Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
Ejamameja czasami podgrzała atmosferę, ale ogólnie też mały z niej był pożytek w tym serialu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem masz te skriny? dawaj ocenimy czy to ty pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na trzydziestopięciolatkę masz infantylny styl. A ciało w górnej połowie tak zaniedbane , jakby nigdy siłki nie widziało. Jeśli pretendujesz do high life , to to się gryzie. Bo akurat w korpo laki które mają markowo ubrania w twoim przedziale, w pakiecie też chodzą na fitness, albo siłownię. A druga sprawa tyłek do tak zwiotczałej góry? Nie kupuję tego. Wiem jak wygląda ciało osoby trenującej. Postaraj się bardziej. Następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na trzydziestopięciolatkę masz infantylny styl. A ciało w górnej połowie tak zaniedbane , jakby nigdy siłki nie widziało. Jeśli pretendujesz do high life , to to się gryzie. Bo akurat w korpo laki które mają markowo ubrania w twoim przedziale, w pakiecie też chodzą na fitness, albo siłownię. A druga sprawa tyłek do tak zwiotczałej góry? Nie kupuję tego. Wiem jak wygląda ciało osoby trenującej. Postaraj się bardziej. Następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeżdze codziennie na rowerze stacjonarnym i mam spoko tyłek haha ale nie odważyłabym sie wstawić fotki półnagiej na tym forum. Ze względu na hejt ;) ale niech każdy robi to co chce tylko później trzeba sie liczyć z linczem ;) Noxa to dobry przykład- nieważne co piszą, żeby tylko nie pomylili nicku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta laska jest z ero na stop procent, trzeba przeryć te Koke widma itp. Tam są dwiepuszczalskie laski , i ciało w staniku jest jednej z nich. Mameja sama się przyznała, że ma inne nicki niebieskie. Wiek teżsię zgadza. Jedna ma koło trzydzieśc***ięć, czterdzieści. Natomiast daje sto procent ,że już widziałam te dyndole. To jest jak ciało him, nawet jak ryjca nie wklei to się rozpozna. Lasencja z ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłow to nie jest hejt. Już wczoraj jej górna połowa ciała mi się nie zgadzała z dołem. Tyle,że Już nie chciało mi się pisać. Zobacz dłonie, one pokazują prawdę. Dłonie starszej osoby. I zwizy pod pachą efekt kimono. A dupa kogoś , kto trenuje. A na tym akurat się znam. Jej ramiona też nie zdradzają mięśni. Fotka w ciuchach aktualne trendy, bo te balerinki są modne od zeszłego sezonu. Ale czyja? C***j wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwisy maiło być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów opolskie, a kaczpę być wkleiła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onlydreams dziś figure mam okropna, ale to kwestia czasu. x zawsze bylas tlustawa,taka napompowana jakbys miala problemy z hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i kosci masz grube,biodra szerokie i nogi takie zwaliste,twarz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LL spuchnieta na twarzy jestes.No i wiadc ze ciaza cie jakby postarzala,Juz nie dziewczyna,a mamuska.Zle nie jest,ale widac ze ta ciaza dala ci w kosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:03 Nie mówie, że Ty hejtujesz, moim zdaniem subiektywnym masz rację, te dwa zdjęcia są różnych osób ale ja sie nie znam aż tak :) natomiast ręka zdradza wiek ;) tak samo jak szyja ( nie mówie, że w tym przypadku ale generalnie dłonie ,szyja, obwisła skóra). Moja mama wygląda podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem albo noxa pokazcie skriny.rada kafe oceni kto pisał. czy kciuk czy fake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto nie zna noxy i tu wchodzi tak pisze. A to są po prostu z założenia hejterskie tematy. My się z nich śmiejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest topik o naszych dwóch głównych gwiazdach forume, a nie o niedostatkach LL :o załóżcie sobie topik hejterski o niej, ciekawe czy dojdziecie chociaż do 3 stron, a tutaj tylko zaśmiecacie tym pieprzeniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naczelnik województwo opolskie
ejo mamejo alfa romeło zjedz moje peło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie obchodzą jakieś pojedynki na fotki :D w ogóle określenie jak z gimnazjum. Wypad stad durna babo, nosisz markowe ciuchy spoko, ale to naprawdę dno wyzywać ludzi, bo im nie zależy na metce. Zachowujesz sie jak pusta lampucera. Tu piszemy o noxie i kciuku, wiec wypiertalaj z tymi zdjęciami d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia obsrała barchany 5XL, wywiesiła je na balkonie i zasmrodziła pół Poznania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie ze wszystkich bieszczadziaków do dna Noxelii jak na razie niebezpiecznie zbliża się tylko delfin penisonosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Mameja bo tya laska z fotek to Ewka od razu poznalam ja bo to osoba znana z miliona fotek na fb. Ma dwie corki, blizniaczki i jakos wlasnie 35 lat wiec sie zgadza. Fota jest jej i dupa i cycki tylko dwa rozne zdjecia i tak wyglada. Laska cwiczy na silowni ale jest glupia jak but i wszedzie probuje zablysnac. Na ero to na pewno nie ona. To Ewka, znana tez jako EM, ma sklep z markowymi ciuchami stad tu chwalenie sie butami. Mameja wedlug mnie to zupelnie inna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reszta albo się z tej zabawy wycofała zupełnie, albo wpadają tu raz na ruski rok i to najczęściej z orange, z niebieskiego nicka poza kciukiem i purtelią wchodzi tu chyba tylko finka no i może LL, o ile zaliczyć ją do bieszczadziaków :D brawo kciukens, wydawałaś sie być trochę normalniejsza od purtelii, a na pewno mniej zaburzona i inteligentniejsza, a tymczasem prawie już zrównałaś się z jej dennym poziomem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk opowiedz coś więcej o przyjaciółce noxy i o co znowu poszło skoro znowu ta niewdzięczna menda znowu Cię zwyzywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czekam aż zaczną powstawać hejterskie tematy dedykowane kciukensowi, pier/delia ją chyba własnoręcznie udusi zazdrosna o "sławę" i uwagę hejterów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sukelia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scatrina Kciukiem
Cóż, Pierdzixelia, twoja gwiazda już przygasa, teraz mój czas! Oto ja, Scatrina Kciukiem Penisonosa Królowa Bojanowa Maryja Dawno Nie Dziewica! Możesz mi napurtać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w to że kciuk wypisuje po ludziach jestem w stanie uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxa screeny! Jak to Kciukens pisała to poznamy od razu i się wyjaśni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
óp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×