Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anlipski

Mój syn nie ma dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Zgadzam się dlatego jestem za tym, żeby brzydcy mężczyźni płacili wyższe podatki albo wgl. jakiś dodatkowy podatek na rzecz kobiet.

Bez przesady. Już wystarczy, że natura ich skrzywdziła, fiskus nie powinien im dodatkowo dowalać. Grunt by się nie rozmnażali a seks moga mieć z prostytutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To może jeśli facet jest brzydki to państwo powinno mu zafundować kastrację po 25 roku życia to się nie będą rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin

No pewnie od razu może wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

Wszystkich może nie ale tych od 4/10 w dół to raczej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No nie oszukujmy się, ale jak facet jest mniej niż te 5/10 to nie powinien nigdy się rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja nie jestem brzydki i nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Ja nie jestem brzydki i nie mam

Mam gdzies wasze glupie i brzydkie baby...Buhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie powinnaś się wgl tym interesować, on jest już dorosły i sam dobrze wie czego mu potrzeba. Takie matki są najgorsze, wychowują synka na spokojnego, by się dobrze uczyła, a później są pretensje że nie ma znajomych dziewczyny, że jego rówieśnicy mają dzieci i swoje rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Koleś wyżej ma rację błędy wychowawcze i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy jest się czym przejmować? nawet jeśli nie jest zbytnio otwarty do kobiet, to przecież nie jest jeszcze stary- co to jest 26 w tych czasach? przede wszystkim wydaje mi się, że jak pozna właściwą dziewczynę, to nie będą chodzić ze sobą przez 5 lat zanim zdecydują się na kolejny krok. więc może w tym wypadku u Twojego syna inaczej to wyjdzie w czasie, ale pewnie w wieku tam powiedzmy 32 lat będzie na tym samym poziomie co jego równieśnicy. 

matce będzie ciężko pomóc w takiej sytuacji, choć to zależy jakie macie relacje. niech spróbuje założyć konta na portalach randkowych- nawet jeśli nie znajdzie tam nikogo to możne się bardziej ośmieli w stosunku do kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0000

To ja się przyznam, że też jestem takim człowiekiem. Czasami dopada mnie samotność, ale to rzadko. Jest dużo plusów bycia samemu, a w dzisiejszym świecie ciężko o dziewczynę, dla której nie liczy się szpan na insta/facebooku. Zawsze byłem "niedziesiejszy", zamiast chlać w parku to zajmowałem się swoimi zainteresowaniami. Nie latałem za dziewczynami z wywalonym językiem, bo wydawało mi się to durne i trochę poniżej mojego poziomu. Natomiast w moim wieku ciężko się już zebrać - już są rzesze samotnych matek albo czekających dofinansowania ich życia z mojej strony. Już konkretnie patrzą na ciebie pod kątem korzyści. Pierwsze pytanie - gdzie pracujesz, jak mieszkasz? Można tylko przewracać oczami. Nie zamykam się na związek, ale też nie szukam specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No w dzisiejszych czasach kobiety mają konkretne wymagania, ale wg mnie nie ma w tym nic złego, po prostu wiedzą czego chcą od życia, a ze później 80% z nich się rozczarowuje to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtr

Niech idzie na dziw-ki, porucha to zobaczy jak fajnie by było mieć laską na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli

może synek jest homo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii
3 godziny temu, Gość gość napisał:

No w dzisiejszych czasach kobiety mają konkretne wymagania, ale wg mnie nie ma w tym nic złego, po prostu wiedzą czego chcą od życia, a ze później 80% z nich się rozczarowuje to już inna bajka.

kobieta która ma dzieci z poprzedniego związku nie ma prawa niczego oczekiwać i wymagac - niech się wogóle ciszy ze jakikolwiek facet zwrci na nia uwagę bo co taka kobieta poza seksem ma do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii
3 godziny temu, Gość gość napisał:

No w dzisiejszych czasach kobiety mają konkretne wymagania, ale wg mnie nie ma w tym nic złego, po prostu wiedzą czego chcą od życia, a ze później 80% z nich się rozczarowuje to już inna bajka.

wymagania wymaganiami ale z miłością nie ma to nic wspólnego - tylko z wyrachowaniem. Dlatego tak wiele kobiet jest samotnych - bo są strasznymi materialistkami. skoro tak to po co im facet? nie ch same na siebie zarabiają. Facet chce mieć miłość a nie być doną krową.

Pozatym wymagania najlepiej zacząć od siebie - skoro żadasz pewnych cech i rzeczy od partnera co samamasz do aoferowania w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel

gość iuii

W dzisiejszych czasach dziewczyny mają przeświadczenie, że wystarczy, że one "tylko są" i już mogą mieć nie wiadomo jakie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a co w tym złego, że mają wymagania z powodu, że tylko są. W przedziale wiekowym 18-25 jest więcej mężczyzn niż kobiet więc mogą mieć wymagania by wyselekcjonować sobie jak najlepszego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie co z tym złego, że  dziewczyny chcą mieć jak najlepszego partnera. A wy jak szukacie pracy to takiej w której zarobicie więcej czy mniej, takiej która wam odpowiada czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlatego trzeba być przede wszystkim:

-przystojnym

-wysokim

-bogatym

Reszta nie ma aż takiego znaczenia te 3 wyżej wymienione cechy to 99% procent sukcesu z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieć w oczach bab
56 minut temu, Gość gość napisał:

Dlatego trzeba być przede wszystkim:

-przystojnym

-wysokim

-bogatym

Reszta nie ma aż takiego znaczenia te 3 wyżej wymienione cechy to 99% procent sukcesu z kobietami.

Jestem brzydki, niski i pochodzę z biednej rodziny, dlatego zdycham w samotności jako stary prawiczek pod czterdziestkę. Nienawidzę siebie. Po chooy ja w ogóle się rodziłem? Żeby cierpieć?😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak jesteś niski, to szukaj filigranowej dziewczyny, proste? Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość gość napisał:

Jak jesteś niski, to szukaj filigranowej dziewczyny, proste? Proste.

Nie ma się co oszukiwać i przy okazji innych. Nawet niskie drobne dziewczyny wolą wysokich. Przeważnie takie wolą wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Dlatego trzeba być przede wszystkim:

-przystojnym

-wysokim

-bogatym

Reszta nie ma aż takiego znaczenia te 3 wyżej wymienione cechy to 99% procent sukcesu z kobietami.

Jeżeli ma się te dwie pierwsze cechy, to już wystarczy. Jeśli ma się pierwszą i trzecią, to też. Jeśli tylko trzecią, to już gorzej, bo taka kobieta nie kocha, tylko jest materialistką lecącą na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×