Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 2

Polecane posty

No i nie widac mojego pracowego pitu pitu, jak to Yoana napisala, ani kawy I jak tu sie pochwalic ze dostalam widokowke ze stolycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ten post przepcha to chyba wiem co im sie popitolilo! Po prostu ten powinien byc 510 post 510 dzielone 30 = 17..... zaraz, zaraz, to jeszcze jeden potrzebny zeby nowa strone bylo widac? Pewnie te pokasowane posty zjebaly matematyke! Granda glabow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie zgadza, 511-ty otworzyl nowa strone... czyli teraz juz zawsze tak bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie zgadza, 511-ty otworzyl nowa strone... czyli teraz juz zawsze tak bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Kochane Kruszynki,dzięki za pocieszenie 👄 Duża dziewczynka jestem :)I godze sie z upływem czasu. Ale to mile jak sie jest w towarzystwie :) Opty i Yona planujecie wyjazd do Anoolki,oby wszystko sie ułożyło po Waszej myśli . Ja przez dłuzszy czas marzyłam o wyjeżdzie do Skalnego Miasta i ciągle były jakieś przeszkody .Jednak doczekałam sie ,przeżycia zostały w pamięci i na filmiku. . Teraz mi sie marzy Czeska Szwajcaria ,zadaje sobie mnóstwo pytań . Czy nie za wczesnie po operacjach? Jak moje pluca zareaguja w górach i czy dam rade chodzić ,jak nogi? Lubie wyzwania ,lubie pokonywać przeszkody,tego rodzaju ,słabości.... Jak nie sprawdze, nie pojadę to potem mogę żałować . Wyjazd do Holandii "spalił na panewce "',odłożony na następny rok . Takie myśli chodzą mi po głowie.... Mam juz upatrzone wyjście awaryjne .Jak bede źle sie czuła w górach ,to zawrócimy i zatrzymamy sie po Polskiej stronie .Zwiedzimy piękny park i pałac po polsko-niemieckiej stronie. Maniu 🌼Sagus 🌼Bońcia 🌼 Megi 🌼 Milego dnia wszystkim Kruszynkom 🌼 Ja wybywam z domu ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ku'rcze...znowu trzeba popychać???? Nutko zyczę Ci miłego zwiedzania...dasz radę dziewczyno zachartowana jesteś....to wiem,że dasz... Dla Tymka życzenia spóznione...dużo zdrówka i wielu przyjaciół!! Mam labę Opty ale chyba takiej nikt by nie chciał...połamama jestem,zmaltretowana..każdą kostkę i mięsień czuję! W domku robię sobie obiadki i celebruję od sniadanka po kolację takie pyszne jedzonko!Z koperkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 Leje u mnie od rana :o sennie .Zimno:o o Anoola🌼 no to jak takie przepychanie się kroi to ..będzie następny topik z trójką. Bez sensu , w dodatku nic się nie da zrobić . Nawet napisać o tym nie można - bo zaraz SPAM . Fajowo, że kartka doszła ;) Śmiechu na poczcie było ...bom numerku z maszyny nie wzięła :-D - dobrze, że Yoanka🌼 mnie poinstruowała a pani (już nie za okienkiem ) wyjaśniłam, że ja z głębokiej prowincji jestem więc skąd mogłam wiedzieć o pobieraniu numerków, po to by kupić znaczek :-D o Nutko🌼 Sama tylko Ty sama musisz sobie ścieżki obrać. Fakt góry nie są bardzo wskazane dla Ciebie, ale Ty nie będziesz się przecież wspinać .Usiądziesz, dychniesz i pomalutku pójdziesz! Dzielna Kruszynka ! o Wrócę jeno telefony załatwię. Narazisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor:) Ja rowniez skladam spoznione,ale serdeczne zyczenia dla Tymka:):):) Dopiero teraz doczytalam.zagladalam wczoraj,po glowie tluka sie tysiace mysli do tego okrutny wiatr nie dziala na mnie dobrze. Anoolka:) Masz racje z tym zarciemmaz boje sie wchodzic na wage,nie chce zeby wskazywala tye co dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj ogladalm zdjecie robione rok temu,czlowiek nie mial prawdziwych klopotow,zamartwial sie na zapas,albo wymyslal nowe. Dzisiejszego dnia odbylam spacer do parku na Tumach,przyznam ze ostatni raz bylam tam chyba na poczatku wiosny.Nawet nie widzialam pieknych kwiatow na trawnikach.Pozniej bylam w kosciele,trwaja przygotowania do przyjecia obrazu.Rowniez zbiza sie 25 rocznica pobytu Jana Pawla II w Plocku. Jutro przychodza rano zalozyc dekoder do poludnia musie siedziec w domu,pozniej pojade do szpitala.Zaczyna tez tez Jarmark na deptaku,mysle ze juz na tyle sie 'ogarnelam",i dam rade pochodzic,nacieszyc oczy.Musze nabrac duzo sil na kolejne dni. Na razie pisze ogolnie. Pozdrawiam serdecznie Wszystkie Kruszynki:):):) zycze milego wieczoru i udanego dnia. Megi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocilam na poprzednia strone.Piszcie o myciu w domu rodzinnym rowniez nie mielismy wanny,pamietam mycie w duzej wannie,pozniej tata zalozyl terme.Pare krokow za mna miescila sie dawna laznia,na chwile obecna w budynku odbywaja sie wystawy. Sagus:) Choroba meza nie jest innego typu,napisze sms do Mani:) ,alb zadzwonie w wolnej chwili.Wychodzi na poczatku tgodnia. Nutka:) Trzymaj sie mocno zaciskam kciuki:) Mania:) Opty:) Yoanka:) Boncia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u wracza. Po powrocie z Krety mam raz w tygodniu jeździć do Konstancina (STOCER) na iniekcje do stawu. Nie mam humoru 😭 No i nie mam z czego czytanki naklikać. Bo co ja dzisiaj robiłam ? Wynosiłam dzieci z pożaru, walczyłam z terrorystami, dwa razy uratowałam naszą planetę. Dzień, jak co dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u wracza. Po powrocie z Krety mam raz w tygodniu jeździć do Konstancina (STOCER) na iniekcje do stawu. Nie mam humoru 😭 No i nie mam z czego czytanki naklikać. Bo co ja dzisiaj robiłam ? Wynosiłam dzieci z pożaru, walczyłam z terrorystami, dwa razy uratowałam naszą planetę. Dzień, jak co dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka jak uratowałas nasza planeta znaczy dobrze spedzony dzien miałas :D bo ja jeno w ciuchach pogrzebałam i okazało sie ze nie jest tak zle a ja zwyczajowo w jednych spodniach i bluzce .Jeny to co oni beda Ci w te kolano robili :( Megi jak juz myslisz o spacerkach i jarmarkach to bardzo dobrze bo dochodzisz jakos do siebie a ze problemow masz duzo to troche rozrywki napewno pomaga to wszystko wytrzymac . Bonciu dobre jedzonko zdecydowanie leczy bolace kosteczki :D Saga no własnie musze sprawdzic czy u nas na poczcie t ez te głupotki z numerkami. Nutko musisz sama zdecydowac i ocenic swoje siły !! Anoola przecie te wentylatory tak nisko wisza ze łeb by mi ucieło bo akurat kilka centymetrow byłoby luzu .Cholibcia robia je chyba do pałacowych sal. hihi a co mam przypominac :P Jeny pewnie naprawde numer trzy bedzie trzeba załozyc Opty a u nas cały czas jak dla mnie za goraco .Cholibcia tez bym musiała sie zmobilizowac do porzadkow ale jakos leniwa jestem :( a i malowanie scian by sie zdało zrobic bo paskudnie brudne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana🌼 no będzie trochu bolało :o Ortopeda wstrzykiwał mi zastrzyki w staw kolanowy....3 sztuki po 300 zł każdy ...Dwa lata temu w czerwcu. Nic mi to nie pomogło. :( Może będziesz mieć inne ...Może jest coś nowego ? I może tańsze. Nie myśl o tym teraz - ciesz się wyjazdem w bajeczne miejsce;) o Maniu🌼 u mnie są jeszcze "niebieskie" poczty - i tam numerków się nie bierze . Za to stoi piękna przeszklona gablota ze słodyczami jakby nie mógł stanąć automat do sprzedaży znaczków . Najbardziej mnie krew zalewa jak mam odebrać awizo. o Chyba starczy tego deszczu , choć jeszcze mży . o Spadam m-c podsumować .Nienawidzę papierów .Nie chceM ale muszeM :-P o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a skąd się wzięły - wróć - co to były za posty, które zniknęły ? Czyli co - teraz znów siedem potrzeba, żeby stronka weszła ? ....głupota ! Ale widać jaka z Ciebie matematyczka Anulka, jak to wychwyciłaś ! Myślisz - że to jakieś układy w górze z tym deszczem ? Nie... dzisiaj nie padało. Ale Ci w robocie dopiekli, jak i płacz i śmiech - bezsilność (przez czyjąś głupotę) całkowita. No tak, Ty będziesz mogła uciec - masz gdzie i czym. A my ? Yoanka, słyszysz, co nas czeka ? Nie masz humoru ? Czyli diagnoza z usg się potwierdziła ? Ale na pocieszenie masz niedługo uzi i buzi... Jak wrócisz, to się pomartwisz. Mania, nie przypominaj mi o malowaniu. Takie plany porządkowo-remontowe miałam. ale je spycham z myśli gdzieś głęboko ! Nie chce mi się widzieć żadnej ekipy w domu i żadnego bajzlu. Zamykam drzwi i idę do ogrodu, nie patrzę i już. Nutko.... nie umiem Ci nic doradzić. Ale skoro masz "wyjście awaryjne" - to grzech nie spróbować. Megi - pewnie wyciszyłaś się tym spacerem. Jak jeszcze o jarmarku myślisz, to faktycznie się ogarnęłaś. Saguś - spokojnego podliczania ! Bońcia - niech Ci w tym "połamaniu" celebrowanie jedzonka pomaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wczoraj pzez to topikowe zamieszanie nawet nie 😘😘 Was za kartke pocztowa. Fajne to jest.. Wasze podpisy… oczywiscie ze juz przyklejona na “scianie pamieci” :D i co niektore wiedza jak taka drobnostka mnie cieszy. Bo jestem duzy dzieciar :P Nutka 🌻 wszystko musi sie ulozyc po NASZEJ mysli! Ja juz sie doczekac nie moge! W myslach juz sie martwie co Optusia bedzie jesc, czy im wygodnie bedzie i takie tam… Juz mysle co zrobimy z Sylwestrem bo tanczyc to raczej nigdzie nie pojdziemy, ja sie nie nadaje :O ale na sztuczne ognie na zywo wypadaloby pogapic sie :P Ja juz kiedys widzialam.... W Czeskiej Szwajcarii nie musisz chodzic. Mozesz siedziec na tarasie i wdychac swieze powietrze :P Boncia 🌻 ano widac ze znowu przepychanki sie zaczynaja. Moze to Twoje przymusowe wolne czegos Cie nauczy? Juz czas zeby sie mlodszymi wyslugiwac :P Sagus 🌻 a pewnie, zrobi sie czesc 3 :D Ojej, zaraz z prowincji! Pewnie kazda poczta ma swoje przepisy, jak to i u nas bywa. Nadazyc za tym nie idzie! Jakie Ty telephony stale zalatwiasz??? Ja tego unikam jak smierdzacego gowna! Nie lubie telefonow! Megi 🌻 no ja KILO schudlam od czasu jak sie przeziebilam. Ciekawe kiedy wroci i z jaka nawiazka :O:O Yoana 🌻 zaraz przekwitly… te nasze 🌻 ZAWSZE kwitna. Nie migaj sie od czytanek. Tyle Ciebie co na lekarstwo, dozujesz sie w malych, za malych ilosciach 😭 Mania 🌻 moj dom ma 240cm i mam wentylatory! Pewnie, zaraz mi powiesz ze kurd**el jestem! Poza tym Wy Polacy zawsze od razu ze sie nie da zamiast szukac rozwiazania lub powiedziec prawde... Opty 🌻 nie wiem jakie posty zniknely ale z mojej wyliczanki wyszlo jak wyszlo :O No wiesz, Sudoku lubie to i cos takiego logicznie przemyslalam ;) No wczoraj bylo wiecej placzu… chcialam rzucic to wszystko w cholere! Zmuszaja mnie zebym telefonicznie przyjmowala platnosci karta kredytowa! Ja swoich rachunkow na necie nie place a cudze bym miala???? No ale dzis pogadalam z taka z Nowej Zealandii i powiedziala ze nie mam sie stresowac, ze ona zawsze za mnie zrobi. No trudno, moze dla niektorych to smieszne ale nie mam zamiaru sie tego uczyc chociaz w rozpaczy wczoraj sama zrobilam donacje na necie. Pokazali w tv mlodego chlopaka co grajac w ta zdeptana pilke mial wypadek i jest sparalizowany. Rodzicow nie stac na wybudowanie specjalnego dla niego domu bo on musi miec pielegniarke 24 godziny na dobe i zrobili zrzutke na necie. Ja mam trzy razy tyle lat a moge chodzic, tanczyc, skakac a on nawet do oddychania potrzebuje maszyne. Superowy facio. Mowili ze bedzie sukces jak on sie nauczy mrugnieciem komunikowac a on juz nawet mowi i to calkiem wyraznie, broda nauczyl sie sterowac wozkiem inwalidzkim, zrobili mu komputer gdzie oczy uzywa jak myszke! I powiedzial ze da rade odrzucic maszyne do oddychania! && Niech mu sie uda, niech nauka sie spieszy zeby takim pomagac! Silny psychicznie i jak takiemu nie pomoc? He he, jak bedziecie grzeczne to nie bede uciekac :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis to juz nawet nie wiem jak sie nazywam!!!!!! (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 14:30 a ja dopiero za lunchowa kanapke sie zlapalam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywasz się Anoolka :P Zaraz po robocie do rodziców jedziemy , odezwę się po powrocie :) Albo w trakcie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za smart person wciska mi imie? ;) Jak mowie ze nie wiem to nie wiem! Nawet taczki nie zaladowalam :O:O:O Jade do domu sie narabac, nie mam innego wyjscia tym bardziej ze Agniecha chce kiche i przyjedzie po odbior wiec spadam do rzeznika :P I obym sobie kolacyjki nie przypalila tak jak wczoraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Megi 🌼 odnoszę wrażenie ,że juz'' ogarnęłas ''zmianę jaka nastąpiła z powodu choroby. Yoana 🌼 ,powtórze za Kruszynkami -mysl o wyjeździe , dobrej zabawie i odpoczynku .Nie zabieram głosu na temat Twojej dolegliwości ,bo sie z czymś takim nie zetknęłam. Sagus 🌼wczoraj tez u nas padało ,jak sprawdza sie diagnozy -to lato będzie deszczowe . Może grzyby będa ,juz moje zapasy się kruszą . Bońcia 🌼z czasem bóle będa mniejsze ,pamiętam jak chodziliśmy na wykopki ,na drugi dzien byłam połamana .Cala szkolna klasa, zbieraliśmy ziemniaki w PGR a za pieniądze ,które zarobiliśmy ,pojechaliśmy na wycieczkę. Tak mi sie skojarzyło :) ....wspomnienia.... Anoolko 🌼 czas tak szybko biegnie ,ani sie obejrzysz kiedy będziesz miała gości a my fotki :) Jedziemy do córci .....dzwoniła .Jedzie na wykłady i trzeba przypilnować Nele puki zieć nie wróci z pracy . Maniu 🌼Opty 🌼 Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nudy...wiecie , lepiej pracować..nie nadaję sie na takie bumelowanie...gdyby nie boleści nie siedziałabym w mieszakniu...a tak to nic się nie chce..leżę bykiem..brzuchem do góry...i przerwrócić się nie mogę z boku na bok..łazić też nie mogę...jutro przyjeżdza córcia z rodzinką...będzie trochę urozmaicenie. mam zamiar zarezerwować wypad w góry z wnukami po zakończeniu roku szkolnego..jutro dokładnie porozmawiam z rodzicami wnuczki czy się zgadzają! świeradów zdrój mnie interesuje,tam gdzie byłam z moimi dziewczynami na andrzejkach zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus niby padało ale ziemia w łasciwie jest cały czas sucha :( pewnie jutro wezme sie za podlewanie bo jak dzis pieliłam to w piseczku :( Opty ja bym chciała ta ekipa malarska ale jak popatrze ile tych badziewiakow musiałabym uprzatnac zeby mozna było malowac a potem poukładac na miejsce to mnie strach ogarnia bo siły lichutkie i na ganianie po drabinie ich zupełnie brakuje :( diabelna sks:( ale fakt na ogrodzie cudnie :D tylko te djabelne chwasciorki takie agresywne ale je przetrzymam a jakie cudne ptaszki lataja i spiewaja :D dzis opieliłam nastepny kawałek działki i co prawda wali mnie na glebe ale ile radosci ze poczyszczone troche .Po 12 tym bedzie znowu wystawa małego i przyjda z warsztatow to musi byc ładnie . Anoola narazie nie jest tak tragicznie bo rolety spełniaja swoja role ale bede miała tylko nie chce z neta bo chce obejrzec a w sklepach z durnymi kloszykami są ale jak za bardzo podgrzeje mi d.. to i z kloszykami kupie . Hihi zawsze Ci gadam z e netem dobrz e płacic rachunki jak ja stara płace to i Ty mozesz :P:P No przecie narzekałąs na rzeznika ?? Nutka a ja chomikol i jeszcze zapas grzybow mam spory ale juz by wypadało je zjesc i nowe zbierac. Bonciu pozycja brzuchem do gory bardzo fajna :D ogladam Opole ale juz mnie to zdecydowanie nie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze kawy w tym lokalu sie nie doprosze 😭 A ja caly weekend mam przerabany! Ma wiac****adac! I to ma tyle spasc ze chyba od B pozycze Titanika :P albo zbuduje jaka arke Noego! Dzis ma byc okropnie a jutro jeszcze gorzej! Posciel przydaloby sie wyprac ale w taka pogode nie ma szansy bo ja zaraz wszystko do pralki musze! Koldre, poduszki :O:O Glupia wiewiora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygwiazdkowali niewinne slowa... w odwrotnej kolejnosc****adać i wiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja! Win10 SAMO zaczelo mi sie instalowac, cale szczescie ze katem oka zauwazylam i zatrzymalam! Co za chamstwo! tak bardzo chca szpiegowac???? I to ma byc wolnosc? Mialam kupowac nowy komputer ale chyba na dlugo sie wstrzymam 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×