Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alina Nadolny

Imię dla dziewczynki

Polecane posty

Zuzanna, Natalia. Izabela, jagoda. Moje typy. Magdalena też ładnie, Anna też. Klasycznie. Na pewno odpadają te modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna - imię 1 pod względem popularności (9 151 nadań), ogólnie imię podoba mi się, tylko czasem jest problem z przejściem z Zuzi na Zuzę i rochę dziwnie mi brzmi kiedy do 30letniej osoby dalej mówi się Zuzia.. Natalia - rownież popularne miejsce 10 ( 4815 nadań), ogólnie imię ładne Oliwia - miejsce 12 (4707), nie jest to moje ulubione imię, ale za to bardzo podoba mi się imię Liwia, może tobie też się spodoba? Lena - popularne miejsce 2(8768 nadań), nie podoba mi się to imię i nie wiem skąd ta popularność, Lenka brzmi ładnie ale Lena tak sobie, wschodnio Pola - super, bardzo podoba mi się to imię, miejsce 25 (2487) Anna - jestem na nie, bardzo oklepane kiedyś, zresztą teraz niewiele lepiej bo na miejscu 17 (3199), nie potrafię dostrzec uroku w tym imieniu.. Jagoda - ok ale są ładniejsze, miejsce 33(1642) Magdalena - ładne imię, zawsze je lubiłam, miejsce 27 (1908) Nela - brzmi zdrobnieniowo, właściwie to zdrobnienie Anieli, czasami Kornelię tak zdrabniają, ale w tej formie też nadano je 773 razy (miejsce 53) Izabela - nigdy nie lubiłam tego imienia i chyba nie polubię ( miejsce 55) Podsumowując najbardziej podoba mi się Pola, pod uwagę wzięłabym jeszcze Magdalenę, ok są też Zuza i Natala ale przeszkadza mi ich popularność. Sylwia nie podoba mi się wgl. Chyba że spodoba ci się Liwia to wtedy jestem za nia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oryginalne i nieoklepane imiona: eryka ida oktawia greta estera judyta ariadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być jakiś nowy troll. Wyobrażacie sobie podpisywać się na kafe imieniem i nazwiskiem,a do tego wstawiac swoją fotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Iga, Liwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki troll? Mam może podać jeszcze adres e-mail i miejsce zamieszkania? Czy w Polsce mieszkają jacyś normalni ludzie? Nie można już sobie ustawić zdjęcia na profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz pokazać tez zdjęcie psiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tą Magdaleną? Okropne i mega oklepane! Klara super,a może Marta,Olga,Natasza...Nie patrz autorka aż tak bardzo na nazwisko, bo u kobiet jest mało istotne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TROLL JAK NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona normalnych na kafeterii szuka :D hahahahaha to musi byc idiotka! ps. Magdalena to wyjatkowo paskudne imie, Madzia,Madziunia bleeeee. wolalabym byc milionowa Anką niz tysieczna Magdalena, co wiecej dziewczyny o tym imieniu sa wyjatkowo podłe i falszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś pilnuje porządku i kindersztuby na tym portalu?! Jestem rozczarowana. Założyłam tu konto, by pytać o sprawy ważne inne osoby, kobiety, mamusie, a tymczasem doczekałam się hejtu typu: "to troll!". Nie umiecie czytać? Piszę po polsku, proszę tylko o pomoc przy wyborze imion! Nic więcej! Czepiacie się do mojego stylu bycia, do zdrabniania... po prostu do byle czego! To, jakie imionka mi się podobają to moja sprawa. To, jak wyglądam na portalu (czy ustawię sobie zdjęcie, czy nie) to moja własna wola! Mogę robić z moim profilem co chcę, więc proszę odczepcie się ode mnie, bo tylko się denerwuję czytając te wasze za przeproszeniem dur/n/e wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alyna tyś jest jak malyna:classic_cool: rozczaruję cię trollico, nikt tu nie pilnuje porządku. Witaj na kafeterii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, przestańcie już z tymi trollami, torllicami :( To naprawdę denerwuje człowieka. Już nie wytrzymam, wychodzę. Po co się zadawać z niedouczonymi kobietami, które jak widać zjadły już wszystkie rozumy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelka też jest strasznie oklepane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena :) Nela też ładnie, ale rzeczywiście brzmi jak zrobnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie Twoje propozycje są ładne. Odrzuciłabym te, ktore w ostatnim czasie są najbardziej popularne, więc zostałoby - Anna - Jagoda - Magdalena - Nela - Izabela Z tych najbardziej podoba mi się Anna i Magdalena - można ladnie zdrobnić, nie będzie żadnych problemów, sa międzynarodowe, pasują do osoby w każdym wieku, do każdego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby sie lepiej komponowalo z twoim nazwiskiem, nie powinno zawierac litery L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z twoich propozycji mi najbardziej podoba się Jagoda :) ogólnie podobają mi się takie hmm roślinne imiona Kalina,Malina,Róża :) Osobiście odradzalabym Pole i Lenę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Oliwia I Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izabela Hanna, prawie cale zycie spedzamy jako dorosli, a dziecmi jestesmy tylko chwilke, wiec wybierajmy takie imie zeby nam pasowalo jako doroslym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cora ma na imie Jagoda,druga Zuzia .To juz nastolaty .I lubią od niedawna te swoje imiona.Jagodka tak troche zmiekcza serca.Haha kazdy ma inne gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z najbliższego mojego otoczenia dziewczynki ostatnio urodzone dostały imiona: Dominika, Emilka, Jagoda, Kinga i Laura. Może któreś Ci się spodoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem zlosliwa, Sylwia najladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też Sylwia jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby pasowało do naziwska tego trola to nie powinno miec litery N, szczegolnie w nadmiarze. L tez nie. chociazby Nela Nadolny czy Malwina Nadolny...bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może któreś z tych :) Lidia, Malwina, Pola, Ida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olga, Michalina, Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8382717193
A może Liliana? Liliana Nadolny. Brzmi ładnie, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×