Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks oralny do końca

Polecane posty

Gość gość
Ale panowie czemu to takie przyjemne? Fizycznie czy psychicznie? Bo.to.tez roznica. Jezeli fizycznie to dlaczego? Jest to.po.prostu orzyjemniejszy orgazm niz w pochwie, ze tak go wznosicie nad piedestal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy faceci chcą tego samego, jednak lodzik w ustach jest bardzo miły a samo jego zakończenie należy do decyzji dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam kończyć w ustach mojej partnerki, On również... natomiast nie połyka wszystkiego do końca... część spermy zostawia na języczku i ja dostaję połowę spermy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmowcą ja z żoną często bawimy się tak że jedno daje rozkosz drugiemu plus różne dodatki np. takiego typu że po zwiazaniu ujezdzaniu trzepaniu masowaniu obciąganiu już nie mogę wytrzymać i strzelam całym ładunkiem w jej usta ani kropelki nie uroni wszystko mi podaje w pocałunku innym razem wytrzepie mi wszystko na brzuch i zliże do ostatniej kropelki z brzucha k****a i worka albo zaspermioną cipką robi mi masaż twarzy lub odwrotnie spuszczam się jej na twarz i k*****m masując robię maseczkę lubimy bawić się spermą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie takie bylo.pytanie. Chodzi o to,czy taki orgazm jest orzyjekniekszy, mocniekszy w ustach niz w pochwie po prostu ze go wolicie czy chodzi wam o widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienwazne czegonchxa. Wazne co jestborzyjemne,orzyjemniejsze. A skoro tak to kochacie to chyba daje wam to wiecej przyjemnosci fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kończę dłonią bo tak lubię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×