Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość ania609
Hej dziewczyny trochę mnie nie było i widzę że sporo się działo. ..dziewczyny bardzo mi przykro że wam się nie udało. .:( musicie być dobrej myśli wiem że to nie jest proste.. Jutro mam wizytę ..ktoś pisał ze jutro jest dr M? Z tego co ja wiem to ma być dr Cz Tak mi powiedziały w recepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze miec jakiś plan. I tak mysle ze nim podejdziemy do próby 2 to sie przebadamy i immuno i genet. i ewentualnie jakies suplementy nowe będziemy brać w zależności od wyników. Ale jak przejdzie ustawa o jednej komórce to koniec. Co my wtedy wszyscy zrobimy?? Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika nie myśl teraz o tym. Kochana zbadaj sobie przede wszystkim poziom wit D i badania tarczycowe zrób. No chyba że już robiłaś. Resztę, to jak pójdziesz do immuno i genet. na NFZ to ci sami zlecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze Lalika wiesz mało nie przeszlas ostatnimy czasy!nie wiem co powiedzieć! Sunshine jak tam! ? Karolcia jak beta kochana,który to już dpt? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziewczyny, przykro mi :( zła passa chyba wróciła :( Ktoś ją musi odwrócić :) U mnie 208. Wiem, że się nie robi bety codziennie, ale jak jak od początku źle idzie, to człowiek chce wiedzieć, na czym stoi... Najpierw tylko 5, potem 2 plamki, potem ból w macicy, potem plamienie, potem spowolnienie, potem nawet wydawałoby się spadek... 2 razy mnie partner wyciągnął, bo on chciał wiedzieć.... i dalej nic nie wiemy, jeszcze jak jutro ma nie być dr M to najchętniej jutro już nie robiłabym tej bety w gyn, bo mi to już nic nie da. Podejrzewam, że będzie 240, patrząc na ten trend... Nie wiem, czy brać ten intralipid w poniedziałek... Aniu, a kiedy Ci panie w recepcji powiedziały, że jutro Dr M nie ma? Mi w środę mówił, że jest w sobotę, robi zabiegi i mam do niego podejść z betą. Ale jeśli się coś zmieniło, to może tam w ogóle nie pojadę, żyły odpoczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziewczyny, czy któraś ma stwierdzone hashimoto? Czy coś dodatkowego się dołącza do leków w tym przypadku? Czy coś można zrobić, czy to nie wpływa aż tak bardzo na powodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine ja mam hashimoto:( mój endokrynolog twierdzi że nie da się tego "wyleczyć" ani nie bierze jakiś innych leków bo tego anty tpo nie zbije się.. a jaki masz wynik ja ok 600 i biorę normalnie dziennie leki na niedoczynność tarczycy i ważne jest żeby wynik tsh był ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłem w czwartek żeby się zapisać na sobotę i odrazu zapytałam kto będzie w sobotę i powiedziały że dr Cz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine może faktycznie to ma zły wpływ bo moja beta też rosła ale nie tak jak powinna miałam ponad 1000 i biło serduszko a potem spadła :( mam nadzieję że u Ciebie skończy się szczęśliwie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil tarczyce to ja cale życie leczę :) to mam pod kontrolą, a wit D zleciła mi dr.Cz i oczywiście poziom niski wiec sie suplementuję. Przez wszystko przejdę, ale byle in-vitro było możliwe u Nas bo potrzebuje czasu teraz na badania i leki. A za Was kochane kciuki trzymam. Musi ktos odczarować forum :) laseczki do dzieła. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z tego co mi mowila pani pielegniarka to dr m robi jutro zabiegi a dr cz przyjmuje pacjentki- dzisiaj ich nie było bo byli na konferencji.Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo mi przykro, wierze ze jeszcze Wam sie uda. Do mnie kiedys dzwonila babka z rejwstracji ze przeklada mnie do dr Cz bo dr M nie ma a kolezanka z forum ktora rejestrowala sie do niego wczesniej niz ja miala w ten sam dzien u niego wizyte bez przekladania. Jak bylam w tym dniu to go osobiscie widzialam czyli byl tylko robil zabiegi. Oni tak przekladaja gdy dr M ma sporo zabiegow i nie jest w stanie przyjac wszystkich pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi przykro, że znowu większość niepowodzeń, dziewczyny tulę Was mocno. Lalika mam nadzieję że chodziasz z mamą lepiej. Sunshine ta niepewność nie ma końca ile jeszcze tej nerwówki, wydaje się że jak beta urośnie to już wygrałyśmy , a tu dalej ta niepewność. ..szkoda słów -trzymaj się jakoś jeszcze jest nadzieja. A i jeszcze jedno pytanko czy ktoś zaczyna teraz stymulację bo zawsze to raźniej razem przez to przechodzić ja dzisiaj dołączyłam G i M po 150 ,mam nadzieję że chodziasz ze 2 komórki będą a nie tak jak w większości 1, tym bardziej że nie mam jeszcze wyników mlr po szczepieniach .Trudne to wszystko..-.Basik33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Linkaa, to już nawet serduszko biło... Przykro mi :( Ja myślę, że u mnie się skończy wcześniej, że mi każą po prostu odstawić leki ... A tpo mam w normie, ale moja endokrynolog powiedziała, że niestety w 40% przypadków hashimoto nie wychodzi to w badaniu anty tpo. Za to na usg stwierdziła, że moja tarczyca jest dziwnie ciemna, nie pracuje, mimo, że mi zostawili po operacji jej zdaniem prawie jeden cały płat (myślałam, ze pół) i powinna pracować. Mam tam znowu guzka, już jakieś 2-3 lata...biopsja niby ok. Powiedziała, że taka ciemna tarczyca wskazuje na stan po tym zabiegu, lub, co bardziej prawdopodobne, na hashimoto, ale że mam się nie martwić, bo choroby autoimmunologiczne łagodnieją w ciąży... nie mam przekonania, że tak jest... Marysiu, Iwciu, dziewczyny za info o Dr M. Czyli będzie, trzeba jechać się z tym zmierzyć... Basik, no właśnie, tyle lat człowiek marzy o pozytywnej becie i 2 kreskach, a jak to się już w końcu wydarzy, to wcale nie przesądza niestety o upragnionym szczęściu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine dopóki beta rośnie nie każą Ci odstawić leków, cały czas masz szansę więc nie skreślaj tak od razu kropka:) może jest bardziej leniwy :) wiem że łatwo się pisze a wiem co Ty przeżywasz ale musisz wierzyć że będzie dobrze:) a może poczekaj z tą betą do poniedziałku? jutro znowu wynik bedzie z dnia na dzień i w innym labo, po co tyle stresu sobie fundować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Najchętniej bym nie jechała jutro do Gyn. Dr M chciał, żeby do niego podejść, z tą betą. Pewnie porówna do tej ze środy. Do jakiej by nie porównywać, jest za mało. Powiedział, że do jutra nie odstawiamy leków, zobaczymy, co jutro powie. No i pytałam go co z tym intralipidem... Jak powie, żeby nie odstawiać jeszcze laków, może bym jutro wzięła ten intralipid...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam hashimoto, nic nie da się z tym zrobić. Ja od lat już biorę euthyrox , pilnuje aTPO i TSH poniżej 2 dla starających sie no i FT3 i FT4 . I dziennie tez jem kelp, najczystsza forma jodu dostępna w suplemencie. Chyba się jutro powlocze na tą betę....... kolorowych snów dziolszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze wkurza mnie to no beta rośnie wiec sunshine daj kruszynce szanse! Łatwo się mówi ale ty nie dałaś żadnej szansy swojej kropce od początku ja przekreśla s ! Kurde uwierz trochę ze się uda wesprzyj kropkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine wczoraj 180 dziś 208 to chyba nie źle jak na co dzień widać ze kruszynka walczy ! Zawalcz razem trzymam mocno kciuki nie poddawaj się! MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
To nie tak... głaskamy, tulimy, rozmawiamy, pojechalam do dr M z nadzieją, że mi da Encorton czy cos, ale on stwierdzil, ze nic nie zmieniamy. :( Duphastonu biorę wiecej... jak mi d z is każe odstawić leki (mam nadzieję, że nie, bo sam mowil, ze juz mu sie zdarzylo, ze odstawil za wcześnie), to i tak tego chyba nie zrobię do wizyty w środę, no chyba, ze beta dziś spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę zbadać sobie estradiol i progesteron przed transferem? Czy to nie ma znaczenia już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine trzymam kciuki dalej oby beta rosla i przyspieszyla ze wzrostem. Peonia trzymam kciuki za transfer. Juz chyba nie wymagaja tych wynikow przed transferem. Kochane ja juz od 4 nie spie. O 5.30 wstalam bo juz mnie tylek od lezenia bolal, posprzatalam mieszkanie zostalo tylko odkurzyc ale moj M spi i nie chce go budzic. A porodu nie widac hahah :-) Milej soboty moje kochane :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam wstawić posta z telefonu ale mi nie wyszło. Albo wskoczy 5 razy albo nie. Peonia - robienie teraz badania estradiolu i progresteronu nie ma sensu. Żadnego. Nie masz pęcherzyków w sobie, jesteś po punkcji, progresteron możesz zbadać po transferze ale zwykle to się zaczyna po pozytywnej becie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine trzymam kciuki! Peponia za twój transfer tez trzymam kciuki pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Beta 242 - wiele się nie pomyliłam ;) Straszne dziś tłumy w gyn, był już problem z miejscami stojącymi... Pytałam Dr M, czy wziąć może dziś intralipid, ale powiedział, że intralipid tu nie pomoże, że mam powtórzyć betę w pn rano, jak te przyrosty nadal będą takie, to nie ma już sensu brać tego intralipidu... Chyba, że coś jeszcze nagle podskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Anies jak tam robilaś bete? Sunshine a liczyłaś o ile % masz przyrost co 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Np ostatnio co 2 dni, 175 i 242 to 38%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×