Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Do tych kretynek co bronią jugendamt

Polecane posty

Gość gość
Wcale ci się nie dziwie :-( żyć w strachu?! Szkoda życia i zdrowia a co do Niemców masz całkowitą rację,wszystko jest wymuszone i sztuczne, za to oni u nas czują się panami co jest karygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pracownik jugendamntu wypowiadał się jakie porażające kłamstwa wymyślają by tylko zabrać dzieci. " Wypowiedział się JEDEN, BYŁY pracownik Jugendamptu - zresztą szczegóły jego byłej pracy (czas, miejsce, przełożeni, powody rozwiązania umowy o pracę) też jakoś nie zostały ani podane, ani zweryfikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty zdziwiona jesteś? Jak miał podać? By go zlinczowali lub karę zafundowali? Za pomówienia? bo i tak by się wywineli! Z tego co wiem posiedzialam dzisiaj trochę po archiwach i nie jeden pracownik a kilku w innych reportażach także! Wiesz co? Jakby tak d**e ci przetrzepali ciekawe jakbys śpiewała co? Jedna z dziewuch dobrze napisała o stosunkach niemieckopolskich.im się wiecznie wszystko należy i brak słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego pokazywał swoją twarz? Nie rozpoznają go aby? Czy może miał na sobie kamuflaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas by sie przydało!wszystkie rodziny ktorych dzieci w przedszkolach, szkołach roznosza wszy, przeklinaja, sa zaniedbane powinny być tak przetrzepane. Dodałbym do tego przypadki 4-5latkow nie potrafiacych posługiwać sie sztućcami, czy będących agresywnymi w stosunku do innych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te dalej.... Jugendamt to masakra jakaś! Tylko zadam wam pytanie! Nie szkoda wam tych dzieci które zostały nie słusznie odebrane i tęsknią za rodzicami? Wredne jedze z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie nie szkoda tych dzieci ktore w pl sa odbierane rodzicom. Oni tez twierdza ze bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, jeśli to jest prawda, co przedstawiono w tym reportażu to znaczy, ze Jugendamt jest organizacją mafijną trudniącą się handlem żywym towarem, mam rację? I ta organizacja w imię zasad panujących w DE zabiera i niemczy polskie dzieci. Dlaczego zatem Polska nie zażąda wydania dzieci - polskich obywateli więzionych niesłusznie i odzieranych z narodowości? A w przypadku odmowy dlaczego nie wypowiemy Niemcom wojny?? No wyjaśnijcie mi dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiemy wojne niemcom ;-) a to dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co? Inne państwo stowarzyszone w tej samej organizacji co PL - w UE może bezkarnie i bez powodu porywać polskie dzieci? Czy jeśli pojadę na wycieczkę do Włoch i włoska organizacja JAKAŚTAM zdecyduje, że mam zostawić swoje dziecko we Włoszech i o nim zapomnieć, bo od dziś jest ono Włochem to Państwo Polskie nie zrobi NIC??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jak jedziesz na wycieczke to dostajesz we wloszech numer personalny , wloski dowod osobisty i posiadasz staly adres zameldowania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojne niemcom hahahaha wasza glupota jest porazajaca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że jak wyjeżdżasz do jakiegoś kraju, to podlegasz pod tamtejsze prawo. I Twoja narodowość nie ma znaczenia. Inna sprawa, że Polska powinna pomagać w takich sytuacjach, a nie się wypinać na obywatela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:51 masz rację! Rząd Polski nie robi nic! Jak Komorowski z tuskuem był to już wogole rzygać się chciało! Całe życie Polska wlazila w tyłek szwabom!oglądaliście debatę Szydło w parlamencie europejskim? Ona przynajmniej nie wazelinowala jak Kopaczowa! Potem nie dziwiota że Niemcy czują się bezkarnie, jak i tak Polska w d***e wejdzie! Żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę by wszystkie rodziny którym zabrano dzieci były patologiczne. Czyli wy też jesteście dla niemrow patologią tak? No bo skoro przebywacie u nich w kraju.Pracowałam w hotelu i byłam świadkiem jak Niemcy uh ah do personelu, a między sobą wyśmiewali i wyzywali przy obiedzie. Ja wtedy podeszłam i z perfidnym uśmiechem zaczęłam wchodzić w dialog. Mina Niemców bezcenną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko jedyna jakie Wy pierdoły wypisujecie. W kazdym kraju jest taki Jugendamt.W Polsce tez sie zabiera dzieci i jakbyscie spytali tych rodzicow, to zawsze" bez powodu". tak samo jest w Niemczech. Pierdzielicie jedna przez druga /Od Niemcow wiele dobrego mozna sie nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 14:40 zapomnialas dopisac - nie dotyczy arabow i murzynow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie jest tak, jak któraś napisała. Obcy są traktowanie w DE i AT jak patologia, która zleciała się po socjal. Niestety. Możesz mieć nawet mgr/dr/dr hab (oni uwielbiają tytuły naukowe), a i tak potraktują Cię jak wesz. Nigdy nie byłam homofobem. Dopoki nie wyjechałam z PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym kraju mieszkam.Nie słuchajcie bzdur że życie w de to cud i miód. Bzdura! Człowiek czuje się tutaj znieważony, ignorowany.Dla nich jesteś tylko robolem,nigdy przyjacielem, i ta ich mentalność...Jeżeli chodzi o jugendamt to mam opinie negatywną. Porozumiewajac się ojczystym językiem, czuć i widać chłód i pogardę, niestety ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:54 - to fakt. Znajomi byli świadkami, jak murzyni pod okiem policji handlowali narkotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:51 to napisz proszę czego dobrego Niemcy cię nauczyli? :D jestem bardzo ciekawa hi hitla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy czegoś dobrego? Dobre sobie! Mieszkam koło Frankfurt nad menem i nie poznałam puki co ani jednego szczerego Niemca! Co do jugendamt to słyszałam jak najbardziej i nie zbyt pochlebne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojne niemcom hahahaha wasza glupota jest porazajaca ! x Ech, jak Wy nic nie rozumiecie! Chciałam Wam jedynie dać do zrozumienia w taki przewrotny sposób, że gdyby dzieci polskie były zabierane rodzicom bezprawnie to na pewno ktoś by się o nie upomniał. Ale widzę, że tutaj tylko drukowanymi literami trzeba przemawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim idolem jest Hitler :D lubial jak sikano na niego moczem miał orgazmy przy tym bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czegoś tu nie rozumiem. Są różne sytuacje, nie twierdzę że wszyscy Polacy są cacy i wtedy popieram ale te bezpodstawne zabieranie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabieraja nie tylko w de ale takze w norwegii, za byle co np: gdy dziecko krzywo sie usmiechnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie fantazjuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo gdy dziecko krzywo spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo gdy pierdnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co ja słyszałam o tej organizacji? Że zabierają dzieci obcokrajowcom, którym dziecko urodziło się już w Niemczech. Według prawa, to dziecko jest jakby nie było Niemcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×