Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 2

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem czy wyslalo...tu Megi... buziaki dla Was...mam uszkodzony komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi współczuję 👄 Wczoraj w nocy padało ,bardzo ochlodzilo sie .Nie wyjachaliśmy nigdzie ,co sie odwlecze.... Wyslalam link na pocztę z degustacji. Mam nadzieje ,ze nie publiczny bo przez Ytube ,na picasa nie umiałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty to super jak dobrze dopasowane okularki :D a ja dzis miałam dobry dzien bo troche chlodniej było i nawet sporo poczysciłam , jeny ale zarosłam chwastami , ta ziemia co dostałam od sasiada to same nasiona chwastow :( Ale slubnego dzis pognali do roboty i teraz jeszcze jego s ciezki mi wpadły bo niestety teraz długo slubny nie trafi na działke bo same maratony bedzie ciagnął :( Anoola gadasz bzdety bo jak włosy wyłaza garsciami to przecie nie bede ich jeszcze doprawiac malowaniem , tak to jest ze jak ktos ma ładne włosy to nie wyobraza jak to jest jak sie ma liche :(To tak jak ktos jest kulawiec a zdrowy kaze mu prosto chodzic :P:P Sagus no wykryłam juz poprzednie Twoje mejle w spamie i przeniosłam w odebrane , zupełnie nie kumam dlaczego tak Cie poczta traktuje :D hihi juz taka wredna nie jestem zeby focic spiące kolezanki :D A koszulinki były sexi :D hihi swoja gruba d... tyz widze niestety :( Trza by sie naprawde zmobilizowac bo jeno nam nogi do konca padną i bedziemy miały konkretny problem , tak licze ze Yoanka nas pogodni i diete nam ustawi . Nutko ładna degustacja :D Megi no masz problem jak taki zły stan męza :( ale jak sie jakos trzymasz to pociecha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic Ci Maniu 🌼nie wierzę :-P KLUCZ będzie i koniec ! Yoana🌼 diety żadnej nie ustawi. Tu nie ma NIC do ustawiania - mniej żryć , dużo mniej a więcej ruchu - TYLE !!!! A my co ...nałaziłyśmy się w pigułę a ILE żeśmy zjadły ? Mniam, mniam :-P Mój placek z gulaszem po cholera wie jakiemu był pyszny i...wielki :( o Rozpogodziło się około 14 u mnie - cudny dzień ! o Ojej :( Megi 🌼 Myślami krążę wokół Ciebie. Dobrze, że masz wsparcie w bliskich i trzymaj się !❤️ o Kawa i spadam w wyrko . Nie spałam prawie wczoraj ...ja nie wiem co robić ...urąbie się po pachy to w ogóle o spaniu zapomnieć mogę ....nie urąbie się to samo :( o (_)>(_)>(_)> (_)> 🌼 o Nutko🌼 Ślicznie !!! o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saguś, nie zazdroszczę Ci tego zimna. Ale deszczu trochę tak. U mnie słonecznie, ale wiatr zimny skądś zalatywał, na rowerze w polarku jeździłam. Megi - szkoda, że weselszych wieści nie możesz przesłać... Trzymam kciuki, żeby jednak ten pobyt w szpitalu jak najszybciej się skończył i mąż podleczony do domu wrócił ! Yoanko - niech Ci dyżur bezboleśnie mija ! Anulko, nie bądź taka ! Popatrzeć na kawę nie dajesz ? Są takie cudne ! Jakieś kwiaty będą kwitły - nie ma obawy. A że zieleń nie będzie soczysta ? Trudno żeby była w takim upale ! Nutko - niech się młodej uda biznes ! Bardzo ładnie tam wygląda. Wyślę, bo klikam i klikam - a myśli mi się rozłażą... Pewnie Mania się już wkleiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i miałam rację, i Mania i Saguś. Z tym MŻ to racja w części - no chyba że dużo poniżej 1000, to zadziała, ale już chyba tak na resztę życia - bo inaczej wrócą zguby... Chyba ten zimny wiatr na moje gardło źle podziałał, bo boli mnie coraz bardziej. A cebuli nie mam... Chyba jakąś miksturę z miodem sobie przygotuję. I do wyrka się zapakuję. I mam pamiętać - że jutro PIĄTEK !!! (po niedzieli ???).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero ostatni goście odjechali..tak się dzieci nie umówiły,każde o innej porze wpadało...tylko talerze zmieniałam... Nutko..niech się młodej wiedzie...pyszne wszystko wyglada i napewno tak smakuje. Megi...sił życzę i niech mężowi się polepszy! Maniu...każda z nas ma sporą d**encję..no oprócz Opty...to chudzinka taka....też co jakiś czas się odchudzam..ale w tym miejscu nic a nic nie zchodzi z wagi! Yoanka jak Twoje kolanko?? W pracy jesteś to pewnie mocno zmeczona? Saguś czasami trzeba zjeść coś pysznego....należy się to od życia! Opty płukanka z soli dobrze działa na chore gardło..albo woda utleniona do płukania! Anoolka to nic ,że u Ciebie swiętowania nie ma..sama sobie zrób swięto! A kawę i tak łyknęłami co mi zrobisz....:-) Jutro nie idę do pracy..z Basią posiedzę nie poszalejemy bo jak? ja wieczorem wyjeżdzam na Warszawę...dziś też spędziła z moją rodzinka cały dzień...wesoło było!! Starszy syn jutro wyjeżdza do Holandii..robi sobie wypad z partnerką..takiemu to dobrze! Basia już zasypia to ja teraz lecę do łazienki i też do spanka..dobrej nocy wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cale szczescie ze wreszcie piatek. Na prawde, ostatnio nie chce mi sie pracowac!!!! Nutka 🌻 noooo niby mus bo za to co emeryta daja to ani zyc, ani umrzec… .ale jak juz uzbieram na samochod to bede sie starala przejsc na 4 dni… pozniej na trzy! Trzy dni to i tak dwa razy tyle co emerytura :P To szybko wnusia otworzyla. Niedawno pisalas o zamiarach a to juz realia! Chetnie bym tam wykupila abonament bo lubie ryby! Megi 😍 przytulam Cie 😘 Badz dzielna i niech mlodzi Ci pomagaja Mania 🌻 pewnie dla Twojego M te maratony do zbawienie… latwiej niz na dzialeczce :P I boss milszy :P No fajnie by bylo jakby Yoanka pogonila, a Lapka przypilnowala bo czas szybko leci a chcialabym byc “mniejsza” jak kruszynki przyleca! Sagus 🌻 swiete slowa – mniej zryc a wiecej sie ruszac ale chce to sie starym babuszkom??? NIE! Dzieki 😘 za kawe bo pyskata ani nie wpadla wypic ani postawic :O:O Zapracowana udaje, psiamac! Opty 🌻 wlasnie, z Ciebie trzeba barac przyklad! Malo zrec, rowerkowac i wtedy bedzie mozna ukrasc Twoja sliczna suknie, ktora jak widzisz koscia w gardle mi stoi :P Popatrzec na kawe mozesz ale pozwolisz ze piciem zajme sie sama :P A w ucho chcesz???? Piatek po niedzieli??? Taka to pozyje! A ja juz doczekac sie nie moge Waszego przylotu bo to dla mnie wreszcie bedzie kawalek urlopu! Boncia 🌻 no to zamiast swietowac to sie narobilas. A po co mi jakies wyimaginowane swieto? Dzien matki tu zawsze w druga niedziele maja… Noo pobije, jak Cie zlapie :D:D:D to o kawie :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, Polacy musza byc bardzo bogatym narodem. Przegladam sobie stronke co zobaczyc w Sydney http://kobietawielepiej.pl/podroze/australia-i-oceania/sydney-australia-7-miejsc-ktore-musisz-zobaczyc W drugim punkcie "Sydney Harbour Bridge" i tam slowa... "za kilka dolarów możesz (dzięki firmie BridgeClimb) wejść na sam szyt łuku" ZA KILKA DOLAROW!!!! Cena, od 128 do 373 w zaleznosci kiedy, o ktorej porze dnia. Ale biorac pod uwage najtansze $ 128 (dziecko) .... czy to wyglada na "kilka" dolcow? Wielu pracownikow fabryk nie ma tyle dziennie na reke a dla Polakow to kilka dolarow! No popatrz, popatrz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlop zlop dopiero prawidlowo ostudzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolko ,nie zmarnowała sie .Ja sie dosiadłam -dzięki 👄Poczęstowałam ,i pojechaliśmy na targ po owoce i warzywa. Za mile komentarze i życzenia dla wnusi dziękuje 👄 Dziś jest bardzo ciepło na dworze ,po deszczu pachnie świeżoscią ,zieleń soczysta ,dobry majowy deszcz. Milego popołudnia 👄 😘 Udanego weekendu,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowany dzień....wieczorkiem o 22-giej wyjeżdzamy.. Cała noc w drodze...a druga noc powrót...och..jak ja to,,lubię". Dobrze,że niedziela po powrocie to odpocznę! Anoolka skąd takie lenia dostałaś,że nie chce Ci się pracować? Nutko fajnie,że u Was deszcz popadał a u nas kilka kropli przedwczoraj..kurzy się niemiłosiernie! Pozdrawiam..odezwę się w niedzielę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o piątku pamiętałam, lista leci w tle. Ale muszę się poskarżyć... z wczorajszego bolącego gardła coś większego się lęgnie, kicham i smarczę się do tego... A jutro impreza seniorkowa... Ale jak tylko wrócę - to będę się leczyć intensywnie. To wstyd w upały zasmarkana chodzić ! Byłam u mamy - jak planowałam, a "na pocieszenie" zasmarkańcowi - kupiłam sobie komplecik z "nocą Kairu" - tak się chyba ten kamień nazywa. http://silveris.pl/240-kolczyki-srebrne-lezki-noc-kairu.html ...a miałam kupić czerwone.... Bońcia - weź mnie nie rozśmieszaj ! Przecież jesteś duuużo szczuplejsza ode mnie ! Niech Ci droga szybko minie i żadne złe przygody nie dopadną. Anulka - jak tylko Ci zdrowie dopisze - to pewnie, że pojeździsz "do ludzi", po co masz w domu siedzieć. Mnie to przynajmniej działka daje satysfakcję i cały dzień mogę z roślinkami spędzić. Yoanka... aż się boję pytać - jak kolano ? Po takim martonie - to nawet nazdrowsze da popalić. Nutko - Tobie też miłego weekendu ! Wszystkim Kruszynkom również. Idę do wyrka, zimno mnie trzęsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus no jak tak mozna zeby takiej staruszce nie wierzyc oj nie ładnie :P:P Ale jak Yoanka na nas pokrzyczy to od razu inny nastroj do odchudzania . Opty no własnie te wolne to mnie tez zakreciło i wczoraj gardenersa nie ogladałam bo zwyczajnie zapomniałam ze to czwartek wiec musiałam dzis w południe no i na działke o 17 tej pojechalismy i własnie dopiero dotarlismy do chaty a przy okazji spaliłam resztki suchych gałezi bo wiatru nie było wiec na domy nic nie szło a ze s uche to w 10 min sie spaliło i teraz jest przyzwoicie :D I jak gardlo?????? jeny Tobie zimno a ja cała popocona :( O liscie pamietałam i gra :D Bonciu szczesliwej podrozy a gdzie ta Twoja d**encja to ja tam nie widziałam jeno chudziutka dupcia :P:P Anoola ale wredota z Ciebie tak mnie podsumowac :P a slubny masochista chyba jednak by wolał na lezaczku na działeczce niz w robocie bo te sciezkl to ino mig by zrobił a reszta c zasu laba :P Na Łapke juz chyba nie ma co liczyc ale Yoanka jej kumpelka to mogłaby nas poganiac :D w zastepstwie :D mnie najbardziej martwia bolące nogi :( bo juz o mostach nawet nie moge marzyc bo tak mi dokuczaja nogi paskudy :( Dzis jak wrociłam z zakupów to zelami przeciwbolowymi smarowałam :( Nutka a u nas ani widu ani słychu o deszczach a sucho na ogrodzie okropnie , dzis cos tam sadziłam to normalnie popioł na łopatce . Yoanka no ilez to mozna bez klikania i poganiania nas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno! Wylazlam koc powiesic i stwierdzilam ze chyba na zime sie ma :P Chmury takie ciezkie, sniezne na moim niebie... Nie, nie, u mnie snieg nie spadnie ale znaczy ze pada w snieznych gorach, ktorych to nie widzialam i widziec wcale nie chce :P A nazywaja sie gorami Strzeleckiego, z najwyzszym szczytem Kosciuszko! To tyle pogodowo-terenowo :P Kawy mi nikt nie postawil ale jak MI KTOS z niezapominajkami postawi to chetnych wiele 😡 A ta od niezapominajek pewnie po dyzurze udaje padneta! No jak tak mozna??? Podlosc ludzka nie ma granic.. - zagadka - z jakiegop to filmu? Nutka 🌻 po tylu godzinach to juz lura nie kawa czyli zmarnowala sie 😭 a ja przeciez na samochod zbieram :P Boncia 🌻 uwazaj na siebie bo tak dwie noce bez spania to za dobrej reakcji na drodze nie ma! Ja, W MOIM WIEKU juz bym sie na cos takiego nie zdecydowala! Skad lenia mam? Pewnie z tego ze ostatni urlop mialam 9 lat temu :( Opty 🌻 mam nadzieje ze to nie ode mnie? Ale prztyznaje ze na klawiaturke kichalam, prychalam :( sorry! Kolczykow nie obejrzalam, pokazuje mi ze W MOIM KRAJU nie moge ogladac. Rasisci! 2 http://i63.tinypic.com/dqk58n.jpg 2 Mania 🌻 a co ten Twoj M w tej robocie robi? Krzyzowki? Na pewno to latwiejsze niz chwasciory czy Twoje pyskowanie :P No tak, to tuptu tuptu coraz wolniejsze, zreszta tylko klikanie sprawnie idzie, reszta to juz coraz wolniej. Sagus 🌻 pewnie zajeta czyszczeniem komina ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :D Wróciłam po południu z roboty i PADŁAM. No to teraz nie mogę spać 😡 Kolano, o dziwo, absolutnie w porządku, nic z tego nie rozumiem, bo przecież nałaziłam się sporo, niby Boże Ciało, a było ZNACZNIE GORZEJ niż w dzień powszedni. Widać , praca jest moim lekarstwem :O Piszecie, że susza, u mnie burza była, trochę bokiem przeszła, ale deszcz padał równo i długo, podlało uczciwie. Ciekawe tylko, czy mi nie wypłukało maciejki i nasturcji, dopiero co wzeszły. Mania, na razie nie mam siły Was gonić, najpierw przykład chyba powinnam dać, a bywa RÓŻNIE :P Chociaż dzisiaj bardzo mało zjadła, ale teraz mnie SSIE i już kombinuję :O A włosy to możesz ziołami farbować, np chna i basma, ładnie wzmacniają. I KONIECZNIE Biotebal 5 mg z apteki, co najmniej trzy miesiące, zobaczysz różnicę :) Opty, katar leczony trwa tydzień, a nieleczony siedem dni :P Kolczyki śliczne, jak komplecik, to jest reszta ? Bońcia, dawaj wcześniej znać, jak będziesz jechała, zorganizuję coś :D Nuta, dużo sukcesów dla Wnuczki, oby się wiodło ! Strona internetowa jeszcze nie całkiem ruszyła, ale wnętrze super zaaranżowane i jedzonko, och, to jedzonko . . . :) Megi, dużo sił i cierpliwości Ci życzę ❤️ Saguś, jak tam przepychanie komina ? :D :D :D Anoolka, nie można wszystkiemu wierzyć, internet kłamie. I pełno w nim zboczeńców i zwyrodnialców :P Tak i z tymi dolarami. W przeliczeniu - najdroższy bilet to połowa pensji minimalnej (1850 brutto), a cena karty miejskiej jest prawdziwa ? Nie wiem, czy o tej porze ktoś chętny na kawę będzie, najwyżej nakryję tylko, ewentualnie później zaparzę ;) http://ciasteczkolandia.blox.pl/resource/Julia_R_1.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyjścia awaryjnego :P Długo pisałam, jak zaczynałam, to Ciebie nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze ja chetna...tym bardziej ze goscia bede miala ;) Mial byc za 20 minut a to bylo ponad godzine temu ale dzwonil ze gume zlapal i musi sie naprawic :P Mysle ze malych z tej peknietej gumy nie bedzie bo w mlodym malzenstwie rioznie moze byc :P . Pozniej poplotkuje co TAM sie dzieje bo skoro ODWAZYL sie do mnie wybrac to roznie mozna sobie myslec :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, młody żonkoś będzie u Ciebie gościł ? Podobno około 20% mężczyzn wychowuje nie swoje dzieci, nic o tym nie wiedząc :P To tak a propos tej pękniętej gumy :P Skołowana jestem, zasnąć nie mogłam, jeszcze jedna burza była, trochę pogrzmiało, ale super powietrze teraz jest (wylazłam w koszuli zobaczyć, jak tam maciejka, trochę wypłukało). Deszcz potrzebny był jak nie wiem, co. Teraz szykujemy się na USG, na ósmą, na ulicy Gagarina będzie - dokładnie na tej ulicy wyszliśmy z Łazienek :) Konsultacja dopiero w czwartek. Później jedziemy do Wawra, kołdry zimowe zawieść i przywieść letnie. Jutro do roboty, wracam w poniedziałek wieczorem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho byc, dopiero wrocilam. (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 Kupilam se sweterek i europejska poduszke. Moze bedzie dobra do spania? W sumie chcialam jechac na taki inny shopping. Krecilam sie jak gowno w przereblu i nie znalazlam.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sumie moze ktos jakos inaczej pokaze mi te Opty kolczyki bo sklep nie zyczliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mnie kto szukal to wyskoczylam sobie do Wilkowyj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co tak cicho? Myslicie ze kawe zatrulam? Dobranoc mowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsiem🌼 o Pytacie o komin ? Przeczyszczony w te i we wte :-D .Myślałam , że będzie dużo gorzej ale w sumie nie było tej sadzy tak dużo ale urąbaliśmy się nieziemsko :o Padłam wczoraj . o Opty🌼 No właśnie miały być czerwone - ale te też są piękne i ładnie będą się prezentować przy Twojej opaleniźnie;) o Będzie burza :( Nie lubię ich w górach ani zresztą nigdzie :o Ciemno się zrobiło aż latarki się zaświeciły . o Kurde net mi mryga - poślę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne :-D Anoolka🌼 - Dykiel to stale powtarzała w Wyjściu Awaryjnym :-D Ja też wracam do Rancza - uwielbiam "Babkę" :-D o Wczoraj bawiłam się 2-3 tygodniową sarenką - NO LOSIE;);) Dziubaszki dawała i była cudna....pośnlę foty ale jak do grodu zjadę bo tu by mnie krew zalała. Cudne stworzonko !Ludziki jakieś znaleźli i zanieśli do leśniczówki.Musi tam zostać ! No i zostanie u moich kosianych sąsiadów !. Na długo:) Pewnie polecę znowu do niej .Już się naumiała pić mleko sama bez smoczka . Cudna ! o Yoana🌼 Jak poszło ? Ja już nie chcę ględzić jak mnie kolana - już oba naginają :( Muszę coś z tym zrobić....Muszę SCHUŚĆ. Na Łapkę nie ma co liczyć :( Schudła i zabyła o nas . Nie mogę zobaczyć podglądu Kręci się strona w nieskończoność .Mogę wylecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bońcia🌼 No współczuję ci tych godzin w trasie . Grunt ,że poświętowałaś! :):) o Opty🌼 Kuruj się .Mnie też nieźle rozebrało , ale jakoś się pozbierałam . o Czytam na raty , bieda bez podglądu ...Yoana🌼 - najważniejsze, że Cię to kolano nie boli ! Może coś nadciągnęłaś - tego pieruństwa tam jest do jasnej cholery . Zakładam też stabilizator ale boli mnie jeszcze bardziej. Więc muszę ściągać :( o Eeee jakieś bzdety wypisują :o o tych bogatych -Yoanka🌼 już wyjaśniła :-D o Megi🌼 Życzę Ci dużo SIŁ ! 👄 o Nutko🌼, Maniu🌼 Biotebal kupuję Mamie -ma bardzo wykończone włosy I pomaga - nawet sobie trwała zafundowała i włosy są spoko ! o No spadam , coraz ciemniej ale nie leje ani nie grzmi ale ja to znam było cicho i spokojnie aż tu nagle jak p...nie :-P o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepcham bo nie wiem czy poszło na kafe czy w pisdu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×