Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexisss123

biust do oceny

Polecane posty

Gość gość
Kusza myślałam, że to Twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opusc rece, bo tak jak teraz nie mozna realnie ocenic, bo nie od.dzis wiadomo ze jak kobieta podnosi rece to i biust sie caly unosi przez co jest jedrniejszy niz gdy ma opuszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdejmij bluzke,bo nie ma co oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na piątkę :) W skali biustów to moja najwyższa ocena. :) Co oznacza, że spokojnie mogłaby mnie zadusić bez potrzeby używania poduszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piersi inaczej wygladaja gdy sa rece podniesione - sa bardziej jedrne mozna to zobaczyc na penelopie, widac przy jej mniejszych piersiach ze jest roznica gdy ma opuszczone a kiedy podniesione rece http://www.fotosik.pl/zdjecie/3116f53cba44900f http://www.fotosik.pl/zdjecie/8cfdf32f55f33200 a przy dużych piersiach jeszcze bardziej to widać, wiec autorka ma pewnie juz troche obwisle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli autorka ma już obwisły biust a żeby to ukryć podniosła, choć i wtedy widać że już ciut zwisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie pieṛdol. O jakich obwisach tu mowa? Co do pępka jej sięgają, że tak psioczysz. Fantastyczny biust, właśnie dla takich wymyślono dekolty. A słowo biustonosz też z dụpy się nie wzięło. Ma nosić biust a być wypychany skarpetkami. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jest, gdy biust już opiera sie o klatke to zaczyna powoli zwisać, czy to sie komuś podoba czy nie, co nie znaczy ze zwisa mocno od razu do pepka, tylko troche tak jak u aotorki gdy ma podniesione rece, sama mam taki (gdy am opuszczone rece) i tez uważam że powoli zaczynaja zwisac czy mi sie to podoba czy nie tylko male, niektóre średnie i sztuczne są dłużej (jak nie zawsze) jędrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie ocenię inne zdjęcia KaerTrog@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Przekonałaś mnie. Od dziś będą mi się podobać szczurze wypryski wyjące do Księżyca i lochy, które ładują tyle silikonu w tzytze, że zwstydzają nawet nadmuchiwane lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obwisły? Serio czy to oceniają same baby z A/B a faceci którzy tylko sztuczne w necie widzieli. Kiedy biust jest naturalnie naprawdę spory to nigdy nie sterczy jak sztuczne. 18-nastki z D czy DD mają piersi skierowane kg dolowi. Ale fakt, że można tego nie wiedzieć, bo większość teraz to maksymalnie małe B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bondzik
Jak można ocenic cus czego nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można oceniać gdy widać 1/5 cycka a do tego ma uniesione rece? skoro specjalnie podniosla to znaczy ze chciala ukryc ze ma obwisłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno obwisły i maly dlatego nie zrobiła zdjęcia bez koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy biust jest naturalnie naprawdę spory to nigdy nie sterczy jak sztuczne. X Serio? ;) Są wyjątki. Kobiety, które mają naturalne cycki podniesienie i duże. Co nie zmienia faktu, że autorka musi mieć raczej ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka chce chyba ukryć swoje wady (biustu) dlatego ma rece podniesione a biust w wiekszosci zasloniety, ale to nie zmienia faktu ze widac ze jej biust juz podlega prawu grawitacji x nie ma dużych piersi które by w pełni sterczały, duży biust zawsze choć troche opiera się na klatce, jedynie małe i niektóre średnie całkowicie sterczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty z tymi rękoma? Ciągle tylko ręce do góry. :O I "koszulka" :O Właśnie dzięki niej, nie wygląda to tak jakby przyszła do doktora na badania mammograficzne. Facet, który zobaczy je na żywo, podejrzewam że nie będzie psioczył. O ile wcześniej nie wykrzyczy, "hände hoch" :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi rekami chodzi o to ze jak sa uniesione to biust sie unosi przez co robi sie mniej obwisly u duzych piersi (jak te z malymi podniosa to wtedy sa calkiem plaskie :P ) dlatego sie wszyscy czepiaja mozesz to zobaczyc na przykladowych zdj, dziewczyna ma maly/sredni biust i widac sporo roznice gdy ma rece opuszczone (widac taka kreseczke jaki biust tworzy na dole) lub uniesione (nie ma juz tego zarysu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×