Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Pierwsze efekty na sumplementacji, dobra pompa FOTO

Polecane posty

Gość gość
15:49 Na to wygląda.... :/ A później piszą - jacy to faceci niemęscy, metro itd. Pytają Gdzie ci prawdziwi faceci? Ja już nie rozumiem.... Kobieca logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki narcystyczny ? To już nie można się z nikim podzielić efektami swoich treningów bo narcyz ? :D haha weź skocz z nocnika na łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:52 Brunetos się wylogował i napisał komentarz do Oszki? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulubiony stylista gejus :D zjeeby lewackie brunetos rurki trampusie i torebeczke tez nosisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założę się, że cykasz sobie zdjęcia c***a i wrzucasz na fora anonimowo do oceny. Jestem tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszka woli bezrobornych frajerów bo ci przynajmniej nigdy nie odkryją prawdy o tej mitomance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolona twarz i wydepilowana klata to facet zadbany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - imponuje mi intelekt, a na ladne ciala tez lubie sobie popatrzec. Jakos ludzkosc nigdy nie doszla do tego etapu, by facetow przestalo rajcowac pompowanie cyckow, szczupla talia, sukowatosc i narcyzm, a zaczelo dobre serce, znajomość literatury, osiągnięcia naukowe i intelekt, skromność, brak egotyzmu i potrzeby bycia w centrum uwagi :P Poza tym sa rozne kobiety, ja zawsze wolalam metroseksualnych a nie tzw. macho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ten gosc co sobie zdjecia c***a robil i chwalil na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy przygłup z klubów, ideał plastikowych, tępych panienek. Łańcuch na łapie, tatuaż, lekko zarysowane mięśnie, włoski do góry, pustka we łbie i pozerstwo. Masakra, ten świat schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha :D za to uwielbiam to forum :D przegrańcy niemogą znieść że ktoś jest lepszy niż oni.. tak naprawde to nie jestem lepszy tylko sami wmawiacie sobie że jesteście do d... Nie stoje cały dzień przy lustrze i nie robie sobie selfie z dziubkiem, czasem zrobie coś dla zabawy i wyśle koledze czy koleżance Najważniejsze być sobą lamuski ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejcie barana. Zwykły frajer z bogatego domu, na którego lecą podobne do niego księżniczki z sianem w głowie i bankiem spermy w piz-dzie. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:58 A ja wolę kobiety skromne, które przesiadują przy książkach, a nie pokazują doopy na fotach w necie. Gardzę takimi panienkami, oraz facetami na jedno kopyto, bez mózgu, ciekawych tematów do rozmów, włoski do góry, wygolone boki (czyli fryzura na roochacza z klubów), tacy ludzie to ameby i bezproduktywne organizmy, które jedynie uwłaczają naszemu gatunkowi. Zamiast wyssać ten kretyński tatuaż, zdjąć ten łańcuch, założyć normalne ciuchy i iść do biblioteki to kolejna ofiara kretyńskiego kultu do zarzygania powielanego wzorca atrakcyjności, który nic produktywnego nie wnosi donikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jakies kolczyki hahahaha masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukowatosc i narcyzm na pewno nie, raczej uległość i bycie miłą Choć oczywiście różowe Laski z solarium z napompowanymi cyckami często są sukowate itd ale to niejako efekt uboczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Fryzura jak fryzura, mnie rozwalil kolczyk, ale co do figury, to wg mnie chlopak ma o.k. i tyle ;) a teraz do widzenia, musze isc pracowac Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE MASZ DŁUGI PODBRÓDEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku? Tobie się kompletnie we łbie narąbało? Jesteś lepszy? Od kogo i dlaczego? Bo masz włoski do góry, przypompowałeś bica na siłce i płytkie idiotki lecą na ten trywialny typ urody? Dla mnie lepszy od ciebie jest byle biedny, skromny chłopak, czy kobieta, którzy przeczytali chociaż parę książek i mają coś we łbie, a nie dają się ponieść nurtowi tej kretyńskiej, bezproduktywnej, prowadzącej donikąd modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże jeszcze jaki kolczyczuś gejoski ma :o nie no to już przeszło wszystko nie chciałabym takiego faceta facet to ma być facet a nie jakaś modelka pindrząca sie przed lustrem i lansująca wsród tłumu a szczytem żenady jest lans tutaj wśród jak sam mówisz przegrywów ale chyba tez nim jesteś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka kwadratowa szczena hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×