Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wakacje nad polskim morzem!??

Polecane posty

Gość gość
Mi podobają się małe miejscowości, w których można bardzo odpocząć. Nie lubię tłoku więc zawsze wybieramy na wakacje małe miejscowości, w których też można bardzo fajnie spędzić czas. W tym roku byliśmy w Pobierowie, rewelacja. Plaża czysta, szeroka, dla każdego było miejsce i nie trzeba było wcześnie rano iść i zająć sobie miejsce. Noclegi w Pobierowie znalazłam na http://otonoc.pl/noclegi-Pobierowo fajna strona. Mają tam bardzo bogatą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we władku zawszewynajmuję kwatere w cetniewie u Oleński bardzo fajnie i czysto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikejlaa
ja kwater wolę szukać przez BookApart, łatwo wtedy porównać ceny i opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd to uparcie odnośnie polskiego morza? Przecież tam nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda a zdarza się często, że w środku wakacji turyści po plaży w kurtkach chodzą ;/ Ja w tym roku byłam w Chorwacji. Cenowo wyszło mi praktycznie tak samo jak w PL bo wcześniej zarezerwowałam sobie praktycznie darmowe bilety poprzez portal http://www.eloty.pl/chorwacja/zagrzeb/ no a reszta to już pikuś bo najwięcej zawsze płaci się za przelot. Przynajmniej miałam pewność co do dobrej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schalka
Wakacje nad morzem są super, zarówno tym polskim jak i innym ;) W tym roku byłam w Sopocie - noclegi wcześniej rezerwowałam na bookaparcie to miałam taniej, a wsiadłam w samochód i paliwo wyszło mi taniej niż bilety do Sopotu. I na szczęście pogoda dopisywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku ponownie wybieram się do trójmiasta. Jednak trójmiasto to trójmiasto oferuje wiele atrakcji, jest gdzie pójść. Największą atrakcją dla mojej rodziny jednak było wynajęcie jachtu z firmy Sunsail. Także, polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również rodzinką często przybywamy do trójmiasta. W tym roku możliwe, że w końcu uda Nam się zaszaleć i wynająć jacht. Z tego co widzę, ciekawe rozwiązania proponuje Sunsail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszkax
Sopot to fajne miejsce, jak dla mnie warto odwiedzić ;) Ja w tamtym roku byłam tam na wakacje, znalazłam całkiem fajną kwaterę na Bookaparcie i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara5555
A ja polecam Władysławowo. Bardzo fajne miejsce. Ja byłam w zeszłym roku, trochę na ślepo zarezerwowałam sobie kwaterę na Bookaparcie, ale naprawdę nie żałuję, bo było super : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Jeżeli jesteśmy w temacie wakacji w Sopocie to polecam również odprężyć się u fryzjera i kosmetyczki w tym zakładzie Centrum Pięknego Ciała i Fryzur na Jagiełły 4. Zakład specjalizuję się we fryzjerstwie, kosmetyce i możemy tam przeprowadzić zabiegi depilacji, pielęgnacji stóp, rąk, kosmetyki ciała i tym podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Znam tego fryzjera i również polecam odwiedzić ich podczas urlopu w Sopocie.  Zakład fryzjerski znajduję się w dobrej lokalizacji i łatwo tam trafić. Ja osobiście jak jestem w Sopocie to idę do nich na czesanie . Raz pojechała na urlop bez zrobionych nóg i poleciałam jak w dym do nich na hybrydę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×