Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alina Nadolny

Imię dla dziewczynki

Polecane posty

Witajcie, mamusie i kobietki! Szukam imienia dla córeczki. Jestem w 6 mies. ciąży. Bardzo podobają mi się imiona nieudziwnione, ale na swój sposób pięknie. Mam głowę pełną imion, głównie 10 propozycji jest takich głównych: - Zuzanna - Natalia - Oliwia - Lena - Pola - Anna - Jagoda - Magdalena - Nela - Izabela Chciałabym, by imiona nie powielały się z tymi w mojej rodzinie, więc odpadają Karolina, Laura i Ola, Grażyna, Julka, Kamila, Dominsia, Tatiana, Nadia, Kasia i Małgosia. Mężowi podoba się imię Sylwia, ale ja nie jestem przekonana. Nazwisko po mężu. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izabela super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślałam. Izunia nie podoba się mężowi. Te imionka to moje propozycje wstępne. Tylko połowa się Bartkowi podoba :( Przekonam go jeszcze i skończy z pomysłem nadania córeczce imienia Sylwia :) Bez obrazy dla wszystkich Sylwii, ale to imię kojarzy mi się ze znienawidzonymi przeze mnie śliwkami :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych wszystkich najładniejsze to Anna najgorsze to magdalena a zaraz przed nia Oliwia Jagoda i Izabela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena to piękne imię, Anna bardzo pospolite. Jest naprawdę pełno Anek dookoła, ja znam przynajmniej 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miala corke to bym nazwala ja Klara lub Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes tworem kafeterii czy masz cos z glowa? imionka, coreczka, kruszynka, kobietki, kawałek glosu(moze głosiku)??? matko, psychiatra wskazany ...zawsze tak zdrabniasz kazde slowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wymienionych przez Ciebie podobają mi się Lena i Izabela. Ładnie brzmiące i wyjątkowe, rzadko spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po jaki UJ zakladasz dwa identyczne tematy?zadne z tych imion no moze oprocz Izabelli nie pasuje do tego zje/ba/nego nazwiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne imię to też Aniela, stare imie łacińskie. Tak samo ładne to Alina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jednego z gości - tak, lubię zdrabniać wyrazy. Mam tak od dziecka i dobrze mi z tym. Nie czepiaj się. Dziękuję mamusiom za pomoc przy wyborze imionek. Ehh, trudny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mnie nie dziwi takie chamstwo tutaj.. naprawdę przestańcie, ona zostanie matka i się cieszy, zdrabnia bo jest podekscytowana. Nie przejmuj się autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz sama ze soba bo to infantylne jeszcze bardziej od ciebie..matko, dziekuje mamusiom za wybór imionek...:/ wspolczuje "coreczce takiej glupiutkiej mamusi"... hahahhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kolejnego z gości i reszty tej pirackiej bandy hejterów - Może zamiast hejtować moje wybory zrobiłybyście coś pożytecznego? Przecież to moje zdanie, nie każdemu muszą się podobać te imionka. Proszę o wypowiedzi mamy i kobiety, które mają trochę rozumu w głowie, a nie jakieś za przeproszeniem lafiryn*y, które potrafią tylko hejtować inne użytkowniczki. A jeżeli założyłam dwa tematy, to bardzo przepraszam, może mi to umknęło. Wracając do imion - dużo z Was chwali Izabelę. Może to byłoby dobre imionko dla mojej córeczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izabela bardzo ładne, nie jest aż tak bardzo popularne. A nie podoba Ci się Aniela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza pyza nie podoba mi sie to imie za bardzo no ale twoje dziecko twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z twoich propozycji najbardziej podoba mi sie Natalia i Magdalena, do twojego nazwiska myśle, że pasowałyby jeszcze takie imiona jak Paulina, Justyna, Monika, Marlena, Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela nie za bardzo... Izabela nie jest takie złe, choć rzeczywiście przezwisko Iza-Pyza nie przyniesie córeczce za wiele koleżanek :/ Zastanowię się jeszcze... A co sądzicie o Neli albo Madzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w rodzinie urodziły się Letycja i Liwia.Takie nietypowe,nieoklepane imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porządku imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozum idiotko ze imiona z litera N nie pasują do twojego nazwiska, nie widzisz tego?rzadko ktos mi tak dziala na nerwy jak ty dzis, rozumiem zdrobnienia ale to juz idiotyzm:imionka", hahahahah idiotka idiotka i jeszcze raz idiotka. a mam nadzieje ze ty nie istniejesz naprawde. i pomyslec ze potem dzieci takich wariatek chodza z NORMALNYm do szkoly/przedszkola... zmadrzej zanim urodzisz, blagam, nie krzywdz coreczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zuzia albo cycylia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina Nadolny dziś Letycja? Jeszcze nie słyszałam o tym imieniu usmiech.gif Bardzo ładne, ale do mojego nazwiska nie współgra... xxx "do mojego nazwiska nie współgra??" hahah chyba nie współgra z moim nazwiskiem jak już. poza tym lepiej pasuje niz Magdalena czy Nela... przeczytaj sobie Nela Nadolny lub odwrotnie Nadolny Nela...tfu piszac to jezyk mi sie placze...opamietaj sie o ile w twej glowie sa resztki rozumu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz lepsza magda niz nel. A Klara Nadolny? Lub Livia Nadolny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzia brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alno Zosia zosia jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CYCYLIA hahahaha padłam :P :P turlam sie ze smiechu. moze Cycolina od razu!? :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZYGFRYDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×