Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co was dziewczyny denerwuje w facetach ?

Polecane posty

Gość gość

mnie m.in to.: 1. smierdzenie potem 2. bekanie, pierdzenie 3. opluwanie chodnikow 4. nadmierne przeklinanie, wulgaryzmy 5. nie sprzatanie po sobie 6. lenistwo 7. spedzanie czasu na lezeniu 8. niechlujne, brudne ubranie i buciory 9. miminsykowatosc 10. arogancja 11. przemadrzalosc 12. siano w glowie 13. klamstwa, oszustwa 14. chamstwo, prostactwo i buractwo 15. lenistwo 16. picie piwa 17. palenie 18. egoizm 19. cynizm 20. nic nie robstwo w domu 21. wykorzystywanie kobiet 22. niedojrzalosc 23. brak wiernosci 24. brak zainteresowan poza meczami 25. obrazanie innych 26. 2 lewe rece do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27. agresja, wyzywanie sie na slabszych 28. popisywanie sie przed kolegami 29. brak ambicji 30. traktowanie kobiet przedmiotowo 31. marnotractwo pieniedzy na bdety - gadzety 32. wyzywanie i obrazanie kobiet za swoje niepowodzenia 34. brak checi opiekowania sie swoimi dziecmi 35. zdrady malzenskie 36. wygodnictwo 37. zachlannosc 38. wandalizm 39. nie przywiazywanie uwagi do wlasnego wygladu 40. roszczeniowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę boga żeby nie trafić na taką kobietę jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prosze boga, zeby znalazl sie choc jeden facet inny niz wy wszyscy, ktory nie bedzie mial tych 40 wymienionych cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja chyba jestem idealem bo mam max 3 cechy z tej listy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie denerwuje to wszystko co tu napisałyście dziewczyny +jeszcze jak facet w łóżku zachowuje się jak pinokio ( sztywny jak z drewna,taka mameja ) i czeka na trzęsienie ziemi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tO ZE chcą dupy włażą na dupę zero całowania po pipce, cyckach ,tylko wejdę na pipe porucham i zejdę, no co to jest koza czy kobieta? zero uczuć. Klamia rozkochują byle żeby pizdę dostać ,nie mówią ze chcą seksu bez zobowiązań. Uważają się za świętych, bez skazy i bez grzechow, chca mieć przewagę w związku do wyrażania zdań i ze tylko oni maja racje,niechce takiego debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce im się pracować a do zamoczenia ogórka to są na wyścigi, nie lubią problemow i odpowiedzialności ,takie pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtegonieznosze
to że nie potrafią panować nad k*****m,tchórzostwo,niezdecydowanie,maminsynkowatość,plotkarstwo,lenistwo,brak odpowiedzialnosci,ochlejstwo,porywczosc,egoizm,kłamstwa,gierki,wykorzystywanie kobiet,niechlujstwo,skąpstwo,gadulstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmdap
gość 16:16 podpisuję sie obiema rękoma dodając jeszcze porywczość,agresywnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy nie chcą pracować i domu budować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×