Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 2

Polecane posty

Ale mam dzis dzien!!! Nie mam czasu taczki zaladowac!!!! Nutka 🌻 widac mlodzi nie wiedza ze “babcie” sa do rozpieszczania, do pozwalania na wszystko! Nie przejmuj sie, zdalas na piatke bo ja bym sie nie podjela takiej roboty. Wole moje papierki :P Megi 🌻 trzymaj sie!! 😍 Mania 🌻 no pewnie ze Ty nie rozumiesz jak kogos przed kompem strzec jak Ty gadzeciara i sama bez kompa zycia nie widziesz :P Saga🌻 pospie, pospie bo na noc router wylaczony :D:D:D Yoana 🌻 co sie zalamalas? Dach nad glowa bedziecie mialy, naleweczki tyz to ino siedziec, gadac i chlac :D:D a jak doba sie skonczy to na dworzec :D Opty 🌻 masz racje, po co sie ciuchami przejmowac. Czescowe fotochromy? O co tu chodzi? 2 No to dziewczyny - szczesliwej podrozy i do uslyszenia na skype :P Ps jutro rano jade kapac moje psiurki wiec w Wasza sobote rano.... 😘 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w progach startowych :-D o Oj tam Yoana🌼 , poleje to poleje co my z cukru :-D Pamiętasz burzę w Kaliszu ? Zimno u mnie :o Ale słonko pięknie świeci , więc mam nadzieję z nim wjechać w Stolycę :-D ..miałam jeno zabrać torebkę .... a uzbierało się :-P o Anoola🌼 lepiej zostaw ten router w spokoju bo wiesz do czego my zdolne :-P Wracaj szybciuchno z psiurkami 👄 o No spadam do usłyszenia i zobaczenia 👄 , dla pozostałych co nie mogły - Megi🌼 trzymaj się dzielnie !, Nutko🌼 . o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu też świeci :D Jestem w domu, ok. 10 wychodzę. Trochę inaczej się z panem umawiałam, bo od ósmej już miało być lokum, ale gość zaspał (miał o piątej rano wyjechać ) i sprzątanie się przedłuży. Będzie wolne od 10.30 . Już zaczęłam robić słynną minę i pysk do SYCZENIA układać, ale pan zaczął mnie przepraszać siarczyście i zaproponował zniżkę - 280 złotych, czyli policzył bez dopłaty z wcześniejsze rozpoczęcie doby i jako last minute, no to o.k. Pozdrawiam serdecznie NIEOBECNE Kruszynki i życzę zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez spakowana i dobrze ze Opty o jasku wspomniała bo dołozylam :Dno i torba od razu sie wypełniła :D Saga no najgorsze to czekanie a jeszcze mam godzinke luzu :D no u mnie słoneczko ładne wylazło i teraz dylemat czy polar czy cos cienszego na siebie nałozyc . Yoanka znaczy wsio gro i bucy :D Anoola ale z Ciebie wredna upierdliwa staruszka :P:P juz my CI zrobimy pobudke :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobudkę ? ? ? My Jej nie damy zasnąć ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze zajma sie lomotaniem Ciebie i im glupie mysli do glowy nie przyjda :P A co tam za wredny gosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anolko ,masz racje ze babcie sa od rozpieszczania wnuków . Rano mieliśmy niespodziewany wyjazd . Dopiero dotarłam do domu. Pewnie juz wszystkie Kruszynki się spotkały . Milej zabawy i ładnej pogody .Będe zaglądać ,mam nadzieje że sie odezwiecie,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwie dychamy bo pol wawy oblazlysmy.ale i tak gebule nam sie smieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żadne pół, trochę tylko pospacerowałyśmy, a jak mi Dziewczyny jęczały a co NIEKTÓRE nawet złorzeczyły ! A tak właściwie to KAWA gdzie ? Tutaj jeszcze śpią wszystkie, niby takie wymęczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojayoana
Ten gościu to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, wez Mani tablecika :D zaraz je tam pobudze!!!! (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 czy po kefir tez leciec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero do domu przylazlam ale piesie wypachnione, samochod tyz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz ze ten WREDNY "gosciu" to TY? Mozna sie bylo spodziewac :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskudy jedne! Mieszkaja w ladnych warunkach, zazdroszecze im ale NIE zazdroszcze dzisiejszej wycieczki! Bo musisz Danusiu 🌻 wiedziec ze ta upierdliwa staruszka przejela wladze i do BOTANIKA wycieczka sie udaje! Zielone rosnie wszedzie a na przyklad takie Lazienki czy Wilanow to nie wszedzie!!!! Ja mam wiele miejsc ktore pamietam z mlodosci i na pewno NIE botanik :P I dla przykladu niesamowite jaja! Tak jak w Toruniu, tak i w Warszawie hotel Polonia jest mi zyczliwy ;) Nie, tam z okna nie rzygalam :P ale tyz nocowalam. I to nie raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez Was, Wy wstretne kruszynki...... Wsiadlam w samolot i polecialam do Wilkowyj, dawno mnie tam nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazienki tyz zaliczone upierdliwa staruszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano to pakowanie. Mania nie poszła z nami na multimedialne fontanny, leniwiec do kwadratu. Saguś się zgubiła . . . . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuzwa! Jakie znowu pakowanie? Bylo im dzwioneczki na szyje pozawieszac :D:D Albo powiazac sznureczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to jestescie paskudne 😭 Tyle Was w kupie ale zadna kawy mi nie zrobila 😭 ALE UPOMINAC SIE TO POTRAFIA!!!!!! Cholery jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zdaze przed wrzaskami :P (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 Nad ocean nie pojechalam. Po pierwsze zona exa miala kaca jak cholera... Po drugie siwy dym! Po trzecie - nad ranem szlam do kibnelka i sie w lozko malym palusiem uderzylam. Juz maly nie jest i ma jakies ciemne kolory :O:O:O Po czwarte - to chyba za duzo sobie na ten weekend zaplanowalam. Ale juz finiszuje! Ostatnie pieskowe sie gotuje. Jedno wczoraj to planowe a dzis nieplanowe bo zachcialo mi sie rosolku, kury wymoczki nie zjem, zmielilam i bedzie dla pyszczkow. Poza tym wczoraj na shoppingu, jak bylam bez sniadania to po porze lunchowej az mi sie slabo zrobilo. Z lakomstwa kupilam dziwke z solarium a ile moglam jej zjesc? Wiadomo, zmielilam, pyszczki sie uciesza :P A ja na dluzej bede miala w zamrazalniku :D Wszyscy zadowoleni :P saluto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Pewnie Saguś sie juz znalazla . Wczoraj na spacerze myslałam o Kruszynkach . Kawałek uszłam ,to stawałam -pomyslałam ze za młodszymi bym nie nadążyła. Trzymała bym się Mani :D Myśle o Megii 🌼 ,co u niej ? może znajdzie chwilkę i się odezwie. Anoolko 🌼 ,moja siostrzenica otworzyła salon dla piesków ,dobry pomysł ,takiego w pobliżu nie ma . Wszystkim Kruszynkom ,jak najwięcej pozytywnych wrażeń. ❤️ 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, towarzystwo wycieczkowe moglo sie tak podzielic zeby kazdy byl zadowolony. Cos dzis rano sie nie odzywaja buuuuuu Niby sie pakuja... ile to tych gaci maja do wrzucenia do torby? Fantastki, psiamac! Wiesz Nutko, jak ktos potrafi strzyc, kapac piesie to zloty interes! Pamietam jak dziewczyna przyjezdzala do stodoly... U mnie dwa, u sasiadki trzy, na dole ulicy razem trzy. Czyli 8 , od kazdego $ 50 i to tanio bo w kupie, na ten sam dzien zamowione.... Zalatwiala to w trzy godziny! I co ja kosztowalo? U mnie podlaczala sie do wody, u sasiadki do pradu. Tyle co szampon..... Ja troche za pozno zaczelam sie tym interesowac, juz mialam problemy z plecami i nie dalabym rady bo nawet naczynia z jednej osoby myje na raty...SKS! A pieski roznych wielkosci, oj roznych! Chociaz Leanne mowi ze z tymi duzymi jest latwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze było, ale się skończyło . . . Spotkanie można podsumować JEDNYM zdaniem: Dziewczyny są HERETYCZKI i ja więcej flaszek do domu wywiozłam, niż przyniosłam ! A tak sobie wlepię , bo miejsce magiczne :D http://stolicaiokolica.blogspot.com/2014/07/starowka-dom-profesorow.html#axzz49OjMepmo http://kinzetka2.blogspot.com/2013/09/warszawa-dom-profesorow.html Musiałam edytować, bo spam i spam 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mlodka wyzywa a sama heretyczka tyz dopiero ja musialam na mlodkki hukac zeby se polaly Minelam juz Kutno wiec jeszcze godzinka i dojade Bylo super tylko szkoda ze dni tak szybko minely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor:) dziekuje Kruszynki za slowa wsparcia.U mnie bez zmnian.Dzis odpoczywam nabieram sily na przyszly tydzien.Milo bylo Was poczytac ,pozniej zerkne na skrzynke.Pozdrawiam serdecznie zycze milego wieczoru i udanego dnia.Megi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×