Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znacie kobiety,które waszym zdaniem zasługują na lepszego męża,faceta niż mają?

Polecane posty

Gość gość
ja uważam,ze nigdy nie wiemy jak naprawdę wygląda związek od srodka i kto zasługuje na kogos lepszego ,ludzie potrafią grac jak nie jeden aktor majacy oskara a nie wiem czy nie lepiej.....znam sporo takich malzenstw gdzie się wydawalo ze babka super a koles nie taki ,a później wyszło ze babka znęcała się nad nim psychicznie itp.....i vice versa on super maz i ojciec a w domu tyran wiecznie niezadowolony do tego wyliczający kazda zlotówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra mojego narzeczonego. Facet ją wyzywa, traktuje jak służącą, morde drze, a ona jest bardzo spokojną osobą i nie reaguje. gdyby do mnie facet zwracał się w ten sposób, wyzywał od darmozjadów, bo zajmuje się niemowlęciem i nie pracuję to wyszłabym z siebie i stanęła obok, a on ma co niedzielę ciasteczko i rosołek na stole. Dziewczyna pochodzi z bardzo wierzącej rodziny, jej rodzicom zięć się nie podoba, ale oni z tych religijnych co to "wybrałaś, ślubowałaś to masz". Kolega męża po pijaku powiedział mu, że taką żonę powinien nosić na rękach i Bogu za nią dziękować, a on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze, z 8.07 Facet do tego w ogóle o siebie nie dba. Nie wiem jak można się kochać z kimś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam taką kobietę,ona nazwywa sie Kasia,fajna on Tomek tez sympatyczny,maja dziecko,ale niestety Tomek nie chce wziac rozwodu ze swoja żoną z która ma 2 dzieci. ...Kasia przepłakala cala Wigilię bo posiedział z nia i dzieckiem 2 godz.i poszedl do swojej pierwszej rodziny.smutne strasznie. ---------nie nie straszne, ta Kasie nie wiedziała ze wiaze sie z facetem zonatym dzieciatym, ??????? tak zawsze koncza Kasie które odbijaja faceta innym, facet jest dopiero do wziecia jak pokaze rozwód a nie inaczej,,zreszta kochanka zawsze musi liczyc sie z tym ze facet ma dziecko z którym nie brał rozwodu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×