasz lekarza. Wynik niby jeszcze w normie ale dosc niski, moze da Ci cos na krzepliwosc. Ja nadal cierpię.. ten ból jest okropny, główka musi byc już bardzo nisko, innego pomysłu nie mam.. ciekawe co lekarz powie na czwartkowej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze co za dzien... Byłam na ktg w przychodni wszystko było ok aż nagle położna narobiła hałasu że dziecko przyduszone pępowina mój przyjechał pędem do szpitala tam znowu ktg i znowu alarm odpieła się ta dioda albo dziecko przesuneło cisza..... Po zbadaniu przez lekarke szyjka zamknieta wszystko ok do domu... W czwartek moze się umowię na cesarke chyba że mnie cos wezmie wczesniej. 39 tc ułozenie posladkowe to jest jakaś masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Oj bo to niby juz raki wyczekany czas końcówka ciąży a z drugiej strony same troski i obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różefi
Dobry wieczór :) Wielkie gratulacje dla kolejnych świeżo upieczonych mam :) życzę wam szybkiego powrotu do normalności ;) i przede wszystkim zdrówka dla was i pociech. U mnie kolejne dni w oczekiwaniu na decyzję ,dziś usłyszałam że dla dziecka im dluzej w brzuchu tym lepiej - szkoda,że nie myśleli o tym dwa tygodnie temu kiedy chcieli wywoływać poród :/ no i ,że w tym tygodniu skoro mam termin na 17 to powinnam urodzić ,idzie zwariowac . Miałam okropny ból głowy ,po śniadanko przycielam komara i obudził mnie (około 11:30) właśnie ten nieszczęsny ból ,nie chciałam nic brać ale było gorzej więc koło 18 poszłam do położnych - cisnienie 148/99,dostalam paracetamol i zimny okład i po 20 ustąpiło. ciekawe co jutro o tym powiedzą na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozefi i jak tam po wizycie? Przeciez takie cisnienie jest niebezpieczne i dla dziecka i dla Ciebie, nie powinni czekac z tą cesarka moim zdaniem ech.. Kawusia i Ty sie odezwij po wizycie. Ja dzis rano robilam badania, po poludniu powinny byc wyniki. Ból niestety nie przeszedl ale przynajmniej troche lepiej spalam. Boli mnie okropnie kazdy ruch dziecka, siadac w ogóle nie moge, moze rozwarcie sie robi? Nie wiem.. trzeba czekac do czwartku do wizyty. Dzis podreptalam na bazarek i kupilam piekne kwiaty :) chyba dzis dalej bede ogarniac mieszkanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
trzymajcie sie! ja mialam okropne bole pod koniec..Dla poloznej porod to dopiero mega bolesne skurcze co chwile..a tak to pikus dla nich..a my tak meczyc sie musimy. Dacie rade,juz niedlugo! Kawusia,obys i ten porod miala szybki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratulacje dla tych co urodziły i trzymam mocno kciukasy za pozzostale nie ma mnie za czesto no ale malenstwo teraz mam wiecej pracy nie ma nawet kiedy posiedziec i poczytac was do konca trzymajcie sie dzielnie ide robic obiad poki mała spi potem po mała do szkoły i do 19 sama dzien w dzien w soboty tez jest ciezko ale malenstwo wynagradza usmiechem duzo sił zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś o 11:45 przyszedł na świat mój upragniony 3390g i 55cm synio :) właśnie przestaje działać znieczulenie ale poza tym jestem mega szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila0256
Rozefi wielkie gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Rozefi gratulacje! Nareszcie po tych nieszczesnych pobytach w szpitalu masz swojego maluszka :) szybkiego powrotu do zdrowia Kochana :) Ale malo nas zostalo z brzuszkami, az ciezko uwierzyc ze czas tak zlecial :) tym bardziej i ja wyczekuje tego szczesliwego dnia :) Dzis zrobilam badania i wyszedl mi za wysoki kwas moczowy i kreatynina, troche poczytalam, mam nadzieje ze to nie zatrucue ciążowe.. za 2 dni sie dowiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Gracjana Zeberka Rozefi- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola0806
Bezka, kawusi, Mila, Alex trzymajcie sie dzielnie dziewczynki. Ktos jeszcze zostal do porodu poza Wami? Nie wiem wkoncu jak mam nadzieje przyszla mama? Bo od kiedy mam dzidzie to czytam Was z przerwami i nie moge sie skupic i nie pamietam ;) Moja przybiera ladnie na wadze, je i spi. Poki co bezproblemowo jesli chodzi o zachowanie. Jutro jedziemy na powtorke badania sluchu a w piatek na sprawdzenie skory bo dlugo ma zoltaczke :/ Pozdrawiam wszystkie mamuski i ich skarby :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Rozefi gratulacje! Niespodziewana wiadomość. Napisz jak będziesz mogła co skłoniło wreszcie lekarzy o podjęciu decyzji o cc. Jestem po wizycie. Wyniki morfologii mieszczą się w "normie ciążowej" . Mam 3 centymetry rozwarcia, szyjka miękka, główka nisko. Poród może rozpocząć się w każdej chwili. Ale może też za 2 tygodnie. Trochę mnie to denerwuje bo miałam w planach iść na ciuchy tuż obok ( jutro dostawa) a tak to nic nie wiadomo. Chciałam chłopcom kupic spodnie do latania po podworkuLekarka powiedziała, że przy takiej szyjce po 2 skurczach może dojść do 8 cm. Chyba wreszcie pora trochę odpocząć i zebrać sily na poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×