Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie na wakacje

Polecane posty

Gość gość
My z koleżanką wybieramy się an wycieczkę do Włoch z biura Novum Travel. Ja jade już drugi raz z nimi, także wiem, że firma jest sprawdzona i że wycieczki sa w każdym detalu dobrze zorganizowane prze pana Darka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miandre
Włochy, Hiszpania;) Ja w tym roku właśnie lecę do Hiszpanii, udało mi się znaleźć całkiem fajne noclegi na Bookaparcie i loty w niezłych cenach. Myślę, że będzie naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Rimini z kochamwakacje.pl. Przyda się relaks po stresie maturalnym i ostrym zakuwaniem na studiach. W sumie zawsze chciałam zobaczyć Włochy, bo kumpela była w tamtym roku i strasznie jej się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dorzucę jeszcze opcję dla osób, które nie lubią all - inclusive i wolą samemu decydować co i jak robić. W zeszłym roku w kilka osób pojechaliśmy samochodami zwiedzać Skandynawię i to były naprawdę niezapomniane wakacje. Biwaki w miejscach wybranych przez nas i niesamowite widoki. Do Szwecji można dostać się promem https://www.stenaline.pl/do-szwecji - potem już tylko wyobraźnia nas ogranicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku lecę na Majorkę!Już nie mogę się doczekać!Kupiłam już nawet dowód z offshoreidcardscom i jestem w szoku bo niczym nie różni się od tego oryginalnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rabka Zdrój w sierpniu.Lipiec jeszcze nie planowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam na Krecie i jestem mega zadowolona. A Coral Travel bardzo zadbał o to żeby poczuć sie bezpiecznie i pewnie! ja jestem zadowolona z takich wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×