Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Madzia, to powiedz jak to jest. Jeżeli immunolog mówi brać kwas foliowy 15 mg potem 5mg, z tym że to immunolog z papierem, z uprawnieniami, a nie ktoś kto wdraża się w dziedzinę immunologi i coś tam wie lub nie, to tego lekarza nie ma co słuchać, bo to nie genetyk? Mój lekarz prowadzący gdy usłyszał o tym że mam tą mutację c677t od razu kazał brać 15mg kwasu foliowego, a potem potwierdził to dr Gryga. Dr G nam to wytłumaczył do czego jest ten kwas foliowy i jego brak w pierwszych tygodniach ciąży. Dr P też mówiła że mam brać ten kwas miesiąc a potem mniejsza dawkę. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine masz racje! Ja gdyby nie to forum to nie wiedziałabym 70% tego wszystkiego co tu przeczytałam. Peonia- zycze aby Ci się udało! Tez uwazam ze to wszystko z leków. Będzie dobrze. Ja sie tak stresuję tym ostatnim podejściem ze chyba juz bym musiała brać relanium... Ania chyba pytałas o suplementy? Ja biore jeszcze selen, cynk i niepolalanek. Ps. Acard mozna dopiero po transferze czy mozna juz brac przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula2525 ja łykam acard od transferu. W zasadzie dr J mi powiedziała, że powinnam jak Fragmin i poprzednio łykałam od punkcji, ale teraz zaczęłam od dnia transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jak to jest z tym niepokalankiem? znalazłam coś takiego "Przeciwwskazania: nie należy zażywać niepokalanka przed albo w trakcie leczenia związanego z zapłodnieniem in vitro, ponieważ roślina ta może zakłócić przebieg tej praktyki. Kobiety ciężarne oraz karmiące piersią nie powinny konsumować niepokalanka, ponieważ nie znamy jego wpływu na płód i na niemowlę" Bo kojarzę że to chyba dr Cz któreś z Was zaleciła po transferze ale moge sie mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, dzieki :) Linka- mi go zaleciła. No to by były jaja gdyby go nie mozna było brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ostatnim transferze mówiła zebym go sobie kupiła i brała bo on pomaga przy in vitro (?!) więc biorę a taczej brałam do tej pory. Od dzis go odstawię na wszelki wypadek i zapytam we czwartek na wizycie jak to w koncu jest. Ale się teraz wystraszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguuula a na ulotce nic nie pisze? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, spoko ;) dzięki za wiadomosc. Poki co odstawię. Tez własnie to znalazłam i czytałam po Twoim wpisie. Wczesniej sie na to nie natknęłam. Pisałam kiedys zeby jednak zapytac lekarza co o tym sądzi jesli któras by chciała go przyjmować bo co lekarz to opinia jak to tu np. wyszło z immunologami i genetykami. Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tam własnie nie ma ulotki. To jest w takim pojemniku i na nim pisze w jakim celu sie go bierze,skutki uboczne itp. Nic nie było nt. in vitro. Dowiem się jak to w koncu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe aguuula... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was leczyła się może u endokrynolog Marty Peszel - Barlik? Jakie macie o niej opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D o b r a n o c kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staraczki macie nr. Do dr.Grygi na Nfz i do genetyka na nfz. Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine napisz jak dziś beta i co dr powiedział. Peonia jak się czujesz? Sil a ty idziesz jutro na betę? Aniu jutro masz transfer? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PORADNIA IMMUNOLOGICZNA w przychodni PRO-FEMINA w Będzinie, ul.Krośnieńska 1, Rejestracja: tel. (32) 431 02 45, 431 04 05 tel. kom. 884 974 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to genetyka na nfz w Rudzie ul. Główna 11 Pawilon A1 41-711 Ruda Ślaska Godziny otwarcia: 8:00-20:00 tel.: 32 244 46 63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro "wielki" dzień. Strach się bać. Jeszcze miałam dziś koszmary. Zresztą od transferu tylko raz mi się fajny sen śnił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil,na pewno koszmary dobrze wroza....mnie dzisiaj sie śniło że pocztą dostalam dziecko :( żałosne. Oddalam krew żeby się upewnić i tyle. Trzymam kciuki za pozytywne informacje dziolszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo, dzięki, że pytasz. Cały czas męczą mnie lekkie mdłości... czasem coś zakłuje, ale wzięłam nospę i jest ok, biorę 1 nospę na dzień. Tak się zastanawiam, czy te mdłości nie są od tych leków, bo na pewno nie od ciąży. Rano jak wstaję jest wszystko super, jak się poruszam trochę, to gorzej. Minimalnie ogarnęłam dom i normalnie mam zadyszkę. Jeszcze 2 miesiące temu półmaraton przebiegłam. Gdzie moja kondycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano otrzymałam dobrą i złą wiadomość. Dobra to taka, że podali mi 2 zarodki klasy 4a w 2 dobie, embriolog mówiła, że to jest ta najwyższa klasa w 2 dobie i że wszystkie moje 4 zarodki jeszcze żyją, z czego 2 bardzo dobrze rokują. A zła wiadomość to taka, że mi wczoraj nic nie zamrozili :( sama sobie to zawaliłam, następnym razem będę mądrzejsza. Wierze w moje zarodeczki, że dają radę do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ja łykam 3 razy dziennie garść leków. Masakra. Na pewno należy wziąć je po zjedzeniu czegoś, jak rano brałam przed śniadaniem, to potem do obiadu męczyły mnie mdłości, teraz wiem, że lepiej wziąć leki wcześniej, niż wziąć je na pusty żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil, na głodny żołądek dziś nospę wzięłam :/ ale ogólnie, to zawsze staram się coś zjeść przed lekami. Jak leżę, nie mam mdłości, tylko jak chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Mabo, 352... mimo wszystko wzięłam intralipid, bo procentowo jest nieco lepiej - 45% na 2 dni. Dr podssedl do mnie, bo chyba myslal, ze jest duzo lepiej, wypytal ile, pokiwal glową... nic w zasadzie nie powiedzial. Zapytalam o mthfr - upewnil sie tylko, czy biore fragmin... wiec leze pod intralipidem i szukam w sieci podobnyvh historii z happy endem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, życzę ci, żeby ci się już w końcu udało! Mam nadzieję, że jutro beta będzie już pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine_111 póki rośnie to nadzieja jest. Oby rosła dalej a potem wystrzeliła. Będzie dobrze, musi być kochana :) A usg nikt nie robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine, a który dziś dzień po transferze masz? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×