Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Pierwsze efekty na sumplementacji, dobra pompa FOTO

Polecane posty

Gość gość
16:33 Wyrywanie i zaliczanie blachar to duży powód do radości u pewnej grupy społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze ogól twarz fagasie a nie chodzisz zarośniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była elegancka dojrzała dama której ty pewnie nie dosrastasz i nigdy do pięt nie dorośniesz, Kobieta taka jak ona nie zadaje się z byle kim a ja potrafiłem stworzyć z nią fajną znajomość którą kontynuujemy do dziś. I usuń to zdjęcie do niczego ci sie nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos, zaspokajaniem jakiej jeszcze fizjologicznej, zwierzęcej potrzeby się pochwalisz? Dodaj zdjęcia jak srasz, albo żresz. Chwalenie się tymi panienkami, to jak chwalenie się tym, że jeździło się w życiu wieloma używanymi gratami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzielenie sie swoją radością :D ale wymyślił.. choćbyś nie wiem jak próbował ubierać to w piękne słówka to prawda jest taka że ty sie po prostu CHWALISZ co ewidentnie pokazuje że jest coś z tobą nie tak - kompleksy frustracje, może mama cie nie kochała? a może tatuś was w doope kopnął i porzucił? dlatego szukasz poklasku wśród przegranej biedoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś dzielenie sie swoją radością smiech.gif ale wymyślił.. choćbyś nie wiem jak próbował ubierać to w piękne słówka to prawda jest taka że ty sie po prostu CHWALISZ co ewidentnie pokazuje że jest coś z tobą nie tak - kompleksy frustracje, może mama cie nie kochała? a może tatuś was w doope kopnął i porzucił? dlatego szukasz poklasku wśród przegranej biedoty x To ty probujesz sie dowartosciowac, nie masz nic, czym moglbys sie pochwalic w swoim zasciankowym zyciu, dlatego wchodzisz na forum kafeteria i probujesz zgrywac kozaka smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola wie że wrzucales jej ryj na kafe?no jasne elegancka dama z tej wiejskiej dzifki musiałeś ją spotkać na dyskotece w stodole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:45 Zgadzam się, kolo egzystuje na niskim poziomie umysłowym, wyrywa panny z dolnej półki, więc kompensuje sobie tutaj fakt, że reprezentuje bezproduktywny niż intelektualny i regres ewolucyjny wstawianiem tych fotek. Wydaje mu się, że komuś to imponuje, a to jest żałosne i wszyscy albo kręcą z politowaniem głową, albo rżą na dywanie ze śmiechu, patrząc jak się popisuje z zamiarem pokazania swojej wspaniałości, jak zadaje szyku tymi wyskokami, kompromitując się sromotnie i po raz kolejny robiąc z siebie pajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś o kurde.. po ostatnim zdaniu zrobiło mi się przykro. Celem nigdy nie było chwalenie się, czasem chciałem zrobić na złość tej "przegranej biedocie" ale to w jaki sposób to napisałeś.. faktycznie jest mi żal tych ludzi. To się więcej nie powtórzy, przepraszam was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, widze, ze teraz bydlo, ktore pisze goscia nawoluje sie do tego, ze sa rzekomo biedni :D. Jak kuchnia z foty brunetosa wyglada jk kazda kuchnia w chacie w anglii, wlasnie wychodzi na to, kto tu ma kompleksy. hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:49 Stary, ale ty sam prezentujesz przegraną biedotę. Jesteś typowym dresem co p******* pożry, pożyje bezrefleksyjnie, pomarnuje zasoby, a potem zdechnie. Twoja egzystencja totalnie nic nie wnosi, tylko tyle, że rozmnaża się bydło. Niczego nie odkryjesz, nie wymyślisz, nic nie znaczysz. Uwsteczniasz nasz gatunek. Swoimi priorytetami pokazujesz, że twoje życie jest jałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos244 dziś gość dziś łaahaahaha z bogatego domu xD doobre ! piątka smiech.gif wszystko co mam zawdzięczam sobie Brunetos ty nic nie masz... a ok masz samochod od matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie kto tak robi? Pasozyty. x Ty jestes taki bogaty a ja taki biedny, mysle, ze jestes smieciem, ale to ja jestem biedny, daj mi grosza na chleb smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś [17:01 x oszyczce brunetos się podoba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz usunal fotke?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj fotke z suplementacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał121212 dziś Nie podoba, a jesli nawet tak to wkrotce przestanie... usmiech.gif x Gosciu, ty jestes normalnie psychol XDXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszkaa dziś ma ryj jak kon szczena podlozna masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nikt nie zapisal zdj bo nie zdazylem zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HaHaHa juz widzę jak elegancka dama chciałaby ciebie i na co? takie kobiety wybierają konkretnych mężczyzn z klasą a nie takich wypierdkow jak ty ty masz klasę?:D to pewnie twoje marzenie które się nie spełni HaHaHa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×