Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cale zycie sama, 30 lat, a brzydka nie jestem

Polecane posty

Gość gość

nigdy nie mialam nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałaś nawet przyjaciółki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Bo nikt nie był Ciebie wart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje życie wygląda podobnie tyle ze ja uważam ze moja uroda to porażka. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda kobieta to chodzący ideał,wydaje mi się że jesteś bardzo krytyczna w stosunku do samej siebie,każda z nas ma jakieś wady. Napisz coś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam powinienem napisać ze jestem facetem, taka mała wtopa. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam nie spodziewałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic się nie stało skąd mogłaś wiedzieć K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mimo wszystko to też smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne to jest to że jedni zmieniają partnerów jak rękawiczki a inni nawet jednego związku nie mogą doświadczyć K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałeś?nigdy nie natrafiłeś na kogoś interesującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze byłem poniżany niekoniecznie przez dziewczyny , wiec mam blokadę i nie potrafię tak normalnie podejść i zagadać do dziewczyny. Wydaje mi się że wszystkie są dla mnie nieosiągalne i żadna nawet na mnie by nie spojrzała. A w twoim przypadku jak jest?? K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż mam trochę kompleksów,ale to raczej wina wychowania,miałam surowych rodziców,nie na wszystko mi pozwalali,byli bardzo pobożni i starali się mnie wychować podobnie,chłopcy,spotkania,zabawy o tym mogłam jedynie pomarzyć ,i tak oto zmarnowałam 32-lata mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata i jedynie raz zaczynałem znajomość z dziewczyna która mi się podobała ale niestety mama brutalnie to przerwała a było to w 8 klasie podstawówki. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne to, wybacz bardo fajnie mi się z tobą pisze ale póżno już a rano trzeba wstać,naprawdę było mi miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakies jaja , nie mozna sie pomylic dwa razy w tytule .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DropDead
Coz mam podobnie tyle, ze jestem mlodsza. I wiem, ze u mnie to kwestia charakteru jestem zbyt skomplikowana i trudno do mnie dotrzec, a co za tym idzie ? Nikomu sie nie chce specjalnie az tak starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna bierna baba czekająca na księcia z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ludzie myślą ze jak ktoś jest sam to zaraz czeka na księcia albo księżniczkę i od razu krytykują, wiecie ze prawda jest taka ze większość jest nieśmiała i z niską samoocena tracący wiarę w to ze mogą kogoś pokochać i być kochanym i tacy ludzie choćby do siebie pasowali nigdy się nie poznają bo żadne z nich nie zrobi pierwszego kroku, życie jest okrutne, K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sir kowalski
jak chcesz to możesz zostać moja kochanką dopóki nie ustabilizujesz sobie życia, mam 41 lat zone dwójke dzieci jestem ustabilizowany tylko w jakim woj. mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz wsadz qt.aska miedzy cycusszki coreczki albo w o***t synka, bo ewidentnie brak ci dobrego seksu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci szukaja chyba wiecznej zabawy i rozrywki, a nie doroslego zycia z kims odpowiednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuu
Widze, ze ktos wykorzystal moj temat. Ja sie jeszcze w tym temacie nie wypowiadalam, to jest moj pierwszy post. Przyjaciolki nie mialam zadnej, same kolezanki. Czy nikt nie byl mnie wart? Nie. To ja nie odpowiadam innym, bo jestem bardzo zamknieta w sobie, ale osoby towarzystkie tylko maja pelno znajommych i przyjaciol, przez co moga wiele osob poznac i wiele doswiadczyc. Nigdy nie czekalam na ksiecia i nie czekam. Jest wiele innych przeciwnosci losu anizeli marzenie o ideale. Tak tylko faceci maja, ze albo piekna albo zadna, kobiety wrecz przeciewnie, bo chca byc kochane i nie chca byc same. Wielu factom kobieta nie jest potrzebna, wiec jesli maja z jakas byc to tylko z idealnie wygladajaca. Nie wszyscy faceci, ale bardzo wielu i coraz wiecej mezczyzn ma takie myslenie. To opinia nie tylko moja ale tez znajomych. To jest hipokryzja ze strony facetow, ze kobiete samotna podsumowuja, ze "czeka na ksiecia z bajki", a sami szukaja idealnych kobiet. Jesli chodzi o mnie to czesto zmienialam prace, wiec mozliwosci na poznanie byly, ale to tanga trzeba dwojga. Nie znalezli sie mezczyzni mna zainteresowani ani w pracy ani w szkole czy na studiach. Nie uwazam, ze trzeba chodzic na imprezy, by kogos poznac, zyjac w miare przecietnie tez sie spotyka wokolo siebie ludzi, nie tylko przy alkoholu. Prawie 30 lat bylam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz 30 lat i jesteś sama, to jesteś brzydka i zapewne wredna. Nie ma innej możliwości. Nie znam fajnej, ładnej i wolnej kobiety w tym wieku. Nawet jak nie ma męża, narzeczonego, chłopaka, to zawsze ktoś kręci się koło takiej babki i z pewnością nie ma problemu jeśli chce spędzić miło wieczór. Opowiadacie bzdury. Nawet nie wiecie głupie baby jak nam brakuje bliskości, ciepła i dotyku kobiety. Więc wystarczy, że jakaś kobiety jest miła, ciepła, wesoła i nie jest poczwarą, a już faceci będą się do niej kleić. Ale znam wiele brzydkich, wrednych, rozkapryszonych i pełnych pretensji bab, które uważają się za "normalne", a nawet ładne i do tego o wspaniałym charakterze. Ostatnio właśnie zwiałem od takiej. Nawet na noc nie zostałem. Więcej tam nie pójdę, bo jak widziałem, jak reaguje na pewne słowa "klucze" i pewne moje "wolnościowe" zachowania, to aż mnie lodowaty dreszcz przeszedł. Chodzicie i polujecie na idealnego kandydata na męża. Ciągle poddajecie nas testom i dostajecie szewskiej pasji gdy się okazuje, że nie odpowiadamy waszemu ideałowi. Potem się dziwicie, że facet nie chce skusić się na wasze wątpliwe wdzięki, a jak już to zrobi, to potem wieje gdzie pieprz rośnie. Pozdrawiam serdecznie te wszystkie piękne, mądre, po studiach (dla was to wyznacznik inteligencji), niezależne o cudownym charakterze kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu jakaś mamuśka z mleczkiem która da mi pociamkać cycka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym possał cyca pełnego mleka. Najchętniej od ciężarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak masz 30 lat i jesteś sama, to jesteś brzydka i zapewne wredna. Nie ma innej możliwości. Nie znam fajnej, ładnej i wolnej kobiety w tym wieku. Nawet jak nie ma męża, narzeczonego, chłopaka, to zawsze ktoś kręci się koło takiej babki i z pewnością nie ma problemu jeśli chce spędzić miło wieczór. Opowiadacie bzdury. Nawet nie wiecie głupie baby jak nam brakuje bliskości, ciepła i dotyku kobiety. Więc wystarczy, że jakaś kobiety jest miła, ciepła, wesoła i nie jest poczwarą, a już faceci będą się do niej kleić. Ale znam wiele brzydkich, wrednych, rozkapryszonych i pełnych pretensji bab, które uważają się za "normalne", a nawet ładne i do tego o wspaniałym charakterze. Ostatnio właśnie zwiałem od takiej. Nawet na noc nie zostałem. Więcej tam nie pójdę, bo jak widziałem, jak reaguje na pewne słowa "klucze" i pewne moje "wolnościowe" zachowania, to aż mnie lodowaty dreszcz przeszedł. Chodzicie i polujecie na idealnego kandydata na męża. Ciągle poddajecie nas testom i dostajecie szewskiej pasji gdy się okazuje, że nie odpowiadamy waszemu ideałowi. Potem się dziwicie, że facet nie chce skusić się na wasze wątpliwe wdzięki, a jak już to zrobi, to potem wieje gdzie pieprz rośnie. Pozdrawiam serdecznie te wszystkie piękne, mądre, po studiach (dla was to wyznacznik inteligencji), niezależne o cudownym charakterze kobiety. bbbb Sam jesteś i sam będziesz. Nawet przez neta odstraszasz. Paskudny charakter. Z resztą nienawidzisz kobiet więc po co ci jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiające skąd w ludziach tyle złości, nienawiści, stąd też puste związki lub ich brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy w koncu poznasz kogos, kto będzie z Tobą, będzie Cię kochał i kiedy to będzie napisz do mojej wrózki Sofii. Jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuu
gość dziś Jak masz 30 lat i jesteś sama, to jesteś brzydka i zapewne wredna. x to ze nie jestem ladna dla ciebie nie oznacza, ze dla innych facetow tez. bycie ladnym to pojecie wzgledne, gusta ludzkie sa rozne. jak sam szukasz idealu to nic dziwnego, ze zadna nie jest dla ciebie wystarczajaco fajna i lada. dla ciebie kobiety to glupie baby i jeszcze twoj ton wypowiedzi jest pretensjonalny jakby jakas w du.pe cie kopnela. po takiej wypowiedzi i postrzeganiu kobiet zadna by nie lgnela do ciebie. x Ja nie poluje na idealnego meza, mna sie panowie nie interesuja, wiec jestem po prostu sama, nie narzucam sie, nie pcham tam gdzie mnie nie chca. Jestem sama, bo faceci szukaja zabawy, wiecznej rozryki, ktora zapewni mu kobieta, a ja z zabawy juz wyroslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×