Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
trzeba by bylo znowu napisac do teatru animacji i pokazac mejlowo witowi co wyslalismy do dyrektora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia siedzi pod nowym nickiem na su jako Magiczna89, właśnie teraz zarabia tyłkiem obczajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona łajzo, po uja kłamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ona jest obrzydliwa co za cielsko dodac do tego jeszcze ta twarz te paluchy okropne i to wszystko o pisala kciuk to nawet kobieta sie nie da nazwac :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Anka? Nawet nie wiesz co powiedziec bo prawda jest taka, ze czesto spotykamy sie po pracy alb na piwo, do klubu czy na grilla lub ognisko. Chlopaki przyprowadzaja swoje zony, dziewczyny a nawet dzieci a Ty co? Pewnie nawet Witek nie powiedzial w domu o takich spotkaniach bo nie przyszlas ani razu. Kazdy sie smieje, ze taka naiwna jestes bo Witek sie fajnie bawi, chodzi czasami z nami cos zjesc i sie posmiac a Ty czekasz w domu nic nie wiedzac. Nawet mi Ciebie szkoda bo przykre jest to jak ktos kogo sie kocha mowi o Tobie takie rzeczy i smieje sie z kumplami z Twoich piersi, figury czy naiwnosci. A do osoby, ktora mowi,ze sciemniam bo nie pisalam to takie dziwne? Mam prace, rodzine i obowiazki z tym zwiazane wiec pisze jak mam chwile. Ten temat podczytuja juz chyba wszyscy z Teatru majac ubaw. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxa nigdy z su nie zrezygnuje bo to za łatwa kasa dla niej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pomysl moze zglosimy noxe do zusu czy skarbowki? co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa juz jest offline :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LL jak hormony masz ok,to widac ze z glowa nie wszystko dobrze.Pisza ci ludzie,zebys sobie temat zalozyla i tam wklejala zdjecia dzieciaka,bo nikogo tutaj on ani twoja osoba nie obchodzi.Skad pewnosc,ze po polskich forach chodzic nie bedzie,zebys sie nie zdziwila jaki ten swiat maly.Poza tym,ty mozesz siebie oceniac jak chcesz,ale widac ze grubawa jestes i napuchnieta na gebie i zadne zaklinanie rzeczywistosci nic nie da.Ramiona i cala gore masz jak kulturysta.Zwiewna cie nazwac nie mozna,poza tym geba ci poleciala z dziewczecej na taka babowata napuchnieta pofd oczami szczegolnie i spasiona na polikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatną transmisję ma przez jakieś 3 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy sie smieje, ze taka naiwna jestes bo Witek sie fajnie bawi, chodzi czasami z nami cos zjesc i sie posmiac a Ty czekasz w domu nic nie wiedzac. x Każdy, każda? Ty też? I jak się z tym czujesz, nabijając się z chorej i oszukiwanej dziewczyny? Jak wy się z tym czujecie, naśmiewając się z Anki? Jak możecie w swoim towarzystwie, tolerować chama, który obmawia emocjonalnie zaburzoną kobietę? Jak możecie z nim przebywać, bawić się, gdy wiecie, że on Ankę wykorzystuje? Kim wy jesteście? Ludźmi teatru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam w tej Portugalii,to w wiekszosci wszyscy tlusci,przysadzisci i wielkodupni i szerokobiodrzy karakani.Takze wielce sie LL i jej amoro nie wyrozniaja.:D:D:D.A wkleja tu te foty,by Noxie zrobic na zlosc,najczesciej jak ktos na sile szczesciem sie chwali,szczegolnie na takich tematach,to malo ma z nim wspolnego niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ll wydawala sie rozsadniejsza na pewno rozsadniejsza niz kciuk i noxa ale widze ze jednak nie. ll jestes gorsza od ich obu bo noxa przynajmniej jest chora a kciuk nie daje sie sprowokowac i zdjec nie wrzuca a ty nawet bachora tu wrzucasz masakra jakas i to nikt nie prosi tylko ta wrzuca bo mysli ze moze jed nak ktos sie zachwyci ... jak by bylo jeszcze nad czym sie zachwyca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy sobie wprost. Nikt normalny, na takim temacie żadnego zdjęcia swojej osoby, swoich bliskich, lub takiego, które mogłoby przyczynić się do jego identyfikacji, nie wklei. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie Noxa jest chora,a kciukiem juz dawno ograniczyla foty i wywalanie prywaty,a LL nawet temat k***wski nie powstrzymuje by sie lansic na chorej Noxie :o i te zdjecie brzucha :o i to ma byc matka :o po cholere ty w ta ciaze zachodzilas kobieto? jak ty sama jeszcze nasrane we lbie masz dzieciaku,mam nadzieje ze twoj dzieciak nie dotrze kiedys do twoich wpisow i swoich fot tutaj,cos strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Dokladnie.A ta wkleja zdjecia dziecka,swoje,wozkow,brzucha ludzie-ona bardziej poy****a jest niz chora Nox i Kciukiem razem wziete.Jeszcze ta ostatnia fotka z tym golym brzuchem. Masakra co ty babo masz we lbie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LL też jest stuknięta na punkcie własnej popularności. Ona tutaj od dawna się lansowała. To tylko dalszy ciąg. Nie wiem, jak ona tam żyje. Może coś tutaj na forum odreagowuje, może nie? LL ma rodzinę, ma jakieś swoje normalne życie. Nox, wiadomo jak żyje. Kciuk to mitomanka. Na tym tle LL jest najnormalniejsza, ale niszczy ją ta skłonność do popisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelia ma cellulit nawet na ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia dziś v niezly ten utwor 🖐️ k***wsko smutny tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ta p***bka LL z Noxa chce rywalizowac :o Noxa zdjecie w awatarze z Majka,a te p**dzidlo puste z corka :o tylko ze ta pierwsza to ma rente na leb,a ta druga nasrane jeszcze mocniej we lbie niz ta pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z damskiej obsady i tak naj bardziej lubie kciuka wedlog mnie nie mitomani ma posrany charakter ale wydaje sie wiarygodna patrze czasem na jej profil na facebooku noxa to chora psycholka a ll ma parcie na szklo bo pewnie zycie ma nieudane ale lansuje sie w tkai sposob ze zbiera sie na wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lans lansem,ale wklejanie zdjec dziecka,na tematach o Nox?No ludzie badzmy powazni.Tylko ktos niespelna rozumu cos takiego robi.Jeszcze przeciez ja z nazwiska i imienia tez znaja,jakas obsesja,chora chec wywalania prywaty?Moze niech jeszcze z Nox sie na zdjecia c**ek pospieraja?Pokazala brzuch to i c**e moze,najlepiej na tle wozka i Laury.Kurwa co za p******a baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez lubie Kciukasa,moze nie jest jakas najpiekniejsza,ale przynajmniej taka swojska baba,ta LL natomist to sie nadaje do tego by ktos do lysola napisal co ona tu odp*****la,bo facet nie wie ze ma p***bke w domu co jego dzieciaka lansi na tematach o kupach,rzygach,moczu,prostytucji i chuj wie czym jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o to chodzi noxa jest chora wiec bezwiednie wrzuca prywate pozniej zorientuje sie ze robi glupstwo i kasuje kciuk niedaje sie sprowokowac i ona chyba jedyna siebie nie podala tylko chyba przez ogorzalka jej dane wyplynely a ll sama sie tu przedstawila tak jak noxa i jeszcze dzieciaka pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojska zakłamana baba zapominasz dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk ma teksty niezle i ogolnie taka spoko sie wydaje sadze ze jakby nie bylo noxy to bylaby tu lubiana mimo swojego charakteru bo ma jaki ma i odpalow a tak przez pryzmat noxy i jej robienia z siebie ofiary maja tu kciuka za swinie nie mowie ze jest bez winy bo sporo sie noxie naprzykrzala ale patrzac obiektywnie robila to glownie w odwecie tylko ze robila to ostrzej noz noxa no i nie mozna zapomniec ze noxe latwo udupic bo jest patologia w kazdej kategorii zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos napisal noxie na su 'anna marcianiak schudnij i zeby zrob'' i znikla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem obiektywna widzka i tyle co ja obiektywnym okiem widze to to ze kciuk przez swoj irytujacy charakter nie jest tu wiarygodna ludziom ciezko przyznac samym przed soba ze to co kciuk mowi jest prawda nawet jak cos udowodni a robi to rzadko to i tak ludzie beda jej wciskac ze mitomanie uprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te hejty na lady love i posty wychwalające kciukiem pisze sama kciukiem na 100000 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×