Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 2

Polecane posty

No tak cos w odcinkach nadaje bo poklikam, pojde gdzies.... szkoda jakby w jakis sposob sie stracilo :P Mania 🌻 tam na gorze stronki napisalas ze M ZNOWU zamiast pielic to bruch opalal... No i znowu musze wziasc M strone. Dla kogo ta dzialeczka ma byc relaksem? Niby dla Ciebie bo Ty tak lubisz, tak Cie uspakaja to czego sie M czepiasz? PIEL! A jak nie dajesz juz rady to wiesz co ja Ci PORADZE! 😡 Opty 🌻 Dobrze ze Ty tez po stronie M, oby dwie damy Mani popalic :classic_cool: Tez widzialam Yoankowe przejezyczenie, pomylila z Teresa co u mnie BYWALA ale nic nie mowilam bo ciagle to Kutno pamietam :D Wiesz, jak mialo mi sie nie przyplatac jak wszyscy po kolei na mnie cherlali! Jeden to nawet zapalenia pluc sie dorobil! Ale ja sie nie dam! Tylko niestety, piekny weekend zmarnowany! Za oknem CUDENKO! Jakby wiosna byla! 2 http://i63.tinypic.com/xfoi28.jpg 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos mi sie wydaje ze zaczyna sie przepychanie.... Nie widze swojego ostatniego wpisu ze zdjeciem. Zobaczymy, moze sie pojawi jak tego wkleje. Mania 🌻 nie wymyslaj! Stara i marudna sie zrobilas. To tak dlatego ze zadroscisz jak sie z Yoanka wyzywamy :P A niby dlaczego ma Ciebie zabraknac? Calymi dniami na swiezym powietyrzu to pewnie do 120 dociagniesz, jak jaki stary dab Bartek na ten przyklad :P Yoana 🌻 co Ty chcesz w spadku ze na patio mi kazesz polezec? Zeby mnie od ziemi przeziebilo lub do ziemi wciaglo? Na co sie czaisz? No! A czy zamiast wody po poludniu moge se robic herbate z rumem??? :P Opty 🌻 nieee, posiedziec pod daszkiem to za zimno. Slonko pieknie wyglada i pieknie grzeje ale tylko w slonku..oj co ja Ci tlumacze jakbys pieknej jesieni nie widziala :P Saga 🌻 :D dobrze ze chociaz do tego Kalisza dojechala. Jeszcze mam na scianie od Was wszystkich kartke :D Moze i w tym roku sciepe na kartke zrobita? No, Ty to chociaz wylezec sie kazesz a nie po jakis patiach lazic 😘 Herbatki pewnie tez pozwolisz? :classic_cool: Jak sie nie pokaze to na sile przepychac nie bede ale bede 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem.... czy ktos wstaje do roboty? Jakis dyzur czy cus? (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 A teraz ide sobie zrobic herbate z rumem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE DYŻUR, ale wstaje, jak się nie rozpada, to zaraz po KAWIE 👄 pod okno polezę, chwaściorów trochę wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tak rano moze nikt nie zauwazy :P A z tym rumem to nie wiem czy taki dobry pomysl, pewnie brandy byloby lepsze... Bede musiala druga herbate pozniej wypic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaja, zginal moj jeden wpis. Poddawalam rum pod watpliwosc myslac ze brandy bedzie lepsze. I ze bede musiala sie poswiecic i druga herbate wypic! Wpisu nie ma. Te dluzsze mam skopiowane to moga sobie wywalac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo pojawil sie znowu Pewnie znowu naprawiaja to co nie bylo zepsute! Aska? W ziemi grzebiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm Czy tak duzo kawy masz do wypicia czy tyle chwasciorow? Na skype Cie szukalam... Chcialam powiedziec ze takie przeziebienie to fajna rzecz. Po dwoch herbatkach ;) jestem taka fajna lalala Chyba czesciej bede chorowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ziemi grzebałam, umyłam się i zaraz do Wawra jedziemy, bo ta mendozja żyrandol chce wieszać i jęczy, żeby z nim jechać. Od lutego, q*****, ten żyrandol wiesza 😡 Nie chcę jechać, ale muszę, bo mi się tu zasmarka, dopiero kilka dni temu dotarło do niego, że ja RAZEM Z WAMI BĘDĘ NA BRZOZOWEJ, a on myślał, że tylko w dzień, a wieczorem grzecznie do domku, głupawy jakiś :O No i mi tam cały czas jęczy i smęci, do wyboru mam, albo utłuc, albo z nim jechać. Narobiłam się pod oknem, na kolanach irysy pieliłam, wokół tulipanów i peonii. Obornik w granulkach podsypałam, azofoski też, jutro rano jeszcze trochę na środku zostało, jak nie będzie deszczu, to dokończę. Głownie o ten nawóz mi chodziło. No i maciejkę przy schodach posiałam, paczuszkę nasturcji pnącej też, zobaczymy, co wzejdzie :O Anoolka, masz rację, tak rano, żeby ludzie się nie gapili, trochę mam problemów przez to cholerne ścięgno, kucać nie mogę, więc albo wypięta, albo na kolanach :O A nic przyjemnego grubą (___!___) na uciechę gawiedzi wystawiać :O Na chorobę to i rum dobry i brandy :D I czosnku dorzuć do tej cebuli z miodem. Jak pisałaś, że wiosna, to myślałam, że ciepło masz, stąd sugestia odpoczynku na patio. Jak mam na schedę po Tobie liczyć, jak już majątkiem rozdysponowałaś i mnie żaden legat się nie należy :P A było drzwiami ciepnąć, niech na wypłatę TYDZIEŃ czekają 😠 i do studenta pretensje mają 😠 Teraz to WSZYSTKIE mądre i bystre, niby od razu zauważyły, a jakie dyskretne i subtelne, uwagi nie zwróciły 😡 Sklerozy . . . Do KONINA chciałam jechać, jakie tam Kutno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ziemi grzebałam, umyłam się i zaraz do Wawra jedziemy, bo ta mendozja żyrandol chce wieszać i jęczy, żeby z nim jechać. Od lutego, q*****, ten żyrandol wiesza 😡 Nie chcę jechać, ale muszę, bo mi się tu zasmarka, dopiero kilka dni temu dotarło do niego, że ja RAZEM Z WAMI BĘDĘ NA BRZOZOWEJ, a on myślał, że tylko w dzień, a wieczorem grzecznie do domku, głupawy jakiś :O No i mi tam cały czas jęczy i smęci, do wyboru mam, albo utłuc, albo z nim jechać. Narobiłam się pod oknem, na kolanach irysy pieliłam, wokół tulipanów i peonii. Obornik w granulkach podsypałam, azofoski też, jutro rano jeszcze trochę na środku zostało, jak nie będzie deszczu, to dokończę. Głownie o ten nawóz mi chodziło. No i maciejkę przy schodach posiałam, paczuszkę nasturcji pnącej też, zobaczymy, co wzejdzie :O Anoolka, masz rację, tak rano, żeby ludzie się nie gapili, trochę mam problemów przez to cholerne ścięgno, kucać nie mogę, więc albo wypięta, albo na kolanach :O A nic przyjemnego grubą (___!___) na uciechę gawiedzi wystawiać :O Na chorobę to i rum dobry i brandy :D I czosnku dorzuć do tej cebuli z miodem. Jak pisałaś, że wiosna, to myślałam, że ciepło masz, stąd sugestia odpoczynku na patio. Jak mam na schedę po Tobie liczyć, jak już majątkiem rozdysponowałaś i mnie żaden legat się nie należy :P A było drzwiami ciepnąć, niech na wypłatę TYDZIEŃ czekają 😠 i do studenta pretensje mają 😠 Teraz to WSZYSTKIE mądre i bystre, niby od razu zauważyły, a jakie dyskretne i subtelne, uwagi nie zwróciły 😡 Sklerozy . . . Do KONINA chciałam jechać, jakie tam Kutno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie było postu, a później DWA jednocześnie się pojawiły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Kalisz, Kutno, Konin... wszystko na "K" Teresa, Basia - i jedna i druga ma dwie nogi! A mnie TRZY herbaty rzucily na glebe! Wyspalam sie i czuje sie do doopy! No glupkawy jakis ten TDM. Czy on nie wie ze dopiero jak sie sciemni to sie wszystko wyjasni? Czosnku moj "delikatny" zoladek strasznie nie lubi :P ja tez nie :P wiec pozostalam na jakis rumach x 1 i brandy x 2 Ale slabiutka jestem, oj slabiutka! E tam, jaka Pandorke jeszcze moge Ci zapisac, co by nie :P :D:D taaaaa, tydzien na wyplaty! To by zaraz wszystkie zwiazki zawodowe i inne kanalie pod drzwiami sie zjawili! Co to, to nie, tu nie wolno ludziom NIE ZAPLACIC! Takim jak Ty i ja czyli kontraktorom mozna ale tym z listy placy mus placic jak w umowie! Ide pod tv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowice, Koszalin....Kraków :-D Tyż na "K" :-D Kruszynki ! o U mnie leje jak z cebra od wczoraj :o Spać się chce.💤 o Anoolka🌼 No brandy mus ! I LB (leżenie bykiem) jakbyś zapomniała:-D Łoj to się zmartwiłam z tymi stronkami..:( bo szło dobrze. Oj tak ! Ludkom wypłaty trza dać .I basta! Nieraz dla mnie nie było ale "obcy" dostać musieli:( .Kuruj się , masz czym ;)👄 o Maniu🌼 Zerknij na prognozy ....co tam do torby załadować :o byle by nie dźwigać...nie mogę 😭 ...najwyżej z Yoanki🌼 zedrę byle by za małe nie było !:( Lukałam na PKP , no nie powiem;) Pasuje ...2,5 godziny jazdy w Stolicę - może być .Bo nie lubię za długo się tłuc. Yoanka Ty masz ten sam numer telefonu ? Jakbyś miała zmieniony - puść na skrzynkę - na wszelaki słuczaj !! Bo jak ja się zgubię na Centralnym to pozmiatane. w rok mnie znajdziesz - ja zdolna w te klocki jestem :-P Co w ogródku grzebałaś ...w taki deszcz ? No chyba , że u Ciebie nie leje ...już tak siarczyście drugi dzień. Nienawidzę pielenia ale...lubię bardzo wszelakie kwiatki pod oknami w mini ogródkach;) Już ich coraz mniej.Ostatnio jak 2 lata temu robili izolację piwnic (masakra) poniszczyli ludziom wszystko....Dosłownie wszystko poległo pod olbrzymimi koparami...bzy, forsycje a młodego nie wsadzili NIC . Płakałam z balkonu :( EEee tam TNM jest spoko :-P Jakoś sobie nie mogę Go tak wyobrazić jak Go opisujesz. o U mnie...u Ślubasa spanielowe oczka :( . ale...i nie zniechęca do wyjazdu - przeciwnie:). No jakoś we czwartek w nocy w lodówkę wrzucę gotowce i przeżyje ! Musi:). o Mam "strupa" - ....kontrolę we czwartek rano. Zawiadomienie przylazło 9 dni temu:o No nic jakoś i TO goowno przeżyję , papiery przedłożę i niech się bujają i sprawdzają . Ja się nie boje :-P. Muszą cus znaleźć bo od czego są kontrole? o A w poniedziałek z giwerą ruszę :( To są już szczyty Mont Everestu , żebym 3 tygodnie na 2 przelewy czekała :( Będzie tragicznie jak w poniedziałek nie przyjdą . o Spadam mam gary na kuchni a z pokoju z którego klupię , daleko do kuchni. o Wróće później !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś noc muzeów, po raz pierwszy od TRZYNASTU lat mam wolną sobotę i niedzielę, cieszyłam się, jak głupia i co ? Nagle jakaś deprecha , humor paskudny, ból kręgosłupa i jakoś tak całkiem do doopy . . . Jeszcze MDM jęczy, bo go ząb boli, pod koronką porcelanową, więc jęczy nie dość, że z bólu, ale jeszcze ze zgryzoty, bo wydatek go pewnie czeka niemały. I też go w krzyżu boli i leszcze prawa kostka mu spuchła . . . Normalnie, po człowieku . . . I jak tu w muzeach poszaleć ? Powiesił wreszcie ten żyrandol, ja wypieliłam grządkę, w sumie robota głupiego, tylko psy tam chodzą :O I pewnie dlatego kręgosłup mnie boli, z głupoty . . . Anoolka, pandorka powiadasz ? No to może dobrze się zastanowię, zanim Ci DOBRĄ radę zaserwuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saguś, numer ten sam. Centralnego ni cholery nie znam, ale razem jakoś się wygramolimy :D U mnie nie padało, ale tak WISI. Pamiętasz, u nas też izolację piwnic robili i jeszcze elewację , do tej pory nie mogę się pozbierać z kwiatkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.facetemjestem.pl/wp-content/uploads/2013/10/czy_kawa_jest_zdrowa.png Opty, poprzednich nazw nie musisz się uczyć, chociaż . . . Nigdy nie wiadomo, co przydać się może :P No i nie idziemy na tę noc muzeów. . . A tak się nastawiłam, a teraz kapeć, przekłuty balonik :O Nic mi się nie chce :O Jutro jest dokładnie 10 rocznica śmierci mojego pierwszego męża, na cmentarz się wybieramy. Chociaż też mi się nie chce . No nie wiem, co to się stało. Może wahania ciśnienia ? Plamy na słońcu ? SKS ? HGW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 za sliczna kawe.... A jak, juz nie spie ale ..... Zle bardzo i lapke wyciaga do niego Pan doktor wzial za puls powaznie chorego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka Ty mnie nie strasz bo zbuntuje sie i nie przyjade jak tu tak chcesz mnie dopasc :P:Pwiesz ja bidula bardzo wrazliwa i delikatna :P i juz sie boję :P:P Tereske tez widziałam ale co mam sie wychylac :P tym bardziej ze Basia nie klika wiec mozna zapomniec jak sie nazywa :( No wiesz ze Ciebie deprecha łapie tego ja juz nie rozumiem :P chłop na łapach nosi to potem i dolegliwosci łapią :PZe ja mam depreche to przynajmniej wiadomo dlaczego :P Opty ja juz metod nie zmienie najwyzej ubije gada i bedzie spokoj :D własnie bida łazi i nie wie gdzie jest zarcie :( wiadomo w kiblu :( U nas licho pada na działce normalnie mam popioł a jeszcze jest awaria wody wiec dopiero bedzie mozna w poniedziałek podlewac a dzis jeno porosiłam bo za moment wyłaczyli hydrofor .Jeny jak piknie mi zakwitła piwonia drzewiasta ,aparaciku nie miałam i tylko z tabletu troche pofociłam . Anoola no jak profilaktyka pomogła to dobrze bo mieszanka raczej wybuchowa była :P No rosołek dla Ciebie by sie przydał dla zdrowotnosci a Dorota nie mogłaby kuraka podrzucic .Hihi zachcianki masz jak kobita w ciazy :P Wywalaj wywalaj spadkobiercy bedą miec mniej roboty z wywalaniem przydasiow :D A jak slubny chce na lezaczku polegiwac i grila zajadac to choc cos niech z robi a nie hjeno lenistwo total .A mnie tu nie denewowac takim gadaniem :( wystarczy ze leniwiec trojpalczasty mnie denerwuje :(:( A jestem stara i marudna i nastroj mam taki ze juz mi niczego juz sie nie chce :(a jak zabraknie to przynajmniej nie bede marudzic :( Sagus no ciekawe co to bedzie za pogoda bo tez bym nie chciała brac nadmiaru ciuchow :( Jeny jak ja całe zycie tych diabelnych durnych kontrolerow nie lubilam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . i dziwy mu śpiewa - zanadto SIĘ JADŁO . . . Pijawki i dieta ścisła ! Od tego pomyślność leczenia zawisła ! He, he, Anoolka, masz przyczynę - masz lekarstwo :P Mania, nie przyjedziesz ? A nic nie szkodzi. Pięć nas będzie, akurat do auta się zamieścimy, autostradą ze trzy godziny i łomot dostaniesz na miejscu, komfortowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyna? Za duzo zasmarkancow MOIM powietrzem oddychalo Lekarstwo? Jak nic przestac pracowac... Lotto? SLYSZY? Szybko, dac wygrac. Milion starczy, pazerna nie bede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zagram. Australia na Eurowizji właśnie śpiewa. Uważam, że Szpakowi bardzo dobrze poszło, chciałabym, żeby wygrał i utarł nosa zarozumiałej Górniakowej. Ale, ale . . Australia ma całkiem niezłą piosenkę :) Powiedziałabym, że moja faworytka . Ale nie czekam do finału , spać idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i (___!___) ! SKS ! Wypiliśmy wino do obiadu i do kolacji, w sumie flaszka na dwoje. Zgaga, ból głowy, normalnie nie wiem, co się dzieje ! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie oglądam więc na bieżąco nie jestem. Australia na Eurowizji ? Euro... ? to chyba nie ten kontynent ? A może to Światowizja ? Nie zostawiłaś chwaścików dla mnie.. siama ! Naprawdę - TM miał taki pomysł, że na noc grzecznie do łóżeczka wrócisz ? Ha ha, dobre ! Przetrawi do piątku ? Saguś - ale masz krótką podróż do stolicy. Ja 4 godziny będę się wlokła. Ale nic nie szkodzi, wytrzymam. Anulka - mikstury jakieś mieszasz... teraz już nie wiem - pomogły Ci czy zaszkodziły ? Kazałam Ci posiedzieć pod daszkiem, jak będzie słoneczko świecić, myślałam, że wtedy byłaby znośna temperatura. Wiadomo, że jak zimno - to żadna przyjemność. Znikam spać, wykończona jestem dzisiejszą imprezą, jakaś taka rozlazła była. Poza tym pogoda nieciekawa, mży i zimno, słoneczka chyba wcale nie było... Może jutro wstanie znośniejszy dzień i na konwalie do lasu się wybierzemy. Słonecznej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty, żeby było śmieszniej - Australię na europejskim festiwalu reprezentuje Koreanka ! :D Nie martw się, jutro miałam resztę chwastów wyrwać, ale już wiem, że nie nie będzie mi się chciało . . . 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doopa, nie mogę spać. Dobrze, że laptop w pobliżu, to jeszcze może jakimś pasjansem się zmęczę. No, dobrze że chwaściki dla mnie zostawiłaś, jak za wcześnie przyjadę - to się nimi zajmę. A zgagę po winie to ja miałam na długo przed SKS, dlatego go nigdy nie piję. Więc to chyba nie taka przyczyna również u Ciebie. Może coś podlejszego do niego przemycili. Te skośnookie to cały świat opanują niedługo. Co w sklepie etykietkę czytam, to ichni wyrób. Bardzo podoba mi się to stwierdzenie Anulki - ....."dopiero jak sie sciemni to sie wszystko wyjaśni". - muszę zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Losie , gdzie żyję :o Nawet nie mam TV włączonego :o Szpak ...musiałam luknąć kto zacz ! o Anoola🌼 no tak bym Ci rosołku podesłała ....dziś ugotowałam bo zimno jak diabli - zimna ZOCHA nie zawiodła a ogrodnicy byli ciepli;) Hehehe. Kupuję .."dopiero jak się ściemni to się wszystko wyjaśni". Dobre :-P .Opty🌼 ja też mogę jechać 4,5 godziny - są takie "kursy" ale pitolę wolę 2,5 :) o Yoana🌼 No pamiętam :( Ten Twój mail na skrzynce:(:( A potem pamiętam , że na długoooooooo zniknęłaś ,ale wróciłaś👄 i dzielna jesteś bardzo ! I ułożyłaś sobie następne lata - u boku SDM :) No wino piłaś - ale jakie? Jesooo doopa byłam wołowa bo mogłam kupić na Słowacji tego ichniejszego Klasztornego - nawet Mama moja pije .Kurde no . Jest delikatne i nic nikomu po nim nie jest .Szkoda cholera. o U nas też noc muzeów....ojej zawsze z moją kochaną D jechałyśmy ....do rańca ile wlazło , ale to było dawno i se ne vrati :( o Ślubas w drzwiach ...On obsługiwał nocny maraton ...jak co roku.Lotali w deszczu wczoraj do 24. o Anoola🌼 fajnego dnia a my ;) Do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnego dnia to ja miec nie bede! Dzis jest gorzej niz wczoraj! Chyba za malo rumu a za duzo herbaty :O Wczoraj jeszcze nie kaszlalam. Dzis kaszle! Nawet cebula z miodem nie ustrzegla 😭 Juz sie martwie jak ja jutro do roboty pojade. Jedynie powiem sobie ze Yoana w gorszym stanie jezdzila to i ja dam rade. Ale zaraz madrosc sie odzywa - Yoana moze bo DUZO mlodsza a ja stara torba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus 🌻 kuracja %%% nic nie pomogla. Jest gorzej wiec tej ;) medycyny zaniecham :P Nigdzie tez nie pojade. Na dwor to chyba tylko wyjde zeby wyprane gacie pozbierac! Od 5 rana mam wlaczone ogrzewanie i dobrze mi tak. Zaloz pasiaki to sie nie zgubisz :D! A na ile tygodni Ty wyjezdzasz ze musisz gotowce przygotowac? Gar zupy ugotuj. najlatwiej do odgrzania a slubasek tak jak ja - lubi zupy! Mysle ze nie przypali? Tyle go nauczylas? No jak Ci nie wstyd! To ja juz Szpaka oblukalam i podoba mi sie jak spiewa i jak wyglada. Fajnie by bylo jakby wygral. Mania 🌻 a niby jakie Ty masz powody do deprechy? Te co sobie wymyslisz? Nie wymyslaj, nie bedziesz miala! Dorota? Podrzucic kure? Czy Ty myslisz ze w dzienniku telewizyjnym podawali ze ja chora? Ja cichutko jak myszka, nikomu sie nie chwale ze mnie dopadlo. Modle sie zeby nikt nie odwiedzil bo urode to mam raczej nadajaca sie do radia :D Odwal sie od M, juz Ci mowilam! Chlop pracuje to go zostaw. Popatrz jak Saga dba o pracujacego chlopa! Sprzedaj juz ta dzialeczke jak za duzo dla Ciebie! Opty 🌻 widzisz, teraz lot bedziesz miala krotszy skoro Australia w Euro :D:D:D E no cipelutko bylo w poludnie pod daszkiem ale raczej boje sie jakis przeciagow, wiatrow. Popatrze przez szybke jaki piekny swiat.... Oj tak Juz Zofii a moja babunia zawsze od nas konwalijki dostawala. Kochana babunia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana 🌻 co sie o ten zylandol pienisz? Ile policjantow potrzeba do zmiany zarowki? No, masz odpowiedz po co mu jestes potrzebna :P Potrzymac drabine... moze. Ja sobie postanowilam ze jak mnie jakis bedzie bolal to wywale bezpowrotnie! Zadne komplikowane leczenie nie wchodzi w gre. Grega zona miala leczenie kanalowe. Pierdzielili sie z tym zebem kawal czasu i kawal grosza! Na koncu i tak trzeba bylo wywalic. Ja bym od wywalenia zaczela :P zaoszczedzilabym dwa i pol tysiaca i mase bolu! Szkoda ze nie odnalazlas w sobie czegos co by Cie pchnelo w te muzea! Moglabys go tam zostawic :D W 2014 Jessica Mauboy Aborygenka byla jako zaproszony gosc a juz w zeszlym roku kangur byl w konkursie i na 5 miejscu skonczyl 2 https://www.youtube.com/watch?v=H0EhhZWXTng 2 Koreanka ale jaki ma paszport? Australijski! Jeszcze sie nie nauczylas ze u nas zbieranina? Ja tez Australijka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×