Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 2

Polecane posty

Dobre sobie ...na własne życzenie - na wyraźne ZLECENIE i skierowanie - to do dziwiących po co się takie badania wykonuje. o Ja jeszcze w papierach urzęduję:( o Bońcia🌼 no jakie obraźliwe/śmieszne ? Yoana🌼 Basię niechcący przechrzciła za co przepraszała ;) o Maniu🌼 No ta walizeczka w moje klimaty wpada - cudna.Masz rację ile tego poszło w śmietnik :( o No oby prognozy były łaskawe bo u mnie zimnica po zbóju:( Tylko 4 stopnie:o:o o Anoola🌼 Jak Suzi wycałowana to najważniejsze...ale to JUŻ 10 lat ? A ja jakoś z majem to Ajskę kojarzyłam...Ale wiesz SKS :( o Yoanko🌼 To fajowo , żeś załatwiła - ale wiesz kuruj się ...jasne łatwo napisać wiśta wio:o o Nie ma wieści od Megi🌼 :( o Spadam w papierzyska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skleroza galopujaca ze mnie okrutna :(:( bo Megi mi smsa przysłała ze zaganiana bardzo bo i praca i wizyty w szpitalu i sle dla nas pozdrowinia i buziaki i zyczy udanego spotkania. poczytała nas ale klikac juz nie miała kiedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saguś - nigdzie nie pisałaś, że ze skierowaniem... Byłam przekonana, że poszłaś tak po prostu - bo była "nagonka". U nas widziałam takie ogłoszenia w przychodni... A ta walizeczka - to też pod moje kolorki... mmmm Maniu - dzięki za wieści, najważniejsze że w miarę dobre. Jeszcze się szwendam po chacie. Chyba przeholowałam z obżarstwem, jakieś rewolucje po bebechach mi latają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Bońcia, cały czas narzekam, że po łebkach czytacie :P Saguś wyjaśniła, wcześniej przeprosiłam. . . :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Brzozowej będę na Was czekała już ok. jedenastej, jak Bońcia z Basią dobiją, to wyskoczę po Sagę na dworzec. Dokładny adres podam Wam w piątek rano SMS-em , oni tam mają taki system, że adres i klucze dają po wypełnieniu formularza meldunkowego, a to zrobić mogę dopiero w piątek, bo w czwartek jestem 10 godzin w robocie. Proszę więc na skrzynkę podać mi numery telefonów. Swój napiszę Wam, jak do domu wrócę, bo z telefonu nie mogę się zalogować na pocztę. Anoolka, Suzka tylko wycałowana? Bez prezenciku? P.S. Niech już będzie RANO ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boncia 🌻 sa “doceniacze” i strasznie falszywe, dwulicowe osoby. Nie lubie takich ludzi. A taki wlasnie jest "student" z Bozej laski!!!! A dlaczego myslisz ze ktos obrazalby Ciebie czy Basie? CZYTAC, trza CZYTAC! Mania 🌻 kompot wodnity, jak kompot! To nie bede sie paprac…. Poprzednia walizeczka ladniejsza :P przynajmiej mi sie bardziej podoba. No popatrz, z Twoim M sie zgadzam, teraz wiesz czemu go tak bronie :P Opty 🌻 widze ze tak samo podchodzimy do spraw zdrowia :D Bedziemy latac az do zdarcia a nie jakas profilaktyka :P A tak a’propo to dzis ide do lekarza…. Po polroczna recepte :D No i wezme skierowanie do wampirow :D Starczy. Tylko nie zapomnij mi naleweczki przywiez skoro kompotem mam se doopy nie zawracac :P Sagus 🌻 nie nerwujsia! Ja ani do gina ani do sraczkowego nie chodze. Skierowania mi moga dawac ale jakos dziwnie je gubie! Wkurza mnie jak uwazaja ze skoro skonczylam iles tam lat to trzeba mi w doope zajrzec! Rozumiem, komiom w zeby zagladaja ale ja nie na sprzedaz ani do jakis ciezkich, pociagowych robot :P I 😘 za kawe :D Dobrze kojarzysz… Ajsy urodziny 27 marca ale kupilam to swoje sloneczko 24 maja i to jest strasznie wazny dla mnie dzien! Wazniejszy niz jej urodziny bo wtedy zaistniala dla mnie :classic_cool: 2 No urwal nac! Nie wiem, kawe stawiac czy mleko na lepsze spanie? Bez prezenciku bo tamta tez nie dostala. Tak wyszlo :P (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawę żłopnę, żeby do chrześnic dojechać :O Ale mnie sponiewierali . . . 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny...to był żart bo wiem,że macie super poczucie humoru..więc i ja sobie zażartowałam.. Podam wieczorem Yoance numer na poczte...a teraz po śniadanku lecę do pracy..Basia pilnuje chałupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Boncia, se uwazaj bo za dwa dni mozesz lomot dostac :P Co niektore maja byc bite, prawda Maniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty no moze nie moje klimaty ale akurat te rozyczki bardzo lubie a nie chciałam robic nastepnej walizeczki niebieskiej wiec kombinowałam inny zestaw kolorystyczny . No te Twoje seniorki jakies w yjatkowo zywotne bo ja seniorka to juz na nic nie mam ochoty :( dzis pojechałam po południu na działke i kawałeczek opieliłam bo c hwast straszny idzie z tej rozsypanej ziemi bo sąsiad wyraznie kompostował juz chwast z nasionami :( No a po poł godzinie nawiedziła mnie kumpelka a potem jeszcze Okupant dojechał to siedzielismy pod bzikiem z kawką i robota poszła sie bujac . Sagus no chyba niezłe te klimaty na walizeczkach w yszły :D No pogoda tez mnie zastanawia bo chyba trzeba brac zestaw i na upał i na chłod :( Yoanka a to nie dziwne ze ades dopiero po otrzymaniu kasy a to nie firma krzak ?? Anoola no mi tez niebieska bardziej pasuje bo to moj kolor ale przecie nie moge wszystkiego na jedno kopyto robic ,A jak taka mundra to se go wez :P:P oj cienko bys spiewała oj cienko :( eee jaka wrazliwa nie da se zajrzec do d.. py. Jeny ale dzis padlina ze mnie s traszna , ide zaraz spac bo trzeba sie naszykowac na nocne rozmowy polakow :P przecie mlódki na bank nie dadza spac biednej staruszce :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu - Yoanka pisze, że po wypełnieniu formularza meldunkowego, nie po zapłaceniu... więc spokojnie, będzie gdzie spać ! Myślisz, że można na zapas się wyspać ? Raczej się nie da. Ja dzisiaj na działce posadziłam trochę roślinek, część dostałam, część sama posiałam, między innymi nagietki... Potem będę narzekać, że się rozsiewają. Ale to nic. I dobrze, że Ci w pracach przeszkodzili, masz tam odpoczywać, a nie garba dostać ! Jutro po południu mam okulistę - ciekawe, czy tak mi się wzrok zepsuł, czy to tylko moje odczucie. Się okaże. Jak Yoanka będzie tak wcześnie na nas czekała - to ja prosto z dworca wędruję na metę, nigdzie nie będę się szwendać. Nic jeszcze na wyjazd nie przygotowałam, pewnie wielu rzeczy zapomnę... A tak w ogóle - to wybieram się "na sportowo" - wycierusy, polar... Czy może jakieś extra wyjścia są przewidziane ? Nie chciałabym "odstawać" od reszty. Dostosuję się. Znikam, bo jeszcze mam bank do obrabowania. Dobrej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawy niet, czytanek niet 😭 No to ja tez na skroty bo z pustego…. Yoana 🌻 nie jestem na FB czy innym szpiegu … szkoda mi czasu zarowno na czytanie cudzych przechwalek lub wymyslanie wlasnych :P Twoja wklejka doskonale pokazuje czym te komunikatory sa. :D Mania 🌻 no wlasnie, po to jest dzialeczka! Zeby w cieniu pic kawke. A co za roznica czy zielony chwast do pasa czy inna roslina… No prawda, nie mozesz wszystkich walizek w jednym kolorze robic a M sobie zatrzymaj. Ja juz nie przyjmuje zadnych wrakow :D Wczoraj bylam u swojego lekarza. Dal mi recepty, dal skierowanie ba krew i pyta kiedy sandwicza z cyckow se robilam :O:O Uslyszal ze ho ho albo i dawniej i zakazalam zadawac nastepne pytanie :D Od razu wiedzial o czym mowie :D On jest fajny ;) wie ze mnie do niczego nie zmusi. W gadce, oczywiscie wyszlo o moim wieku i sie pytac co za dwa lata? Nie wiem, ale pewnie jeszcze nie spoczne. Powiedzial ze good, good! I mi krakal ze z moja kondycja do 89 bede pracowac! Chyba zglupial! No ale zobaczymy :D:D Opty 🌻 nooo ja bym na wszelki wypadek jaka wyjsciowa bluzeczke wziela… albo TA sukienke… ona za duzo miejsca nie zabiera a rewelka! 2 A u nas dalej wypalaja i znowu siny dym :D W gardle drapie, okna otworzyc nie mozna… (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kawkę :) 👄 Expresem, bo do roboty lecę. Na razie jest DYKTATURA, dopiero, jak przyjedziecie, to będzie DEMOKRACJA, więc zarządzam : 1) Jutro melduję się i wysyłam Wam dokładne namiary 2) Jadę na Brzozową, wiozę tam podstawowe rzeczy, czyli flaszki, chleb, masło, ser, wędlinę, kawę i herbatę 3) Sprawdzam płyn do mycia, szampon i ręczniki - ewentualnie dowożę 4) Jedzenie zamawiam na PIĘTNASTĄ, już Wszystkie powinny dojechać 5) później jest demokracja, więc robimy, co chcemy Mania, MDM od razu mi powiedział, że tam nie są głupki, te mieszkania/apartamenty (prywatne) przez większość czasu stoją puste, podadzą adres, to ktoś może się włamać, zanocować, ukraść coś, zrobić imprezę . . . Najpierw z dowodu chcą spisać, bo co mają ? Mój adres mailowy ?A dzwoniłam z domowego, numer mam zastrzeżony :P To zresztą duża firma http://www.capitalapart.pl/?gclid=CIeO8IGx5cwCFUsNcwoduzsJoA Myślę, że będzie dobrze. Melduję się ok. dziewiątej i odbieram klucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Jestem w domu ,zmaltretowana ,choć cieżko nie pracowałam . Zawiodłam na całej linii. Na opiekunkę młodzieży- nie nadaję się !. Dzieci dali mi prykaz- pilnować Wiktora(wnuczek)żeby dłużej jak pól godziny nie korzystał z laptopa . To się tak nie dało ,teraz młodzi spędzają inaczej czas ,gry, pogaduszki na Ytube ,do odrabiania lekcji też komp potrzebny .Pewnie długo siedział ,wykorzystał to że ide spać razem z kurami. Siedział przy kompie ,obudziłam sie w nocy i zauważyłam.Po trzech dniach zadzwonił ze szkoły ze chory, boli brzuch ,głowa . Poszliśmy do lekarza i dostał trzy dni zwolnienia ,bo przemęczony i może być początek infekcji. Corcia powiedziała mi -powinnam przy nim siedzieć .Ja tego nie rozumiem ,a gdzie wpajanie odpowiedzialności ? .Mnie nikt nie pilnował. I to wymyślanie rożnych potraw -Nie! nigdy więcej ,żadnej opieki nad młodzieża ,wolę maluszki :) Przez kilka dni byla ze mną wnusia ,zgubiła dowód osobisty i nie mogła wrocić do Anglii .Załatwiła miesiąc bezpłatnego urlopu .Przypuszczamy że ktoś mógł ukraść ,tego dokładnie nie jest pewna.Przez te kilka dni przypilnowała Wiktora,potem miał przy babci labę :) Młodzi przywiźeli malutkiego Yorka z Mazur ,ma nie całe dwa m-c ,śliczna kuleczka :) Zaraz wybywam do sklepu ,bo puchy. Rozpogodziło sie, słoneczko swieci . Maniu cudeńko walizka . Udanego spotkania w Warszawie . Zostawiam pozdrowienia wszystkim Kruszynkom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła Megi i zyczy nam udanego spotkania i prosi nas o zdjecia a jest bidna zabiegana i kupa problemow bo mąz cały czas w szpitalu i nie jest dobrze z nim :( Nutko no jak widac to opieka nawet nad duzym chłopakiem do łatwych nie nalezy a i racja teraz dzieci zupełnie inaczej wychowywane :( Tez nie rozumiem jak mozna siedziec nad kims i go pilnowac zeby kompa nie właczał :( Yoanka powinnam byc w wawie o 14, 15 wiec wszystko zgodnie z planem, no moze i racja co TDM mowi ale jak Ty sie zameldujesz nie znajac adresu ??? Anoola od durnowata ciemna baba :P mozesz lekow nie brac ale wyniki co jakis czas wypadałoby zrobic :P:P hihi powiedziała druga durnowata :D A czy roslinka czy chwast to duza roznica bo chwast ma lichszy kwiat a na dodatek najczesciej jest okrutnie inwazyjny i rozsiewa sie na maxa i jak go się nie wypieli to zadusi wsio wkoło, ogladam teraz działeczke gdzie kobita po wylewie juz nie robi i po roku juz jest sam chwast bo zadusił wszystkie nasadzenia. Opty no na zapas nie pospie ale dzis mam wieczorem jeszcze ogrodnicze programy wiec tez nie pospie :( ale jak pilnie nagrywam to szkoda by było nie nagrac dwoch odcinkow . Ja juz wszystkie nagietki wypieliłam bo kolorystyka nie pasowała a szkoda kilka mogłam zostawic zeby w kacikach kolorek był. cholibcia ten kompost od sasiada fajny ale nasionek chwastow makabrycznie duzo .I co okulista powiedział ??? uuuf a ja pakuje sie i sama nie wiem co brac bo jak Opty kombinuje jakies eleganckie wyjacia to ja nie mam nic pasujacego :( a chciałam jakies spodnie kupic a guzik same biodrowy :( jak mozna na takie grube du.. ubierac biodrowki i zeby opony wisiały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jesooooo dopiero wpadłam na chatę po tej pieprzonej kontroli. Poszło całkiem przyzwoicie. Kary nie ma ...dlatego tak długo trzepali :-D . Kij z nimi :-P o Nie wiem GDZIE łapy wsadzić ...co w torbę wsadzić ? Jakie ciuchy...nic nie mam eleganckiego...za małe :-P , nie wiem kiedy swojemu noworodkowi coś narychtuję . o Oj Maniu🌼 - przekazałaś Megi🌼 jakiesik pocieszenie ! Na pewno - niech się trzyma dzielnie Kruszynka !👄 . o A ja z antybiotykiem jadę - UCHO mnie boli :( Zawsze coś o Yoanko🌼 Obejrzałam filmik :) . DO JUTRA !!!!!!!👄🌼👄 o Anoola🌼 Nie pośpisz :-P o Spadammmmmm, spać to ja nie wiem kiedy pójdę ....ma byc ciepło ...jasne u mnie tylko 12 stopni .... o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilet se na razie ...wydrukowałam :-D. No to teraz w gary !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obejrzałam prognozę i się załamałam :O W sobotę BURZE 😭 W niedzielę - piękne słońce 😭 A doba hotelowa do jedenastej :O Aha. Miejsce fajne do łażenia, bo Starówka i w ogóle. Ale ostrzegam - do komunikacji dosyć daleko :O I nie wiem, gdzie tam auto postawię. To znaczy - wiem. Nigdzie :O Nie chcę Wam narzucać, bo moja DYKTATURA obejmuje tylko tamte punkty. Ale może na kawę do mnie wpadniecie ? W sobotę przed południem, bo później MDM z D do Wawra jedzie, a wypadałoby, żebyście się poznali :D Teraz to już do spania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka Ty rządzisz a my jeno za Tobą bo DYKTATURA musi byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarazzzzzzzzzzzz , ja do spania to nad ranem chyba :o , Tyś po robocie .....Maniu🌼 a to bierzesz tablecika ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziała która moje pasiaki ? 😭 no przeca leżały TU ....mać o Maniuuuuuuuuu bo mnie kuchenka woła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus wiadomo z e biore tablecik :D ładowarke tez szukaj pasiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesteś !👄 . Pasiaki tyż :-D To do JUTRA !!! o (_)>(_)>(_)>(_)> !!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam...gdzieś uleciało?? Już nie mam czasu się powtarzać...do zobaczenia co niektórym powiem dziewczynkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych kiecek nie biorę ! Anulka, do kiecki buty potrzebne i inne pierdoły. Jadę - jak powiedziałam, ze dwie bluzki do tego i już. Yoanka - jakie jedzenie ???? Ale dobra, Ty rządzisz ! Zrobię jak każesz. A spacer ze starówki do Ciebie - odpada ? Musisz się jeszcze o samochód martwić ? Może to L. dojedzie do nas ? Ale zobaczymy na miejscu. Ja jestem prawie spakowana, jutro jaśka dołożę i może kurtkę - i w drogę. Odwożę się sama i auto zostawiam na parkingu. Nie wiem - czy to mądre, ale nic lepszego do głowy mi nie przyszło. Maniu - okulista nic złego z moich oczu nie wyczytał. Skarżyłam się na to łzawienie - też na to rady nie ma. Ciśnienie w normie, żadne zaćmy ani jaskry się nie przyplątały - tyle tylko, że wzrok się mooocno zepsuł, stąd to zmęczenie przy czytaniu. A fotochromów częściowych nie ma, więc nie będę miała. Proponowano mi przydymiane szkła - ale jakoś mi to nie pasuje.... Wizyta i szukanie oprawek i dopasowywanie innych "składowych" okularów trwało ponad godzinę ! Rano zbierałam pokrzywy na gnojówkę - mimo grubych rękawic poparzyły mi dłonie i teraz mam takie dziwne mrówki jak piszę po klawiaturze. Ciekawe, kiedy puści. Sagus - napisałam, żadnych eleganckich rzeczy nie biorę. To Anulka tak sugerowała. Megi - trzymaj się Kruszynko, duuużo siły ! Nutka - no masz ! Nie dosyć że się poświęcasz i robisz co możesz - to jeszcze źle ???? Nie Ty zawiodłaś - tylko oczekiwania były zbyt wygórowane ! Też nie rozumiem, jak można pilnować z zegarkiem w ręku takiego chłopaka ! To on całe życie na smyczy ma chodzić ? A odpowiedzialność gdzie ? E tm, ważne że jesteś w domu, dojdziesz w swoich katach do siebie. ...a ja cały czas żałuję, że Cię nie poznam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×