Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cristti

Dlaczego kobiety po 30tce nie mają już takiego powodzenia?

Polecane posty

Gość gość
Wynika to chyba z nieśmiałości współczesnych facetów, których po prostu onieśmielają bardzo atrakcyjne kobiety i sądzą że nie mają u nas żadnych szans. Niestety efekt tego jest taki że wybierają głupie niedoświadczone małolaty, a my zostajemy same.. XXXXXXXXXXXXXX CALKOWITY BLAD TUTAJ, po przejrzeniu tych wpisów, nikt chyba nie trafił w sedno problemu: a sytuacja dla 30stek nie wygląda dobrze, zwłaszcza obecnie, bo NIE MAJA czym grać, nawet jak posiadają kasę, pasje, podróże, są artysytczne i tysiące innych rzeczy I CO Z TEGO.., tutaj liczy się CZAS; charakter już wyrobiony u 30stki, w łoźku też mają swoje nawyki takie czy inne, do tego jak to kobiety są wymagania, każda je ma itd; A 25+plus, mają właśnie same plusy, są przede wszystkim świeże, coś jak świeża krew na każdego faceta taka działa, i nie chodzi tylko o ciało (a mają je idealne, dodatkowo bez kompelków o te kobiece rzeczy), mają otwartą psychikę (jak na kobiety), też czegoś chcą, ale z nimi można się dogadać w prosty sposób.. bez komplikacji, do tego DUZY plus mają czas na ciąże, są bardziej oddane facetowi, jedyne co im brakuje to nie są stabilne.. ale to nie jest nic strasznego w tym wieku Jednym słowym: to jak wiosna, każdy woli świeźe owoce niż z zeszłego sezonu z chłodni, nawet jak są podobno bardziej bogate w witaminy I na facetów ta zasada nie działa bo taki z 30stką do ideał generalnie zarówno dla 25stki+ i 30stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są fakty, rynek się zmienia i trzeba się z tym godzić a nie wciśniesz teraz w dobie kontaktów online facetowi że jesteś jego ideałem z charakterkiem typu "zołza" (zadne sobie tego nie daruje po 30stce, tak to wyglada), a to rynek facetów niż kobiet, młodszą zawsze sobie mozna znaleźć, facetom to wszystko jedno w tym zakresie, a Wam 30stki nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dlaczego kobiety po 30tce nie mają już takiego powodzenia?" 1. bo są stare 2. bo są stare 3. bo są stare 4. bo są stare 5. bo są stare 6. bo są stare 7. bo są stare 8. bo są stare 9. bo są stare 10. bo są stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynika to chyba z nieśmiałości współczesnych facetów, których po prostu onieśmielają bardzo atrakcyjne kobiety i sądzą że nie mają u nas żadnych szans. x hahahahahahahahahahhahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rosji jest ciekawie, szczegolnie w wielkich miastach, moskwa st petersburg, kobiety poluja na facetow, w klubie wystarczy sie stawic i juz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ już debilu z tymi 20-stkami, bo pieprzysz tak, jakby każda 20-stka była automatycznie ładna tyko dlatego, że jest młoda, tiaaa...:D na każdym temacie to samo piertolisz, a prawda jest taka, że powodzenie mają te atrakcyjne fizycznie i psychicznie, wiek jest tu mnie istotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A 25+plus, mają właśnie same plusy, są przede wszystkim świeże, coś jak świeża krew na każdego faceta taka działa, i nie chodzi tylko o ciało (a mają je idealne, dodatkowo bez kompelków o te kobiece rzeczy), mają otwartą psychikę (jak na kobiety), też czegoś chcą, ale z nimi można się dogadać w prosty sposób.. bez komplikacji, do tego DUZY plus mają czas na ciąże, są bardziej oddane facetowi, jedyne co im brakuje to nie są stabilne.. ale to nie jest nic strasznego w tym wieku" x o czym ty pieprzysz w ogóle? już dawno nie widziałam tak durnego i bezsensownego uogólnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"młodszą zawsze sobie mozna znaleźć" x jeśli masz gruby portfel to i owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja if
ZS one tam polują głównie na bardzo bogatych facetów. Młode polują. Po 25 rż przechodzą na emeryturę. Jak są mądre to z tego co facet im daje ubierają sobie ładna sumke i żyją dalej w spokoju. Facet opłaca nowe młode ciałko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja if
ZS one tam polują głównie na bardzo bogatych facetów. Młode polują. Po 25 rż przechodzą na emeryturę. Jak są mądre to z tego co facet im daje ubierają sobie ładna sumke i żyją dalej w spokoju. Facet opłaca nowe młode ciałko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napiszcie co takiego mają 30sti, czego nie mają 25plus? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet jest całe życie niestabilna emocjonalnie. I między 25-latką, a 30-stką nie ma żadnej mentalnej różnicy, prócz jedynie tego, że tą drugą może częściej nachodzą myśli o dziecku, ale piszę może, bo dzisiaj i dziecko w wieku 30 lat to dla części kobiet za wcześnie. To Twoje idealizowanie 20-stek jest dość naiwne, widocznie nie masz pojęcia o tym jak dzisiejsze małolaty są szczwane i wyrachowane oraz jak szybko uczą się zasad tej "gry". I bynajmniej nie z miłości wiążą się z dużo starszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam widziałam i czytałam duży artykuł chyba w GW poświęcony właśnie temu tematowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porzadku, ja rowniez bylem i tak, oczywiscie, ze celem rosjanki jest miec zrodlo pieniedzy na ciuchy i iphona, chodzi o to, ze zamiast miauczec jak tutejsze niunie biora sprawy w swoje rece :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po 25 rż przechodzą na emeryturę." x nooo, zaraz napiszesz, że po 18 rż przechodzą na "emeryturę" :D tak jak jeden frustrat na ogólnej ciągle ujada, że 24-latka jest już "stara" :D wy chyba naprawdę macie jakieś ostre kompleksy i zazdrościcie równolatkom powodzenia, co? a z resztą, nie odpowiadaj, wiadomo, że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co komu 30 latka jak ma szanse na 20 latke? Pomyslcie troche logicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zs, na ciebie też polowały? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery to w realu cienki bolek, mameja i okularnik bez powodzenia ,dlatego wyzywa sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz to "niunia" a nie niuniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem czy jeden ch, po "niunku" odniosłam wrazenie ze wziales mnie za faceta, a "chcesz sie przekonac" zabrzmialo jak zaproszenie na jakies solo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczym sie nie pograzam, po prostu wydawalo mi sie ze wziales mnie za samca nie, dzieki, nie chce sprawdzic widziałam, ze wielu juz proponowales to "sprawdzenie" in real ale na gadaniu sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widzisz niunia, kto tu jest silny w necie? palniesz pare glupich tekstow z "goscia" i klepiesz sie po plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prócz jedynie tego, że tą drugą może częściej nachodzą myśli o dziecku, ale piszę może, bo dzisiaj i dziecko w wieku 30 lat to dla części kobiet za wcześnie XXXXXXX jest róznica i to gigantyczna, 30stki są w połowie swojego top okresu, jedyny plus to już wiedzą czego chcą, ale czas jest bezlitosny do tego dom, kredyt, ciąża w planach= jednym słowem ciężko znaleźć i w ogóle szukać prawdziwej miłości w takiej sytuacji, raczej wyrachowanie i kalkulacja XXXXXXX 25stka plus na nie 30stka (jak jeszcze ktos nie odróżnia), to inny etap, taka otworzy sercem, nie ma nic do stracenia, świeża krew, nie ma co do zasady musu z ciążą, kredytami itd, fakt jest niestabilna i ma głupie czasami podejście (ale to wiek i norma)= jednym słowem przed nią większe szanse (oczywiście zleży od niej) na prawdziwe uczucie, a nie kapcie przed tv i ręczniczek w łóżku żeby nie pobrudzić.. X 30stka nie może sobie na to pozwolić, ma i kieruje sie przede wszystkim planami, a tu nie da się zaplanować uczucia z porywami (co dla 25stki norma) i każdy facet taką woli, bo chce to przeżyć, a nie pakować się w ciąże i 500plus, sorry taki klimat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×