Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
piokow

Gdzie kupować tanie markowe ubrania

Polecane posty

Gość gość
Na stronie DenimKing znajdziesz markowe damskie ubrania w niższej cenie, takie marki jak Mustang, Wrangler, Lee i inne, często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo mody damskiej ale też męskiej od renomowanych producentów sprzedają w sklepie na www.internetowy-sklep.net . Mój chłopak chodzi w sneakersach Lacoste zamawianych właśnie tutaj a ja od niedawna mam stąd kupowaną torebkę Marca Jacobsa – klasa! Normalnie za często marek z takiej półki nie zamawiamy tak prawdę mówiąc ale akurat w tym sklepie można na bardzo korzystne ceny trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno kupiłam mamie satynowy szlafrok w https://www.lejdi.pl/ i zaskoczyłam się pozytywnie jakością. Zdjęcia nie są jakoś za bardzo przerabiane w sklepie. Po rozpakowaniu wszystko się zgadzało. Sama też przymierzam się tam do większych zakupów, bo wiele oryginalnych kompletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piokow ja kupuję w sieci marek crossjeans.pl swoje ciuchy (w tym przypadku spodnie). Rodzinie też przypadły do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykład kupuję przez internet takie marki jak Armani, Klein, Diesel. Sklep typu outlet to w moim przypadku jedyne wyjście z sytuacji. Często poluję na tej stronie http://ubierzsie.com/diesel i paru innych, które mają dosyć niskie ceny, bowiem sprzedają końcówki kolekcji. Ewentualnie secon handy, ale ja nie mam cierpliwości do szukania. Wolę nie przebierać i mieć wszystko czarno na białym na stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupilam przepiękna sukienke z najwyższej jakości jedwabiu sprowadzanego z Włoch, przepięknie wykończona w tym sklepie https://angell.pl/pl/ - piekne maja te rzeczy, wiec na pewno jeszcze bede zamawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje ulubione spodnie kupuję zawsze w crossjeans.pl Ostatnio zakupiłem całkiem komfortowe spodnie: 939 tapered. Zapewniają mi swobodę noszenia nie zależnie od tego, co akurat robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jak PawełMaly kupuję w crossjenas.pl swoje ubrania są tanie, bardzo dobrej jakości. Obecnie jestem ubrana w model: Alan skinny mają wysoką talię, dopasowanie w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Najlepiej zaglądać do outletów. Ja czasem jeżdżę do designer fashion uotlet w Sosnowcu i zawsze coś fajnego znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2018 o 10:54, majcom napisał:

Piokow ja kupuję w sieci marek crossjeans.pl swoje ciuchy (w tym przypadku spodnie). Rodzinie też przypadły do gustu.

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że markowe ciuchy mają raczej stałą cenę chyba że kupuje się używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pariska napisał:

Wydaje mi się że markowe ciuchy mają raczej stałą cenę chyba że kupuje się używane.

Nie no ale przecież na najróżniejszych bazarkach i innych można kupić markowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No upewniej się, że na pewno są markowe a nie podrabiane, https://5ave.pl/ tutaj masz np nie podrabiane ubranka, i w sumie dlaczego ludzie by mieli sprzedawać drogie ubrania taniej to się nie opłaca 😄

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pariska napisał:

No upewniej się, że na pewno są markowe a nie podrabiane, https://5ave.pl/ tutaj masz np nie podrabiane ubranka, i w sumie dlaczego ludzie by mieli sprzedawać drogie ubrania taniej to się nie opłaca 😄

No ja raczej ubieram się w sieciówkach więc nie wiem konkretnie jak to działa ale może jakoś hurtowo kupują to się im to opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimejka

ja kupuję w nico.com.pl - bardzo fajne mają ubrania i całkiem spory wybór. Dla mnie to kwestia bez zastanowienia! polecam bardzo bo można ładne ubrania znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zajrzeć do outletów. Ja ostatnio kupowałam jeansu w outlecie sklepu cross jeans. Inną opcją jest polowane na promocje, wyprzedaże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Mam wrażenie, że ta oferta jeśli chodzi o grupę Cheap & Fashion się wyróżnia, mają dużo ciekawych odzieżowych propozycji, w tym między innymi świetny wybór jeśli chodzi o różne marki znane, modne. Co ważne produkty w niższych cenach niż w wielu innych internetowych sklepach. Oryginalne więc też nie ma się co tych niższych cen w przypadku tego sklepu obawiać to też istotna kwestia, którą warto brać pod uwagę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bazarku widziałem koszulki NIke, Pumy. Ludzie oblegali przebierali,  zwykły nadruk zrobiony podrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecę coś niemodnego w dzisiejszych czasach. Możesz uszyć sobie coś u krawca. Są to niezrównani fachowcy. Podam Ci swój przykład - jestem dość niska (160 cm) i dodatkowo mam bardzo "nie sklepowe" wymiary (87/56/87). Sprawia to, ze wszystko co jest dobre w bioderkach, totalnie wisi mi w talii...

Zaś u krawca można zrobić sobie przepiękną kieckę, kombinezon, marynareczkę, wszystko - leży lepiej niż niejedno markowe cudo i można szaleć z fasonem, dodatkami, kolorami. Inwestycja na lata, komfort i uczucie większej pewności siebie - bezcenne. Na prawdę polecam. 

+ dasz zarobić jakiejś kochanej babuleńce do emeryturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reserved  tylko potrzebno z raz w tygodniu odwiedzać a to może być przeszkodą, ja trafiłem na takie przeceny :

Spodnie z 149 na 30

Koszula ze 129 na 30

Czesto były tesz plecaki z 150 na 49

Albo spodenki ze 99 na 49

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kinga_kornelia na tiktoku ciągle pokazuje różne ubrania z przymierzalni i podaje ceny razem z numerami referencyjnymi. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×