Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kolejna ciąża czy znów nowotwór? Help!

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, wiem ze wróżek tu nie ma, ale po prostu muszę "się wygadać". Od 4 lat stosujemy z mezem prezerwatywy,nigdy nie zauważyłam pekniecia, ale okres zawsze mam jak w zegarku a tu w piątek nic. Kupiłam dziś test i wyszedł pozytywny. W środę pójdę do swojego lekarza, bo wyjechał na majówkę. Do tego czasu pozostaje mi niepewność. W dni płodne raczej nie wspolzylismy, więc szansa na ciaze znikoma... A w takim razie ból podbrzusza jak na okres i pozytywny test znów będą oznaczały piekło...??? Nasz synek ma 4 lata, rok przed jego narodzinami przeszłam horror :( Staraliśmy się o dziecko, poronila, 2 miesiące później znów zobaczyłam 2 kreski, znów radość aż do usg... lekarz nie potwierdził ciąży, jedno badanie, drugie i wyrok-rak kosmowki ... I boję się ze choroba wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktorascz Was zaszła w ciaze zabezpieczając się gumkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się objawia rak kosmówki? jak to u Ciebie wykryli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bóle podbrzusza, pozytywny test ciążowy. jednak usg nie potwierdzilo ciąży, widoczny był guz. badanie hist-pat potwierdziło ze to złośliwy nowotwór :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję . Nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tenmoment nie masz jak to zweryfikowac-musisz czekac na lekarza, ewentualnie izba przyjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo wspolczuje ,prawdopodobnie choroba wrocila,,,,,pozotywny test ciazowy wykrywa tez inne raki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po kolejnej cp i wysokim hcg tez przezywam ciągle stres badań, i niepewność. Miałam też leczenie mtx gdy beta nie spadała. Szanse na ciążę masz. I mam nadzieje że to ciąża dała pozytywny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro o 9 idę do lekarza, udało mi się dziś dodzwonić na komorke-a w zasadzie oddzwonil jak zobaczył ze 30 nieodebranych. Uspokoił mnie trochę. Stwierdził ze mozliwa jest ciąża, a kosmowczak choć złośliwy rzadko atakuje ponownie po takim czasie. Trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.55 a ty normalna jesteś? Prawdopodobnie choroba wrocila? Puknij się w ten pusty leb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej i jaki był finał? Czy byłaś w ciąży czy choroba powróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawa, jak ktoś zaczyna wątek to powinien go dokończyć bo inni czekają na wiadomość, minęły 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×