Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znacie kobiety,które waszym zdaniem zasługują na lepszego męża,faceta niż mają?

Polecane posty

Gość gość
Matka mojego byłego chłopaka. Sympatyczna,pracowita kobieta, od zawsze cały dom był na jej głowie, bo mąż albo pił albo siedział za granicą i nawet nie pomagał finansowo. Na dodatek ją zdradzał i zdarzało mu się podnieść rękę na nią i na dzieci,.Zawsze pozwalała mu wrócić, ja bym go wywaliła na zbity pysk. Mój były go nienawidził,ale niestety poszedł trochę w jego ślady-dlatego jest ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta ma to na co się godzi. Ja swojego byłego zostawiłam jak zaczął pić i robić awantury na szczęście nie byliśmy po ślubie i postanowiłam że nie będę męczennica. Teraz mam wspaniałego męża i doceniam go każdego dnia. Wspieram jak tylko mogę. Za sukcesami mężczyzny stoi zawsze mądra kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. Znam też paru mężczyzn, którzy zasługują moim zdaniem na lepsze żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Za sukcesami mężczyzny stoi zawsze mądra kobieta." xxx Wyświechtane, głupie frazesy. A co z samotnymi mężczyznami? Jakie kobiety stoją za ich sukcesami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, ktora sie godzi na ponizanie, przemoc, nieodpowiedzialnosc meza otp ma to, na co zasluguje. Madra kobieta wystawia takiego pana za drzwi po pierwszych oznakach niewlasciwego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:13. To że twój facet nie osiągnął żadnego sukcesu przy tobie to przykre ale są kobiety które potrafią zmotywować do działania. A kawalerzy też matki mają a to również kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za sukcesem kobiety kto stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swój sukces zapracowałam, mieszkałam wtedy sama i nie miałam faceta. Czy to znaczy, że za moim sukcesem stoi mój ojciec? A może brat? A może jeden i drugi? Jeżeli facet pracuje jak wół i rezygnuje ze wszystkiego i odnosi sukces to jest to zasługa kobiety? A jak nie odnosi sukcesu tylko sromotną porażkę na całej linii to już zapewne jego wina i nie stoi za tym żadna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jak Twój mąż poniesie porażkę to rozumiem, że też będziesz uważać, że to twoja zasługa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wypowiedź na temat wsparcia faceta kierowała do kobiet które twierdzą że mają nieudacznika itp po pierwsze same go sobie wybralyscie po drugie jeśli ktoś by mi wmawiał że jestem beznadziejna i do niczego się nie nadaje a znam dużo takich kobieta to też bym była nieudacznikiem więc przestańcie narzekać i weźcie się do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja. Dlatego odeszlam od idioty 2 lata po slubie. Wykanczal mnie codziennie. Poprawial sie na 3 mc i znowu to samo. Jak urodzilam dziecko i znowu to samo to powiedzialam basta. Dziecko urodzilo sie 1,5 roku po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam taką kobietę,ona nazwywa sie Kasia,fajna on Tomek tez sympatyczny,maja dziecko,ale niestety Tomek nie chce wziac rozwodu ze swoja żoną z która ma 2 dzieci. ...Kasia przepłakala cala Wigilię bo posiedział z nia i dzieckiem 2 godz.i poszedl do swojej pierwszej rodziny.smutne strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy y naprawdę uważacie, że cudowna mama jest automatycznie cudowną żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Ja. Dlatego odeszlam od idioty 2 lata po slubie. Wykanczal mnie codziennie. Poprawial sie na 3 mc i znowu to samo. Jak urodzilam dziecko i znowu to samo to powiedzialam basta. Dziecko urodzilo sie 1,5 roku po slubie." xxx Niby taka mądra a dziecko z "idiotą" sobie zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że to kobiety mają większy wybór w mężczyznach.Pełno jest zdesperowanych facetów na portalach randkowych którzy tylko czekają aż jakaś kobieta się nimi zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele kobiet, ktore maja meza/partnera buca do kwadratu, ale sorry, takch sobie wybraly i mimo, iz im zle z dziadami, tkwia w tych zwiazkach i pozwalaja sie zle traktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele kobiet, ktore maja meza/partnera buca do kwadratu, ale sorry, takch sobie wybraly i mimo, iz im zle z dziadami, tkwia w tych zwiazkach i pozwalaja sie zle traktowac. xxx I jeszcze rodzą dzieci w tych związkach - to nie najlepiej o nich świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne jestescie, glupie i zacofane. Wyzywacie swoich chlopow od idiotow a dalej z nimi siedzicie i jeszcze ich utrzymujecie. Jakie to jestescie yntelygentne bo sie obudzilyscie po kilku latach upokarzania po drodze dalyscie sobie strzelic dzieciaka. Toz to zyciowa madrosc odejsc od takiego po wielu latach a przez ten czas dawac sie upokarzac i nadstawiac doopy. :O Otoz inteligentna kobieta to takich omija z daleka, wcale nie trzeba wiele zeby poznac z kim ma sie do czynienia. Wybieracie spbie takich bo tylko na takich was stac, wiec jestescie jeszcze bardziej zalosne niz te wasze zyciowe facecikowe porazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnostwo kobiet. Wsrod mezow wokolo znam jednego dobrego czlowieka-meza przyjaciolki.Tyle ze on ma z Nia przesrane bo ma despotyczny i nieustepliwy charakter i mysle ze nikt z Nia na dluzsza mete w partnerstwie nie wytrzymal.A On daje rade i do tego jest superfacet. A pozostali w tym moj maz-nieskonczeni egoisci brak miary.Zawsze najpierw oni.Taki jest tez moj tata dla mamy,maz drugiej przyjaciolki,faceci z rodziny.Moj maz w ogole nie pomaga w domu mozna go prosic klocic sie a on najwyzej powie "zaraz" i siedzi z tel. lub przed tv.Nie ma poczucia obowiazku apropos dzoeci czy domu.Zero opiekunczosci w stosunku do mnie.Nie wyszlabym za niego za maz to pewne.Czasem go kocham i jest ok ale najczesciej on drze morde.Wokolo faceci sa tacy sami.Nienawidze tej plci i czasy Seksmisji byly super.Wszyscy sa do wybicia i niezmiernie sie ciesze ze mam trzy corki. Pracuje w przedszkolu i uwierzcoe ze plec determinuje zachowania- chlopcy juz w przedszkolu sa egoistami kombinatorami , wygodniccy.Dziewczynki robia w balona nie sprzataja zabieraja zabawki sa rozdarci a przede wszystkim oblesni-to oni grzebia w majtkach i jedza baby z nosa.Rzadko ktora dziewczynka jest taka.Sa prowodyrami klotni nieustepliwi halasliwi . Wiele by pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×