Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zachowanie przedszkolaków,jestem w szoku!

Polecane posty

Gość gość

Dziś mój syn po powrocie z przedszkola opowiadał mi ,jak to kilku kolegów z grupy,zdaje się,że trzech wyciągało siusiaki i pokazywali je innym dzieciom.(To grupa czterolatków,własiwie dzieci mają juz prawie,a niektóre skończone 5 lat).Jestem w szoku,skąd sie biorą takie pomysły u dzieci???? Mój też zszokowany,zniesmaczony...Chryste ,co się dzieje z tym światem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przedszkolu też dzieci tak raz zrobiły, a było to prawie 30 lat temu, także już nie przesadzaj z tym "co się dzieje z tym światem". Dzieciaki niewiele rozumieją, stąd takie durne zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to juz pięciolatki,to chyba juz wiedzą,ze tak się nie robi...no nie wiem...może przesadzam,ale zdiwiona jestem bardzo i chyba nie jest to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to łobuzy :D Fascynacja płcią jest normalna u takich dzieciaków, sama pamiętam z przedszkola kolegę, który koniecznie chciał wiedzieć, co mają TAM dziewczyny i zaproponował, że on pokaże mi w zamian za pokazanie tego, co mam ja :P Myślę, że to był jednorazowy incydent, jeśli będzie się powtarzać, zgłoś wychowawczyni, niech utemperuje ekshibicjonistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie wypisz syna z tego przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko w jakim ty świecie żyjesz? przecież to jest normalne zachowanie dzieci w tym wieku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani wie o tym... nie wiem sama...no nie robie jakiejś histerii czy afery,ale to trochę co najmniej dziwne...ale może się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też w tym wieku oglądałam siusiaka kolegi, a on sprawdzał co mam pod sukienką, naprawdę normalne u dzieci w tym wieku. Dla nich siusiak to taka sama część ciała jak ręka i noga. W większości nie znają poczucia wstydu, dopiero się zaczyna kształtować potrzeba jakiejś intymności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scarlett i co pokazałąś koledze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gala5634
Co za zboczone bachory, gdybym sie dowiedziala ze moje dziecko tak robi to by na dupsku dwa dni nie mogl usiasc, na szczescie mam corke. Pezedszkolanka powinna ukarac cale to kolko adoracji ale tak zeby im sie odechcialo drugi raz tak robic. Najlepiej na srodek i porzadnie wysmiac przy innych dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:18 mam nadzieje, ze to byl sarkazm??:) A powaznie, ja rowniez uwazam, ze nic w tym nienormalnego, dzieci w pewnym wieku zaczynaja sie interesowac roznicami pomiedzy plciami... mysle, ze ich ciekawosc zostala zaspokojona i incydent okaze sie jednorazowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok...skoro większość uważa,ze to taka głupawka,to może macie rację ;) Ale przyznam ,że gdybym sie dowiedziała,że to moje dziecko tak zrobiło,to nie wiem,jak miałabym zareagować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak u was, ale ja majac lat 5 czy 6 nikomu nic nie pokazywałam, i nikomu do majtek nie zagladałam....nie mowcie ze to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×