Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Cześć Dziewczyny. Anies, Polly, Lalika :( strasznie mi przykro, ech :(( Sil nie poddawaj się - betujesz we wtorek! Dziewczyny, które brały duphaston przy transferze - w jakich brałyście dawkach i właściwie po co przepisuje się "doopka"? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Smutasku nic więcej nie dostałam. Badałam progesteron i w 18dpt wynosi 60. A ty cos bierzesz? W którym dniu zobaczylaś serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałaMi - w poniedziałek jest mój wielki dzień - dzisiaj dzwonili z labo z informacją o terminie - baaaardzo się cieszę, że to już :) A kiedy Wy? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies bardzo mi przykro tule cie mocno :( Peonia teraz odpoczywaj i dbaj o was, teraz możesz bezkarnie męża wykorzystywać do wszystkiego :) Izka ja nie mam tak fajnie moi rodzice mieszkają jakieś 40km od mnie a teść ostatnio jest na tyle niedysponowany że nawet nie mam odwagi z nim wsiadać do samochodu. Ale mam nadzieje że jednak mąż mnie zawiezie :) Nasza księżniczka to mały smoczek na ostatnim USG waga 3750g dobrze że zwolniła ze swoim przyrostem haha :) Izka a ty jak się czujesz ile Twoja mała waży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia gratulacje tych dwóch kropków :) Sumshine kciuków daje nie puszczam :) Sil wierze że ty znowu to forum odczarujesz kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...ja biorę standardowo Fragmin (ale jutro już ostatni zastrzyk) duphaston, crinone, wit. D i kwas foliowy. Serduszka zobaczyliśmy 37dpt a Ty za ile masz następna wizytę? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek może w środę albo w czwartek będę miała crio..jakie miałaś endometrium przy transferze? Ja teraz mam 7,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie czuje sie dobrze troche mnie mdli.. Ale nie wymiotuje. Ja już mam dość fragminu....szybko odstawiasz myślałam że 3 miesiące to minimum. Byłam dzisiaj u Dr Cz i mówiła żeby przyjechać za 10 dni. A Ty do kogo chodzisz? Na razie pracuje nie bralam L4. A ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jestem jak to będzie. .już się nie mogę doczekać kiedy będę miała w sobie moje maleństwo :) a jak się czujesz lepiej coś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku do kogo chodzisz i ktory tc masz?,tez jeszcze ciagne fragmin dzis mam 7+5 i sie zastanawiam kiedy odstawi mi dr.P Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...ja jestem na L4 od samego początku bo miałam plamienia. Zreszta dr P powiedziała, że już do pracy nie pójdę. Też myślałam, że dłużej będę musiała brać Fragmin ale już na wizycie serduszkowej miałam zmniejszoną dawkę i tylko jedno opakowanie. Dr stwierdziła, że już nie ma potrzeby brać i odstawiamy. Ania...od 2 dni już nie wymiotuje:-) ale zle się czuje. Dziś ledwo się zwleklam z łóżka. Kasia...dziś mam 8tc 5 dzień i jutro kończę Fragmin. Mam nadzieję, że dr wie co robi :-) i że nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duphaston to progresteron jak lutinus, tylko doustny, ja mam przypisany 3x2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi777
Dziewczyny, przykro mi z powodu kolejnych porażek :-( jestem z Wami i mam nadzieję, ze ten kolejny raz będzie szczęśliwy. Lalika dr G zlecił mi MTHFR ( na NFZ), białko C(80zł), wolne białko S(80zł), antytrombine3(45 zł). Badania robiłam w diagnostyce, na wynik czekałam 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu powodzenia i lekkiego porodu ci życzę ;)..Sil jak się czujesz?bete robisz we wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania w zasadzie czuję się dobrze. Poza tym, że czasem coś mnie w jajnikach zakuje. Wówczas, jeśli jest czas jeszcze przed braniem leków, to przesuwam czas wzięcia relanium lub nospy. Poza tym ok. Zero objawów - ani ciążowych, ani określnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Karolcia - gratuluję i witam w gronie blizniakowych mamusiek Sil - kochana musi być dobrze trzymam kciuki z całych sił! Baska - duża ta Wasza pociecha moja się urodziła z wagą 3230 ale za to teraz kawał baby haha czujesz już coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, muszę wam opowiedzieć co się u mnie w nocy działo!! Przed spaniem wzięłam Dostinex, profilaktycznie przeciw hiperce, wg zaleceń lekarza, podobno nie zaszkodzi, a może pomóc. Wszystko było ok. Po ok 4 godzinach obudził mnie okropny ból brzucha, normalnie czułam jak on rośnie! Było mi niedobrze, poszłam do wc, już w drodze zaczęłam mieć problemy z oddychaniem, wszystko się kręciło i tam zemdlałam, byłam zlana potem!!!! M przeniósł mnie do łóżka i po chwili doszłam do siebie, okropnie mi nogi drżały jeszcze przez jakiś czas, później aż do rana miałam mdłości. Mój M dzwonił na alarmowy, ale na szczęście nie kazali mi jechać do szpitala, tylko obserwować. Masakra!! Jak tak wygląda hiperka, to boję się jej jeszcze bardziej :( mam powiększone jajniki, każdy *******ie wczoraj bolał, mimo że sam transfer nie był bolesny, tylko usg przez brzuch. Dziś mnie nic nie boli, jakby nigdy nic. Aż się boję dziś ten lek wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia współczuję. Szczerze mówiąc to się dziwię, że do transferu doszło jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky nic mnie nie rusza a maz nie chce dotknac boi sie wiec do niczego go nie zmusze chyba pozosranie mi jechac do szpitala i rodzic na kroplowce jak moja mama. No coz utuczylam ja troche :-) ale ta noc dla mnie tez byla koszmarem mala chyba zaczela mi uciskac jakus nerw przy kregoslupie i dostalam dwa takue ataki ze nie wiedzialam jak sie nazywam, przy drugim z placzem obudzilam meza wystraszyl sie biedak ze to porud ah ci faceci i tak co chwile boli ale juz nie tak mocno. Jak ja bym chciala juz byc po. Peonia mam nadzieje ze to nic powaznego trzymaj sie kochana :-* Aniu super ze juz bedziesz miala transfer:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipi dziękuję za odpowiedz :) peonia no to mialas noc, masakra. Żeby Wam sie nic nie stalo. Mam pyt do dziewczę po crio. Kiedy po odstawieniu leków dostałyście @. Bo u mnie po niej śladu nie ma a leki ostatnie brałam w piatek rano, a termin mialam 5 dni temu. Dzis 32dc. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo 33dc juz sie gubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, ja się nie upierałam. Zaufałam dr M. Ja nie jestem lekarzem, widział, że jestem wystraszona, że boję się hiperki. Powiedział mi, że wg niego na 90% hiperki nie będzie. Kontaktowałam się rano z dr M w sprawie mojej nocnej akcji, kazał odstawić Dostinex. Mam nadzieję, że to się już nie powtórzy. Jestem mile zaskoczona, bo dr Cz rano dzwoniła pytać jak się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego o złej godzinie włożyłam sobie utrogestan. Pomyliłam się i zamiast o 14, to już o 10 wzięłam je :/ mam nadzieje, że to nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakaś szansa, żeby się w niedzielę dodzwonić do embriologów? Dzwoniłam już na wszystkie 3 numery i nikt nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peponia współczuje nocki musiałaś się bardzo wystraszyć.Embriolodzy są w niedziele między 8-9 wiem bo dzwonilam 694 945 175 numer embriologa,trzymaj się kochana! Aniu trzymam kciuki za transfer!pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w niedziele ani w swieto tez dodzwonic sie nie umialam... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×