Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
Gruba idiotko! Napisałaś, że właśnie wróciliście tygodniowego wyjazdu w góry, więc daj zdjęcia z tego wyjazdu, a nie zdjęcia sprzed 3,5 roku, gruba, kłamliwa godzillo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciiukiem
Jesteś gruba loOcha ja jestem xxxs a ty 6xxxl. A teraz pluj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa nie przejmuj sie bo wyolbrzymiaja wygladasz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynko! To zdjęcie masz od dawna na SU! To teraz wyszło, że jesteś kłamliwą kur/wą i kłamiesz, że dopiero co wróciliście z tygodniowego pobytu w górach! I co? Zostałaś przyłapana na kłamstwie, więc widać, że na każdy temat kłamiesz, szczególnie wmawiając, że nie masz rozmiaru 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomo z teatru jestes jeszcze ? napisz cos wiecej no ich zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa co u wielorybIZY gadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio pisala ze robi zupe i cos jeszcze dla zgnita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyglądasz ok, tylko jak maciora 110 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem obiektywna widzka i tyle co ja obiektywnym okiem widze to to ze kciuk przez swoj irytujacy charakter nie jest tu wiarygodna ludziom ciezko przyznac samym przed soba ze to co kciuk mowi jest prawda nawet jak cos udowodni a robi to rzadko to i tak ludzie beda jej wciskac ze mitomanie uprawia. x widze że się kciukiem dzisiaj ostro produkowała z orange przykład wyżej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też na 100% obstawiam że Vit wpada czasem ulżyć sobie i coś zjeść czasem kimnąć a ta ciągle to samo magia,spełnia sie w jego ramionach. Szkoda mi Anki tylko dlatego że Vit wiedząc jaka jest powinien odpuścić nawet jeśli jest mu na ręke mieć taką garsoniere na mieście.Ale facet nie zrezygnuje ot tak z seksu jaki chce żarcia kimy i opierunku .troche słabe i to obśmiewanie za plecami w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynko, wyraźnie napisałaś, że właśnie wróciliście z tygodniowego wyjazdu w góry i pojedziecie na dłużej, więc nie kłam! Zostałaś przyłapana na kłamstwie! Kłamiesz w każdej dziedzinie, w tym swojej chorobliwej otyłości. Od 3,5 roku w te góry jedziecie, miałaś jechać w kwietniu, idiotko i skoro piszesz, że jesteś już zdrowa, to zdrowie nie stoi na przeszkodzie, więc to jak zwykle kłamstwa, a Wit sobie jeździ po Europie i robi zdjęcia z dziewczynami w koszulce, którą z tobą kupował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konefka a gdzie z Grześ w czerwcu na egzotyke jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko z teatru, a co współpracownicy na to, że Wit skopał Noxelię w plecy tak, że zrobił z niej kalekę, wybił ząb, katował kilka razy w tygodniu, czerpał korzyści finansowe z prostytucji chorej psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk ma teksty niezle i ogolnie taka spoko sie wydaje sadze ze jakby nie bylo noxy to bylaby tu lubiana mimo swojego charakteru bo ma jaki ma i odpalow a tak przez pryzmat noxy i jej robienia z siebie ofiary maja tu kciuka za swinie nie mowie ze jest bez winy bo sporo sie noxie naprzykrzala ale patrzac obiektywnie robila to glownie w odwecie tylko ze robila to ostrzej noz noxa no i nie mozna zapomniec ze noxe latwo udupic bo jest patologia w kazdej kategorii zycia x czy ta bojanowska gruba locha myśli że nie widać tego że wychwala sama siebie? ''ma teksty niezłe'' nie zauważyłam :D analfabetka piertolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojedzie bo Vit juz jest wolny ptak który czasem wpada do karmika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Była tu już konstruktywna krytyka pod jej adresem. I albo zero reakcji z jej strony, albo agresja. No to już chyba każdy normalny machnął ręką. A typowi hejterzy mają ubaw, bo Noxa prędzej czy później da się sprowokować. x Dzięki za słowa uznania ;) od publiczności Od zawsze rzucało mi się w oczy, ten układ pomiędzy Nox i jej hejterami. Obie strony coś zyskują. Nox pewnie podobnie funkcjonuje w życiu. Jest wróg, który zawinił i ona niewinna ofiara. Dlatego rodzina ją olała. Bo nikt tego nie chciał znosić. Co też nie usprawiedliwia rodziny, ale tłumaczy sytuację. Tak wiem, że było dużo uczciwej krytyki i ostrej i łagodnej. Sam, nie raz pisałem coś po ludzku i z sensem. Ona albo to zlewa, albo zaczyna sama szydzić z osoby krytykującej ją z umiarem. Ewentualnie wdaje się w zawiłe tłumaczenia, które zawsze opierają się na tym, że nikt nie jest w jej sytuacji i nikt jej nie rozumie. I tak w kółko. I rzeczywiście, mnie też już się nie chce pisać jakichś konstruktywnych uwag. Niczego już do niej nie piszę. Kiedyś ona upadnie tak nisko, że albo skręci kark, albo ją odratują i będzie miała ostatnią szansę. Bo ten pokaz zupełnego oderwania o rzeczywistości w sprawie zachowania, podróży tego całego Wita, przedstawia obraz Nox, jako osoby niezdolnej do przyjęcia prawdy, która sama włazi w oczy. Ona tu będzie właziła. Będzie obrywała. Będzie toczyła tę głupią i niekończącą się wojnę z hejterami. Co jakiś czas będzie jakaś afera, która popchnie serial do przodu. Niestety, jak to wiele osób pisało, to jest serial, który chyba już całkiem sporo osób czyta, do kawy. Wracam do swojego nie tak barwnego życia. Pisząc wprost, do życia szarej masy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.00-20.01 o to to toooooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kciuk ma teksty niezle i ogolnie taka spoko sie wydaje sadze ze jakby nie bylo noxy to bylaby tu lubiana mimo swojego charakteru bo ma jaki ma i odpalow a tak przez pryzmat noxy i jej robienia z siebie ofiary maja tu kciuka za swinie nie mowie ze jest bez winy bo sporo sie noxie naprzykrzala ale patrzac obiektywnie robila to glownie w odwecie tylko ze robila to ostrzej noz noxa no i nie mozna zapomniec ze noxe latwo udupic bo jest patologia w kazdej kategorii zycia x czy ta bojanowska gruba locha myśli że nie widać tego że wychwala sama siebie? ''ma teksty niezłe'' nie zauważyłam smiech.gif analfabetka piertolona x sie wez zaloguj finlandia noxa czy inna analfabeta to chyba z ciebie bo ten post jest akurat moj a ten wyzej juz nie paranoja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxa pojedzie dupą po nieheblowanej desce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiesz, to naprawdę, niekoniecznie ona pisze :D Przyznam się, że czasem pisałem takie teksty, które miały wyglądać jak Kciuka, albo kogoś innego :D Oczywiście zgadzam się, że to są brednie o tej cudowności Maryśki :D Ona ma trochę lepiej w głowie poukładane i jakby do pewnego stopnia stara się kierować swoim wizerunkiem na Kafe (co jej kompletnie nie wychodzi, ale się stara :D), gdy Nox po prostu plecie jak potłuczona. Zawsze twierdziłem, że Kciuk jest niewiarygodna. Po prostu jej ufać nie można, co nie znaczy, że nie powiedziała wiele prawdy o Nox, czy innych. I tu jest między innymi problem. Gdyby była przyzwoita, to by milczała w sprawie Nox. Ale ona uwielbia zabłysnąć podając żenujące kawałki o innych :O Taka jej wspaniałość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka 37
lecim z grzes w wyspy kanaryjskie teneryfe szok nigdy samolotem rzem nie leciala ani grzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem ty bojanowski zapasły klocku nie finlandia i nie noxa tylko nawalasz spod orange, widać to odrazu nie trzeba robić szczegółowej analizy ty krasnalu z przerostem ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuffa powinni wszyscy tu pisac z niebieska urwało by to kto co pisal kto pod orange hejtuje chwali sam siebie .a nie kilka stron kto komu .Zamiast konkrety dotyczące Majeczki np. Jaki miała dziś przysmak,w jakiej obroży była ajciu i czy poprawny stolec był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konefka to super .rób dużo zdjęć .Udanych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze kciukiem wypiera się pod orange że to nie ona, całkiem ma nasrane w głowie ten krasnal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×