Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
Anka przegralas życie, taki ruski pasztet nawet cię niechce. Tylko się zlewa do twojej nory i idzie w UJ. Super związek jprdl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia, o jakiego podszywa ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Nie wiem co ta dziewczyna sobie wyobraza ale Witek nigdy sie do niej nie przyznawal jak do dziewczyny. Pare razy u niej nocowal jak ja raz widzialam z nim bo gadalismy o pracy to Witek w teatrze caly czas do nas mowil, ze to jakas tam kolezanka, ktora czasem bzyknie i nocuje. Podobno ta cala Anka sobie wkrecla, ze to milosc i ch*j wie co a on ma inna dziewczyne,ktora sie chwali teraz a Anka byla mu czasem potrzebna do spuszczenia z jaj i noclegu. W Teatrze kazdy wie, ze jest chetna i naiwna. X Noxa co Ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ja nie wiem co Ty masz w glowie ale on jak kobiete swojego zycia nigdy Cie nie traktowal. Kazdy to wie i pol Poznania z Ciebie sie smieje bo latasz za Witem a on zwyczajnie Cie nie chce i za Twoimi plecami sie smieje, ze taka za przeproszeniem pokraka z Ciebie i nc nie robisz, ze jestes zaniedbana i gruba. Ja nic do Ciebie nie mam bo znam Cie glownie z opinii Wita i jego kolegow a widzialam Cie raz czy dwa na oczy z czego raz tylko z Witem. Inni znajomi z pracy zapraszaja dziewczyny, rodziny do siebie, na przedstawienia i w ogole, teraz na majowce byla wspolna impreza i dlaczego nigdy Witek nawet Tobie o tym nie mowi? Bo prawda jest inna niz tu piszesz.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co smakowaly? :) Wy od hejtu, ludzie 10 lat buszuje na tym forum, wiele widzialam i sie naczytalam o swoim wygladzie. Czytam Wasze hejty z bananem na ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana rama
LL to,ze ktos c***isze,ze zawsze bylas tlustawa,a teraz jestes spuchnieta na twarzy i szeroka w barach,to to nie jest hejt,a ocena twojej fizjonomii.Ciaza ci wyraznie nie posluzyla,najprawdopodobniej dlatego,bo zeby w niej byc musialas sie hormonalnie naszpikowac,co widac po figurze a szczegolnie twarzy.Wygladasz jak napompowana zaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys wkleilas zdjecie w kiecce,dla szczuplej laski i wygladalas w niej jak goralka 50 letnia :D,nikt ci nie mowi ze wygladasz ogolnie zle,bo tak nie jest,ale widac ze cos z hormonami masz nie halo rozwalilas swoj organizm by lysol mogl byc ojcem ,SZCZEGONIE TE SZEROKIE BARY I BUZIA jak ksiezyc w pelni o tym mowi,a z druga ciaza radze ci sie wstrzymac bo uklad hormonalny w mlodym wieku w kosmos wywalisz,chyba ze druga bedzie z kims innym z kim nie bedziesz musiala katowac organizmu jak do pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma noxy i wita nagle zamilkla wiec jednak to wymysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloguj się purtelino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejanie zdjec dziecka,na tematach o Nox,to rzeczywiscie szczyty desperacji i nieodpowiedzialnosci.Zaloz sobie temat i tam sie produkuj kobieto.Jak nie cenisz swojej prywatnosci,to chociaz uszanuj prywatnosc dziecka,szczegolnie jeszcze wklejanie na takich tematach...ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje hormony sa ok, wygladam tak jak przed ciaza, no moze troche mnie wiecej. Ciaza mi bardzo posluzyla :D od stycznia 2015 roku, wlosy mi nie wypadaja i mam ich coraz wiecej ;) Nie wstydze sie juz swojego brzucha :) https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/13198367_542617735925405_5454176660749440921_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9 bo z dnia na dzien wyglada coraz lepiej ;) buzie mam mloda, cialo mlode, dusze mloda wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ll mysli ze to lalka do chwalenia albo ze nikt nie ma dzieci tylko ona, egoistka i kiepska matka o ile to nie corka jakiejs kolezanki bo wierzyc sie nie chce wlasna matka by swoje dziecko krzywdzila w tak glupi sposob, tak jak pisalam tez mam dziecko i nigdy bym nie pozwolila by jego wizerunek byl kojarzony z tego typu tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do corki, sem stress. Raczej po polskich forach nie bedzie buszowac a juz napewno nie po kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niezalogowana Kciukiem ciebie wyzywa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lady odpuść.Serio ktoś napisał laura w temacie o prostytucie noxie , to kiepski pomysł. A znajoma chyba nie wali fejku, skoro pisze o majówce w teatrze.I noxa s**********a kurcgalopkiem.Tak jak ostatnio wołali aktualną! fotkę z witem.Nie ma żadnego związku, ot wit korzysta czasem z noxy jak z klopa publicznego.Spuścić się , wysrać i najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ll jest ohydnie zapatrzona w siebie, obrzydliwy typ człowieka :( a noxa uciekła bo przeczytała prawdę o wiciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to żałosne. ll widzi, że nie gra głównej roli to na siłę wciska foty jak nie jej ryja to tego bachora to jakiś szmat uszytych to brzuch teraz portugalskie wstawki i myśli , że błyszczy żenada jak choooooy do kwadratu. kogo to obchodzi idz do sryla i zajmij się tym łysym kanalarzem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelia= mhrrroczna bezzebna krowa w różowej chińskiej plandece :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zgnitek niby taki cfany a jednak gupi, poped pewnie ma niezly jak na bialoruska przyblede rozprawiczona przez noxe ale zeby sie zaspokajac czyms takim jak noxa? ani ladne zgrabne madre nawet po osranym analu nie ma o czym pogadac zjesc tez bym od niej nic nie zjadl bo na rzyg sie zbiera noxelia kojarzy mi sie z niedomyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie okrutni ze piszecie takie rzeczy nie liczycie sie z uczuciami tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taką przykrość sprawiacie tej noxie przesada okrucieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahahahahahahahhaahahah xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa jest glupia. ma wiele mozliwosci zeby sie jej polepszylo a woli machac dojami i dawac anusa przybledzie jej wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×