Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wrozka Otylia Wrzos opinie

Polecane posty

Gość gość

Czy wróżby tej Pani się sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak każdej innej. Żeruje na tępocie i głupocie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zasięgnęlam u niej rady, ale te wróżby mnie bardzo zdołowały. I nie wiem, co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl sobie, że to baba, która znalazła sposób na zarobek kosztem tępych bab🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula4321
Uspokoje cie, tez soe dałam nabic wspomnianej pani, dla pocieszenia ci powiem ze nic z tej kabały nie mialo pokrycia w rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie co to za baba w internecie mnogo sie lansuje a na forach cisza o niej, niekiedy ktos zdanie wrzuci takie bez sensu, kontakt tez ograniczony cos nie sprawia zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdoły, nie z tej ziemi wysyła, wszystko w przeciwnym kierunku, wróżyła dwa razy i za każdym razem co innego widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze? Wróżyla mojej koleżance i jedna rzecz już się spełniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa pewnie te rzecz i ja bym przewidziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko sie sprawdza...wrozba tarotem polega na glebokiej wierze w samego tarota. Jesli testujecie mozliwosci wrozbity i podchodzicie do tego niepowaznie to nigdy nic sie nie sprawdzi. AMEN. Wrozy mi od conajmniej dwoch lat. Sam zajmuje się tarotem, jednak nie w tak zaawansowanym aspekcie jak Otylia. Trzeba miec naprawde powazny problem i gleboką wiarę aby tarot powiedzial prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest oszustka z Iławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tam pierdu pierdu, w codziennych horoskopach zamieszczonych w gazetach można przeczytać to samo.Szkoda czasu i pieniędzy.Mnie wróżyła i wszystko było na odwrót.ODRADZAM!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba! korzystam z jej usług od kilku lat na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić jedno lub 3 pytania...; jej strona to http://wrozkaalicja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każddemu moge polecic wrozke z wrozkadiana.pl. Po prostu sprawdzcie sami. Na pewno bedziecie w szoku jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefw

ja osobiście korzystam od 3 lat z usług  wrozkaalicja.pl

wróżbę można zamówić online
profesjonalnie przez internet pani udziela odpowiedzi do tego na 3 wróżby wszystkei sie spełniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila kuciemba

obecnie alicja wymiata prawie wszystko co wróży sie sprawdza była nawet zaproszona do usa

szkoda ze nie prowadiz kursów choc widzialam kiedys na stronce wrozkaalicja.pl ze cos tam prowadziła, zbyt wielu cheytnych ma pewnie ale dar nie do opisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz skorzystałam z usług tej wróżki  w 2015 r.  co dostałam wróżbę od  Otylii  z odpowiedziami  to za każdym razem  wierzyłam , po latach  stwierdzam że nie ma sensu  co mi wywróżyła ,  sprawdziło może w 10%   Pisała zazwyczaj  ogólnikowo  rzadko czytałam pozytywy  raczej to były same smutne  rzeczy , najgorsze jest to że nabawiłam się depresji bo  długo myślałam  o tym co będzie i czy to się sprawdzi co mi przepowiedziała. NIE WARTO!!!  

Edytowano przez Marta9
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tez swoja opinie. Jestem na nie.

Zapytalam czy powinnam rozstac sie z mezem, czy dobrze zrobie.

W odpowiedzi dostalam, ze tarot nie powie mi czy powinnam to zrobic, ze ja sama powinnam podjac decyzje, ale karty mowia, ze to nie bedzie moj docelowy partner. I tyle. 

Ok zgadzam sie z tym, ze tarot nie podejmie za mnie decyzji. 

Ale wrozka Otylia nie rozlozyla tarota aby mi pomoc. Gdyby chciala mi pomoc to zrobilaby rozklad jakby sie moje zycie osobiste potoczylo w razie rozstania a jak w razie zostania razem. Takze sami widzicie, ze niestety poszla na latwizne, nie chcialo jej sie. 

 

Nie polecam 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety również potwierdzam słowa poprzedniczki..... oszustka

dostałam taka sama wróżbę jak Pani...

a numerologii spisana z podręcznika 

nie polecam!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie stety dołączam się do powyższych opini . Człowiek w momencie kiedy idzie do wróżki oczekuje psychicznego wsparcia wskazania drogi  , natomiast Pani Otylia Wrzos odpowiada powierzchownie na pytania ogólnikowo . Nie wskazuje drogi nie udziela podpowiedzi nie podpiera człowieka na duchu . Raz skorzystałam z jej usług kilka lat temu ostatnio jakoś coś mnie podkusiło i już po ty drugim razie stanowczo wam odradzam . Ja we wróżby wierze ale jak już to musi być kontakt osobisty wróżbita musi czuć energię . Raz byłam u prawdziwej wróżki na osobistym spotkaniu i ja mogę polecić z pełna odpowiedzialnością . Jest to starsza Pani z Bydgoszczy . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzam. Mam wrażenie, że nie stawia kart. Opis numerologiczny z książki.  Kompletnie niepasujacy do osoby, której dotyczył. Bardziej analiza z książki ze znakami zodiaku. Nie polecam. Wręcz odradzam.  Nie mogę napisać  czy się sprawdzi wróżba bo to tylko treści z książki. Nie. Zdecydowane nie!!! Wróżka Otylia Wrzos - zdecydowanie NA NIE!!!

Edytowano przez Mila-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×