Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Do tych kretynek co bronią jugendamt

Polecane posty

Gość gość

Oglądać tvp1 i co dalej będziecie pieprzyly farmazony jaki jugendamt pomocny i niewinny!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tworzysz zdanie pytające, powinnaś umieścić znaki interpunkcyjne odwrotnie: p.s. Uspokój się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz streścić wiadomość? Nie mam polskiej TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co? Zabierają polskie dzieci! Leci w TVP właśnie akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze wiedziałam o tym!znajoma mi mówiła co w de wyprawiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie dzieci zabierają? A, ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, no ja nie znam nikogo,komu by zabrali,a znam 2 matki,którym teoretycznie zabrać powinni (alkohol,narkotyki, 5 dzieci). Może zdarzył się jakiś przypadek w Berlinie czy Frankfurcie,ale mam znajomych,którzy tu są od 30 lat i też o niczym takim nie słyszeli. Dajcie spokój. Wy naprawdę myślicie,że tak sobie przychodzą i dziecko zabierają,bo tak? Jak ktoś chodzi non stop naj****y, bije dziecko/dzieci,a te płaczą,jest syf i w ogóle patologia, to w końcu ktoś doniesie i zabiorą. Ale w przeciwnym wypadku? Może popatrzcie co robi opieka społeczna w Polsce. Jest dużo gorzej,tylko że trawa zawsze bardziej zielona u sąsiada jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mnie się wydaje,że ta nagonka na Jugendamt i inne instutucje w innych krajach jest po to,żeby Polacy nie wyjeżdżali za granicę. Nie mają za bardzo co zaoferować Polakom w kraju, to będą straszyć,że jak wyjadą,to im dzieci zabiorą i w ogole bu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drażni mnie jak te co tu siedzą 10 lat itd, zdziwione? Nikt bez powodu nie robił reportażu! Po tym reportażu posiedzialam trochę w necie i pocztalam.Prawdą jest że w Niemczech boją się wogole mówić o jugendamt! Nie zdajecie sobie sprawy, jakimi grubymi pieniędzmi obracają! A wszystko z UE,i biznesie się kręci! Prawdą jest że zabierają innym narodowosciom, ale Turkom niestety bardzo rzadko! Murzynom! Nie? Bo czarne? A Polaków nie nawidza, i proszę tu nie pieprzyc bzdur,jakie to Eldorado macie w de! Mam tam kuzynkę, szwagra,przyjaciółkę która chciała nas ściągnąć ale co to to nie! Żyć w strachu? I niestety ale najwięcej się słyszy o krajach takich jak Norwegia, Szwecja, Niemcy! O Anglii jakoś nie!i chyba tam pojedziemy, mam tam sister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska z 7:24 wez wyluzuj. Widze ze wszystko co pokazuja w tv to glupiutkie polki lykaja jak mlode pelikany.podraznie cie troche. Mieszkam w niemczech od 12 lat, mam kupe znajomych i nie znam nikogo komu te dzieci zostaly odebrane- wiec nie dzieje sie to na skale masowa. Owszem ta instytucja ma za duza swobode i prawa, ale to nie jest tak zepukaja do drzwi i zabieraja dzieci. Ale przeciez ty po obejrzenuu program w tv i przeczytaniu paru zdan w necie wiesz lepiej co i jak wyglada w niemczech. Ps. W polsce dzieci opieka nie odbiera? A to rodzenstwo ktore zostalo zamordowane przez rodzicow zastepczych jakis czas temu rozumiem ze samo ucieklo od prawdziwej rodziny i opieka w tym udzialu nie miala. Ilepiej typowiedz jakie to masz eldorado w pl skoro chcesz emigrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:44 a to że ty nie Słyszałaś czy twoi znajomi to nie znaczy czę takie sprawki nie mają miejsca! A Słyszałaś kochanienka jak rodzina niemiecka uciekała z dzieckiem do pl z Niemiec? No więc? I dalej w zaparte będziesz szła?rozumiem kilku rodzinom ale na taką skalę? Tyle tysięcy? Aaaa to wszyscy Polacy w De to cpuny, pijaki i nieudaczniki które nie potrafią wychować dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to żyła złota dla douczlandow.... Co tam nasze polskie bachory i rodziny,mordowali nas w wojnę a i po wojnie robią z nas debili i wykorzystują!. Gdzie jest Tusk? Co zrobił by pomóc Polakom odebrać dzieci? Nic!!! A Kumorowski? Toż jeszcze przeciwko! Wazelina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ostatnio w De gazecie jak pewien polityk De powiedział że nienawidzi Polaków. No Eldorado to tu nie jest,widać dyskryminację Polaków gołym okiem.Co do jugendamt znam same negatywy a jak się uczepi to koniec. Ktoś tu słusznie napisał, że można było uwierzyć w gadke o kilku rodzinach ale nie setki i to jest niestety prawda.Więc opinia tej instytucji jest zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkagrodzisk
Bez powodu dzieci nie zabieraja. A uważam że w polsce wszystkich korzystajacych z opeki społecznej pobierajac zasiłki na dzieci powinni sprawdzać niezapowiedzianie po 2 razy w tygodniu. Widuje zawszone dzieci w kladie dziecka gdzie berobotni rodzice zrobili sobie 4 dziecko, ta przed zebraniem chwali sie że kosi na nie 3tys zl ! A brudaski dziecko zaraża inne wszami. Boja sie ci co wiedza że ich dzieci sa zaniedbane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy naprawde wierzycie we wszystko to co leci w telewizji?? wiekszosc jest "ustawiona"... autorko, widac twoj poziom. Juz sam tytul topiku pokazuje twoja niska kulture....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też oglądałam wczoraj ten program i powiem wam że jestem przerażona że z tą instytucją jeszcze nikt nie zrobił porządku. To jest po prostu przerażające że mogą zabrać dziecko, bez decyzji sądu bo po prostu jakiemuś urzędnikowi się coś nie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam 17 lat w Hamburgu, i niestety slyszalam wiele złego :-( w TV można wszystko pokazać, ale jest niestety ziarko prawdy w tym wszystkim. Najłatwiej jest osadzić ludzi bo zabrano dzieci,to już patologia? Nie prawda! Tu za zwykły donos, mogą wejść i zabrać dziecko,nie potrzeba pism sądowych, nie zdajecie sobie sprawy jakie są przerażające interwencje jugendamntu. Ile rozbitych rodzin. No ale jak co druga mądra wie lepiej, nie będę się także kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkalam w Niemczech kilka lat Ogladalam wczoraj program o Judendamt. Same bzdury! KObieta, ktorej odebrali 3 dzieci a ktora je pozniej porwala...Ci ludzie zaniedbywali dzieciaki, dlatego dostali asystenta rodziny. Bez powodu sie nie dostaje asyste urzedowa !!! zanim Ci dzieci odbiora musisz miec cos na sumieniu. Ci ludzi maja problem z alkoholem. W tym akurat przypadku chodzilo o to, ze dzieci wpadly z deszczu pod rynne. Deszcz to polska rodzina, ktora je zaniedbywala.Niech nikt mi nie mowi, ze w domu gdzie jest alkohol mozna dobrze wychowac male dzieci ! Rynna- rodzina zastepcza, ktora podobno dzieci molestowala. Wiec w tym wypadku popieram matke, ze porwala swoje dzieciaki i wyjechala do Polski. Ale dlaczego najezdzacie na Jugendamt ?? ...zeby urzedasy sie do Ciebie przyczeply trzeba bardzo mocno sie postarac, jak z reszta i w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak nic nie slyszalyscie o jugendamt, to czemu Niemki zaczęły uciekać z swojego raju?najlepiej jest rzucać obelgami i się wymadrzac nie wiedząc nic na ten temat,typowe dla glupiutkuch Polek które myślą że jak wyjechały to rodowite Niemki się porobily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupia to jestes Ty. Znasz chociaz jedna Niemke, ktora uciekla ze swojego kraju przed Jugendamtem ? Znaszw goole jakiegos Niemca, czy klepiesz z polskiej wsi i o Niemczech wiesz tyle co nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzka mentalności.. pobierać zasiłki tak jasne, bo sie należy, ale podlegać kontroli juz nie. Żałosne, ktoś kto nie ma nic na sumieniu względem zaniedbane swoich dzieci ten się nie obawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:44 a to że ty nie Słyszałaś czy twoi znajomi to nie znaczy czę takie sprawki nie mają miejsca! A Słyszałaś kochanienka jak rodzina niemiecka uciekała z dzieckiem do pl z Niemiec? No więc? I dalej w zaparte będziesz szła?rozumiem kilku rodzinom ale na taką skalę? Tyle tysięcy? Aaaa to wszyscy Polacy w De to cpuny, pijaki i nieudaczniki które nie potrafią wychować dzieci? x A czy ty przeczytałas dokładnie to co napisałam. Nie napisałam, ze odbieranie dzieci nie ma miejsca tylko, że nie dzieje się to na szeroką skalę. A mało w pl opieka dzieci odbiera? No tak szczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie w końcu jak to jest z tym jugendamt? Szczerze to się przestraszyła :-( znajomi mieli nas ściągnąć a teraz to się naprawdę boje. Fakt nie znamy języka,mają nam pomagać znajomi,dziecko ma 2 latka i chcieliśmy dać do żłobka , a bym i ja poszła do pracy, nie chcemy żadnych zasiłków itd :-( boje się bo mały to taki nerwus i wymusza często płaczem.co gdy ktoś zawiadomi że dziecko płacze czy krzyczy? Boje się że mi zabiorą synka,a naprawdę o niego dbamy, uh a nie palę i nie piję, mąż pali. Proszę piszcie... Mamy jechać do Bad bentheim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Austrii i od początku boję się Jugendamtu. Wcześniej oglądałam program Drzyzgi na ten temat i od tego czasu zyję w strachu. Tak, Jugendamt może wejść do domu i zabrać dziecko za nic. Jako obcokrajowiec i "nie urzędnik" jesteś na straconej pozycji. Tu jest ogromne zaufanie do władz. Moje dziecko też wszystko wymusza płaczem, histerycznym wrzaskiem. A w Austrii płaczące dziecko kieruje na Ciebie tysiące par oczu. Ostatnio na placu zabaw zdrętwiałam, jak młody urządzil histerię przy 20 osobach. Wystarczy donos. I nie oszukujmy się - Austriacy na zewnątrz niby tolerancyjni, a w środku widać, że spuścizna nacjonalistyczna ogromna. Jak dziecko jest nastolatkiem, to samo się wybroni. Ale co ma zrobić 2 letni maluch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazPL
Wczoraj też to oglądałam - moje wnioski: - skandalem jest, że dziennikarz nie poprosił o komentarz nikogo z Jugenenamt; podobno wysłał jakiegoś mejla z zapytaniem o koszty i nie dostał na niego odpowiedzi. Już tutaj dziennikarska dociekliwość się wyczerpała; - w PL również zdarzają się wynaturzenia i w opiece społecznej i w rodzinach zastępczych - wcale nie tak dawno był proces rodziny, która zakatowała 2 dzieci oddanych im pod opiekę; - Niemka, która rzekomo uciekała do PL przed Jugenamtem następnego dnia przestała również odbierać telefony od Pana Wojtka (?), Polaka, który pomagał jej w ucieczce; później się przed nim ukrywała. No, wybaczcie, ale nie jest to przykład osoby stabilnej emocjonalnie, której odebrali dzieci "za nic" - Pan Wojtek korespondował na FB ze swoją córką, ale nie zapytał jej gdzie mieszka, tylko w ciemno pojechał do Widnia szukać jej u jubilera, bo jakaś Polka powiedziała mu, że pracuje tam dziewczyna, która ma jego oczy i jego usta (!!!!); Gdyby pełnoletnia już córka chciała się z nim spotkać to wiedziała jak się z nim skontaktować; Nie osądzam czy Jugenamt to zło wcielone czy nie, bo nie mieszkam w DE, nie mam o tym pojęcia. Ale reportaż był tak naciągany, tak stronniczy, że aż żenujący :( i pokazała to polska telewizja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:23 dalej mieszkasz w Austrii? Widzisz ty jednak też się boisz tak jak i ja ! Paranoja! By zabrać wpaść jak ta świnia i rozbić rodzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że mogą w dodatku kierują się fałszywymi zeznaniami bądź je wymyślają, szczerze to lepiej się zastanowić i wyjechać tam gdzie ci bezpodstawnie nie zabiorą dziecka. A wy z kad wiecie że telewizja kłamie? Ja wiem sporo i pracownik jugendamntu wypowiadał się jakie porażające kłamstwa wymyślają by tylko zabrać dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Austrii tylko czasowo. Jestem na wychowawczym i dołączyłam do męża na delegacji. Dla dobra dziecka, żeby codziennie widziało swojego ojca. Początkowo byłam zachwycona Austrią. Czysto, porządek, państwo prawa, ludzie taaaacy mili. Ale pomału odkrywam, że wcale nie jest tak różowo. Że ta uprzejmość jest wymuszona, że jestem traktowana jak patologia, która tu przyjechała drzeć socjal (złamanego ojro nie wzięłam i nie wezmę). W Polsce jestem zwykłą przedstawicielką klasy średniej. Tutaj złodziejką i kretynką, która nie umie niemieckiego (za to biegle władam angielskim i francuskim, większość Austriaków duka, a nie mówi). To naród bardzo zadufany w sobie. Zgadza się, że film był stronniczy. Ale poraziły mnie statystyki odbierania dzieci i powody tych akcji. Na początku byłam nawet chętna, by tu zostać. Nauczyć języka i podjąć pracę w swojej branży. Teraz jakoś mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Austrii tylko czasowo. Jestem na wychowawczym i dołączyłam do męża na delegacji. Dla dobra dziecka, żeby codziennie widziało swojego ojca. Początkowo byłam zachwycona Austrią. Czysto, porządek, państwo prawa, ludzie taaaacy mili. Ale pomału odkrywam, że wcale nie jest tak różowo. Że ta uprzejmość jest wymuszona, że jestem traktowana jak patologia, która tu przyjechała drzeć socjal (złamanego ojro nie wzięłam i nie wezmę). W Polsce jestem zwykłą przedstawicielką klasy średniej. Tutaj złodziejką i kretynką, która nie umie niemieckiego (za to biegle władam angielskim i francuskim, większość Austriaków duka, a nie mówi). To naród bardzo zadufany w sobie. Zgadza się, że film był stronniczy. Ale poraziły mnie statystyki odbierania dzieci i powody tych akcji. Na początku byłam nawet chętna, by tu zostać. Nauczyć języka i podjąć pracę w swojej branży. Teraz jakoś mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy podobnie jak skandynawskie kraje mają podobne stosunki,tyle że Niemcy gorsze...Jedz do UK tam przynajmniej się nie słyszy o takich historiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×