Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Pierwsze efekty na sumplementacji, dobra pompa FOTO

Polecane posty

nie długi podbródek tylko robiłem minkę :D haha możecie sobie być grzcznymi frajerami z wioski ja mam dziewczyn na pęczki, codziennie mogę trzepać nową ale mam obowiązki, chodze do pracy i moge sobie na to pozwolić tylko na weekendzie a też czasem chce wyjść gdzies ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kolczyk to chyba ostrzezenie , uważajcie bo gejek zacznie tu wrzucać swoje analne przygody z kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I go kóówa wszyscy zjechali jak psa :D:) a myślało nie wiadomo co pedalątko :D:) K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Krowa która dużo ryczy, mało mleka daje..." ;) to przechwalanie się i wywyższanie to tylko objaw twoich kompleksów i frustracji pozerze... "Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się uniża, będzie wywyższony" troche więcej pokory lalusiu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co fajnego w posiadaniu latwych dziewczyn na peczki? Tzn okay, wiem, ze to styl zycia imponujacy niektorym pustakom, ale ja wolalbym miec jedna, wyjatkowa :) Btw. nie zazdroszcze - ani nie krytykuje, ani nie chwale, niech kazdy zyje jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:10 Typowy prymityw. Chwali się ile to panienek może puknąć. Jak niż intelektualny i bydło. Który facet będzie się przechwalał takimi rzeczami. Nic sobą nie reprezentuje, więc sobie ustalił punkt, który ma być wyznacznikiem wartości faceta( punkt typowej patoli, która nic poza pieprzeniem się, jak bydło sobą nie reprezentuje). Tylko, że kryteria takiego zera i niżu umysłowego nie determinują nic, są bezsilne. Małpy też kopulują na potęgę w dżungli i co? Imponuje to komuś? Jak się bydło nie ma czym chwalić to chwali się tym co ma. Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie wywyższałem sie w tym temacie, to jest wasza reakcja na moją "zayebistość". Przecież nic nie pisałem o tym że jestem przystojny czy dobrze wyglądam ? Sami zaczeliście mnie jechać :D haha Po drugie g****o o mnie wiecie i niemacie bladego pojęcia jaki jestem naprawdę A po trzecie to wyzywajcie mnie dalej, lubie to :D bo to wiele mówi o mnie i o was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sp*********a j*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko nie kapuje, czemu wyjechales z tymi panienkami. Panienke na jedna noc latwo jest wyrwac, wystarczy miec kase / bajer / wyglad - ale stworzyc z kims dobry zwiazek, to inna bajka. Ja wiem, Przemkowi, 89, Ble ble moze to imponowac, ale oni maja powazne problemy z relacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sobą jeszcze reprezentujesz poza umiejętnością kopulowania z czerwonymi od alkoholu i rzygającymi małpami, z którymi seks to zoofilia? Czym się nam jeszcze pochwalisz. "Której to ja bym nie puknął" haha, "komu to ja bym nie naj*bał" i takie osiągnięcia 80% bydła z nicością w puszce mózgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie paskudy podrywasz fuuu az zal kija zamoczyc takim krzywym ryjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie nawet podobasz ale twoje rozwiazle zycie towarzyskie juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjechałem bo wiem że każdy prawik na tym forum o tym marzy ale jak tego nie ma to pozostaje mu tylko gnoić kogoś co to ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego też mówię że jeśli on TUTAJ się dowartościowuje wśród przegrywów (bo tylko tu może być choć ciut lepszy od przegrańców) to jest to tylko objaw jego kompleksów i frustracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez tutaj pojezdzaja, w takim sensie, ze ja tego nie traktuje jak pojazd, tylko jak uzwierzecanie sie przez pisanie mi zlosliwych komentarzy, ale ja traktuje takich ludzi jak bydlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze na tym forum juz z 700 razy czytalem, ze jestem umyslowa kaleka, ktora jest na utrzymaniu matki, do tego nie nadaje sie do roboty, mam ryj jak wieprz, i jestem popiertolony, bo nei pracuje, jak bylem w polsce to samo mialem, polacy to jak nie pracuja to nie istnieja, taki kraj, polak jak sie urodzi, to juz z gory skazany jest na to ze bedzie pracowal. Dlatego piertole to. Jaki kraj, tacy obywatele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchenka też jak za PRLu gazową se weź jak sie na dobrą elektryczną ceramiczną halogenową czy tym bardziej indukcje nie stać lansiarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:18 Stary, my nie mamy pojęcia? To ty wstawiasz tu swoje zdjęcia, piszesz ilu to byś nie punkął panienek, co jest żałosne i równie żałośnie asekurujesz się przed krytyką mantrując o swojej zaj*bistości. My jesteśmy anonimowymi nickami. Nie radzisz sobie, twoje przekonanie o twojej z******tości nie zmieni rzeczywistości. Tylko ty jesteś zaj*bisty, a pod każdym nickiem kryją się mniej zaj*biści, bo nie radzisz sobie z krytyką? To bardzo infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś kuchenka też jak za PRLu gazową se weź jak sie na dobrą elektryczną ceramiczną halogenową czy tym bardziej indukcje nie stać lansiarzu x Okej, nie stac go w tej sekundzie, ale bedzie go stac za 5 lat na taka, na jaka ciebie nigdy nie bedzie stac robaku. Wiesz po czym poznac idiote i nieudacznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś hehe zabawny jesteś :) w aktualnej sytuacji to cokolwiek dobrego bym o sobie nie napisał zaraz każdy pomyśli że przecież jestem narcyzem i się dowartościowuje :D Ludzie, ja sie nie potrzebuje dowartosciowywać, moja smoocena jest niezależna od opini innych ludzi, ją trzeba odkryć w swoim wnętrzu i wydobyć na wierzch i przejawiać w życiu codziennym :) Dziękuje oszka. Moje życie towarzyskie jest na tym samym poziomie co na poziomie przeciętnej ciekawej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynic ja już mam indukcyjną palancie więc skończ za nim się rozkrecisz z tymi twoimi huuujowymi filozofiami angielski śmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze pisak ze mister polski jest brzydalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatem na podstawie tego postu Brunetos244 dziś w jakim celu wstawiłeś i wstawiasz te foty (np z laskami zdobycznymi) jak w celu chwalenia się lub dowartościowywania? bo ja innego celu nie widze i też dobrze wiesz że innego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś wyroochałem cały harem, a mój kumpel, jak miał śmierć kliniczną to podobno w niebie pukał aniołki, więc słaby jesteś. Notabene to kojarzy mi się z zapijaczonymi dresami pod punktowcami, chwalącymi się kogo oni nie nayebali i kogo nie puknęli z osiedla, a to jest najniższy z możliwych poziomów egzystowania. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś cynic ja już mam indukcyjną palancie więc skończ za nim się rozkrecisz z tymi twoimi huuujowymi filozofiami angielski śmieciu x Indukcyjna? Indukcyjna schizofrenia, narastajaca sie w mozgu, dzieki ktorej za 5 lat bedziesz warzywem na rencie? Choy mnie to obchodzi kretynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś słyszałeś o czymś takim jak dzielenie sie swoją radością ? czytaj pierwszy post Jesteście w ogóle zdolni do empatii ? :)) Pewnie nie więc i tak nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×