Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
Ja nie bronię Witka bo mam mu sporo do zarzucenia i zresztą nie tylko ja ale to nie oznacza, że Anka też jest zwykłą ofiarą bo też potrafi dać w kość i wiele informacji sobie dośpiewuje. Nikt nie wie co tam się u nich dzieje dokładnie ale moim zdaniem Wit byłby zdolny uderzyć kobietę bo ma bardzo wybuchowy charakter. Ja myślę, że Anka jest callowicie mu podporządkowana i nie pisnie nawet słowa przeciwko niemu. Nie wiem co się wydarzyło ale Wit ostatnio chodzi wystraszony i może rzeczywiście ma kłopoty bo ktoś dobrał mu się do czterech liter. jedno jest pewne, że Anka go okłamuje i kolega pokaże mu dziś lub w ciągu najbliższych dni, że Anka wciąż tu wypisuje chociaż obiecywała mu już kilka razy nie wchodzić na to forum. A wtedy może być awantura i czy ją udarzy? Nie wiem. Poza tym on nie jest z Anką i ona sobie to wmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała koleżanka,to albo troll nakręcający pelikany.Albo kolega Witka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To MAMEJA.Pisze tak samo.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super związek piła jego mocz, jakie to magiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem to najlepsza git babka stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mameja twoje dupsko nadal zre piach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejasrejamamemeja
Moje dupsko wciąga piach niczym odkurzacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja łiła wciąga muszle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam małego krasnoludka który zgubił czapeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bączymorda Mameja
Wale luźne bąki po jajach do ryja i jem piasek tyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mameja babeja chujeja
gość dziś X Mameja w*********j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miczel
Mameja ty koboldzie stolcowy wyku/rwiaj żreć piach dupą która wygląda jak arbuz na taczce z plandeką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wywleczeniu że Analwala to Mameja ta nagle znika i pojawia się koleżanka Wita z pracy. Jaaaaaaasneeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro on nie jest z noxa to co go obchodzi czy ona pusze na forum? znajomo z teatru trzymaj sie swojego kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie jest jego znajoma tylko odrzucona Mameja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myśle że to naczelowi penis zwija się w trąbke z podniecenia gdy pisze te bdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzucona mameja
wy kurhwy wy lochy!!!! Zaplacicie mi za to! Kciuk karzełku ty także 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko Wita - a Wit mówił coś o Marii Szymanowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówił, że jest świetna w seksie oralnym i analnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówił, że jest niska i bierze do pyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko z pracy, oni w ogóle kiedykolwiek byli para?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi w tym temacie? Kim jest noxa i kciukiem? Jestempierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kur‪wa ile można przepychać temat :-( co za zje‪bane forum :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem a jak rznelas Macieja łechtaczka to miałaś wytrysk skąpy czy obfity? Norwid patrzył i miał wzwód przez ciebie karakanie bojanoski.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmy Pedigree (jak wiele innych karm) są karmami pełnoporcjowymi, co oznacza, że dostarczają psu wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach oraz w odpowiednich proporcjach z energią pokarmową. Psy żywione karmami żyją dłużej i zdrowiej niż ich dzicy kuzyni. Może jedzenie to nie jedyny powód dłuższego życia, ale na pewnie jeden z istotnych. W Polsce ok. 80% karm jest kupowanych w supermarketach i dyskontach – w dużej części jest to właśnie Pedigree. Oznacza to, że codziennie miliony psów dostaje Pedigree i ich właściciele nie maja problemów, żeby kupić kolejną porcję tej karmy następnym razem. Przeciwutleniacze dodawane są do praktycznie wszystkich karm suchych, by zapobiec jełczeniu tłuszczy, a tym samym psuciu się karmy. Są one dodawane w ilościach zupełnie bezpiecznych dla psa, a ich brak spowodowałby zepsucie karmy i potencjalnie zatrucie zwierzęcia. Barwniki w karmach Pedigree znajdziemy tylko w niektórych wariantach karm suchych dla psów dorosłych. Są one całkowicie bezpieczne i dopuszczone do użytku. Dla przykładu barwnikiem w karmach jest m. in. karmel – całkowicie naturalny i bezpieczny. Ilość mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego stosowana w karmach wynika z zapotrzebowania zwierzęcia. Mięso to źródło białka i tłuszczu tak samo dla psów jak i dla ludzi. Psy mają bardzo szeroki zakres ilości białka i tłuszczu, który spełnia ich potrzeby pokarmowe. Normy żywieniowe określają zalecane minimum, które gwarantuje prawidłowe odżywienie. W karmach gotowych ilości białka i innych składników pokarmowych pochodzących z mięsa jest zawsze wyższa. Dla przykładu Pedigree dostarcza około 25% więcej białka niż zalecana w normach wartość. Jest to białko głównie pochodzenia zwierzęcego, więc nie ma najmniejszych zastrzeżeń, co do kompletności pokarmowej Pedigree, zresztą i praktycznie wszystkich karm gotowych. Mięso przerobione mechanicznie to inaczej mięso mielone – nie mamy chyba problemu z kotletami mielonymi czy pasztetem, prawda? Więc nie ma, co się martwic mielonym mięsem w karmach. Psy mają inne potrzeby pokarmowe, inny smak niż ludzie, więc trzeba im dać pokarm, który jest dla nich przygotowany Stosowanie surowców w karmach dla psów jest ściśle regulowane przez prawo unijne oraz prawo polskie a procesy produkcyjne podlegają kontroli Inspekcji Weterynaryjnej. Wszystkie składniki używane do produkcji są przebadane i bezpieczne, dostarczając psu składników odżywczych o odpowiednio wysokiej strawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×