Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o takiej dziewczynie?

Polecane posty

Gość gość

Poznałem ją jakieś pół roku temu w necie. Pisaliśmy 2 miesiące, ona wtedy miała problemy w związku co doprowadziło do jego rozpadu. Wówczas deklarowała tylko chęć przyjaźni. Nie ukrywam, że spodobała mi się, więc liczyłem na coś więcej. Ona stawiała opór, że niby musi dojść do równowagi po rozstaniu. Starałem się być cierpliwy. W końcu spotkaliśmy się. Pierwsze spotkanie było neutralne, ale już na drugim miałem odczucie, że coś zaiskrzyło. Przytulaliśmy się, dała się obejmować. Na trzecim całowaliśmy się! Było odlotowo. Pomyślałem sobie, że będzie moja. Niestety kiedy wróciła do domu napisała smsa, że dała się ponieść emocjom i nie możemy tego powtarzać, bo nie jest gotowa. Nie odzywała się 2 tygodnie. Straciłem już nadzieję, a tu nagle telefon. Ona, chcę się spotkać. Spotkanie znowu było czułe, przepraszała za to, że zniknęła. Przez kilka dni spotykaliśmy się. Spacer, kino, zaprosiłem ją do siebie itp. Było miło, wesoło, były delikatne pocałunki, czułe słówka. Znowu powróciła nadzieja na związek. Byliśmy umówieni na kolejny dzień i znowu sms, który wbił mnie w fotel, że to nie to, że ona nic nie czuje. Pomijam już moje emocje towarzyszące jej zachowaniu, bo nie chcę przedłużać. Faktem jest, że nie walczyłem o nią, bo nie chcę się pchać tam gdzie mnie nie chcą. 2 miesiące ciszy. Po tym czasie otrzymałem długiego maila od niej z przeprosinami i wyjaśnieniem, że była rozbita po rozpadzie związku, który trwał 5 lat i musiała się do mnie przekonać i chciałaby się spotkać. Jak myślicie czy jest sens zawracać sobie nią głowę? Czy taka dziewczyna może dobrze rokować na przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że tak na prawde cie nie chce a jedynie sobie tobą łata dziury po rozstaniu, jesteś tymczasowym tamponem w którym moczy swoje emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewaku j****y, przez takich p**dolizów rozpadają się związki. piszecie bzdury laską! te łykają... gnoju, lepiej żeby ciebie nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dużo pisać, robisz za koło zapasowe. Jak laska nie dawno zakończyła związek to już powinna być dla ciebie wystarczająca informacja - tą laske można tylko przelecieć bo będzie szlochała za byłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×