Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cale zycie sama, 30 lat, a brzydka nie jestem

Polecane posty

Gość gość
Nie każdy facet szuka zabawy i rozrywki, ja np. szukam stabilizacji chciałbym móc mieć komu po powrocie opowiedzieć jak mina dzień albo wysłuchać kogoś. Chciałbym czuć ze komuś na mnie zależy, wiedzieć że ktoś na mnie czeka albo moc na kogoś czekać a nie żalić się na takich stronach. Wiem jestem frajerem odwiedzając takie portale. :( K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnnn
20:21 Tez szukam kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle ze ja wiem ze mając tyle lat moje szanse na związek równe są zeru, chociaż nadzieja gdzieś w głębi się jeszcze żarzy. Sam niestety mam taka blokadę żeby zagadać do kobiety już jej chyba nic nie zburzy. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnnn
Ty masz 33 lata dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dobrze kojarzysz. Wiem ze to nie wypada w moim wieku się tu udzielać ale chociaż tak mogę wyrzucić z siebie to co mnie trapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podpisałem się :) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnnn
Nie bardzo rozumiem.Masz 33 lata wiec masz szeroki pole do popisu między kobietami 25-35 Letnimi .10 roczników kobiet.w czym problem? Rozumiem jakbyś miał 60 lat i chciał zostać jeszcze ojcem.Ale 33 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jak wy marudzicie, ciągle o tej samotności, bo stara dziewica, bo stary prawik, jak to wam źle i inne brednie, a jak przychodzi co do czego to albo macie kosmiczne wymagania, albo uciekacie ze strachu i nie dajecie się poznać. Jesteście sami bo najwidoczniej tak chcecie i nie robicie nic aby kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając tyle lat i nie będąc nigdy w zadnym związku dochodzi się do wniosku że coś jest z nim nie tak, ja wiem ze przez mój wzrost, urodę, i jak byłem traktowany mam niska samoocenę , jak już wcześniej pisałem mam wrażenie że praktycznie żadnej nie jestem wart i nic interesującego we mnie nie zobaczy. Przez tyle lat niczego się nie dorobiłem. nie potrafię już o sobie myśleć pozytywnie. Kiedyś byłem optymistą teraz swoja przyszłość widzę w szarych kolorach. Jedyne co mogę zaoferować kobiecie to dobre serce bo wiem ze takie mam. Ale niestety w dzisiejszych czasach to nie wystarcza. :( K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnnn
Ile masz wzrostu ze to taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 164 Całe życie z tego się ze mnie śmiali, niebede wypisywał wyzwisk. :( K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwadzieścia dziewięć i pół
A ja znam sporo fajnych kobiet w okolicy 30, z urodą od ponadprzeciętnej, do przeciętnej Niestety dziś to nie trudne, nie mieć nikogo. Sama też nie mam, rozstalam się z jedynym facetem z jakim byłam i znów mnie tylko zaczepiają, podrywają na ulicy, w pracy albo zajęci albo dziwacy albo jedno i drugie, rzadko chodzę na imprezy bo nie jestem klubowym zwierzem a raczej introwertykiem, lubię spokój i ciszę, sensowne rozmowy, a nie pijackie pitolenie o D maryni. Także nie ma nic prostszego niż być fajną ładną kobietą i nie mieć faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
164 nie przesadzaj.Pełno takich ma żony. To żaden problem.Wiec co ci przeszkadza jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnnn
Jakbyś miał 180 myślisz ze bylbyś w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwadzieścia dziewięć i pół
No właśnie. Problem musiał być w twojej postawie ofiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 29 i pół. Nie ma ładnych wolnych kobiet , to mit. Wolne są brzydkie, przeciętne, otyłe , zaniedbane. Ładne zawsze mają powodzenie nawet jak są po rozwodzie czy mają 45 lat. Nie łudz się te twoje koleżanki to paszczury których nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnnn
A jak kobieta brzydka to co już nie może być w związku? Wiele "brzydul"i to grubych ma mężów. Wiele samotnych ładnych i zgrabna chyba jest sama i nie nie są księżniczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mając tyle lat i nie będąc nigdy w zadnym związku dochodzi się do wniosku że coś jest z nim nie tak, ja wiem ze przez mój wzrost, urodę, i jak byłem traktowany mam niska samoocenę , jak już wcześniej pisałem mam wrażenie że praktycznie żadnej nie jestem wart i nic interesującego we mnie nie zobaczy. Przez tyle lat niczego się nie dorobiłem. nie potrafię już o sobie myśleć pozytywnie. Kiedyś byłem optymistą teraz swoja przyszłość widzę w szarych kolorach. Jedyne co mogę zaoferować kobiecie to dobre serce bo wiem ze takie mam. Ale niestety w dzisiejszych czasach to nie wystarcza. smutas.gif K. x a u kobiet dobre serce wystarcza? NIE! jeszcze musi byc idealny piekny wyglad, inteligencja, uleglosc, dobry seks, idealna pani domu, matka, kochanka, duzo zainteresowan i pasji, wyksztalcenie, madrosc, zeby facet mial z czym z kobieta rozmwiac, bo przeciez wszyscy facecic uwazaja kobiety sa glupie i puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwadzieścia dziewięć i pół
21:54 haha, zabawne :-D skoro tak twierdzisz... To widocznie jesteśmy paszczurami. Tylko ciekawe czemu faceci się na mnie wciąż gapią , zaczepiają albo komentują. Na plus. A w klubie mówią "zobacz, z nim tańczy, a on nawet nie jest taki przystojny" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem przecietna (dla niektorych ladna), szczupla, zadbana i nie mam faceta odkad zyje, bo jestem za spokojna i nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna i wolna nie łudzcie się to coś jak YETI każdy o tym słyszał ale nikt na żywo nie spotkał. A nie spotkał bo takie zawsze mają adoratorów: aktualnych.potencjalnych, przyszłych, przeszłych, niedoszłych itp, itd. Już ponad 30 lat żyję i nie spotkałem takiej moi znajomi również. Żyjcie dalej w matrixie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnnn
22:05 To prawda.istnieją ładne i wolne.moje stare oczy juz dużo widziały. Natomiast nie istnieją faceci mili,zaradni,inteligentni i opiekuńczy którzy są wolni,to jakaś inna bajka chyba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwadzieścia dziewięć i pół
Jestę yeti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mili, inteligentni i opiekuńczy są wolni bo nie chcą być drugim wyborem panienek zaliczonych przez *****czy i bed boyów. Takich to jest całkiem sporo : po studiach z dobrą pracą ale oni chrzanią być dla kobiety zastępczakiem, kiedy już jest przerobiona na tylnym siedzeniu BMW półgłówka. Nikt nie chce być drugą opcją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwadzieścia dziewięć i pół
Każdy jest drugą albo trzecią, mało znam par gdzie pierwszy związek i do ołtarza, ludzie popełniają błędy, nie trzeba być dziwką żeby się kimś rozczarować. Jakie ty masz zatrute myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci mili faceci związali by się z kobietą tez miła, porządna, która całe życie się szanowana i może być dobra żona i partnerka ale jest brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnnn
Kto odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślenie tylko doświadczenie . Jak byś widziała mojego kolegę który jest sam i został zostawiony dla debila co w zyciu co jedyne przeczytał to nalepka na butelce od piwa, to wiedziała byś o czym mówię . Gość przystojny, szczupły po polibudzie , kierownicze stanowisko przed 30-chą , szanował ją nie pchał się z łapami od razu, miły opiekuńczy ale gdzie tam wam potrzeba emocji, andrenaliny, łez i poczucia bycia skrzywdzoną przez drania wtedy czujecie że żyjecie. Bo jak włączą się wam emocje to wyłącza myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwadzieścia dziewięć i pół
22:20 nie, a te ładne mają zawsze za sobą bogate życie erotyczne (w mniemaniu niektórych). Dlatego koło się zamyka . nie chce brzydszej ale ladnej też nie bo pewnie się gziła w BMW haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwadzieścia dziewięć i pół
Aaaaa no tak, bo historia twojego kolegi oznacza że każda baba taka jest :-D jak mogłam nie znać tej historii i nie myśleć tego co Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×