Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tragedia,faceci po 35

Polecane posty

Gość gość
Przyjedź do Warszawy. Pokaże Ci fajne miejsca. Lub tylko napiszę gdzie warto iść a pójdziesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty myślisz że kobiety po 35 roku życia wyglądają lepiej? Większość wolnych kobiet po 30-tce wygląda jak kucharka z baru mlecznego za czasów PRL, a pozostała część jak prostytutki. Różnica polega na tym, że kobiety zamieszczające zdjęcia profilowe często poddają je obróbce photoshopem albo wklejają nie swoje zdjęcia, mają też do dyspozycji makijaż, więc tuszują swoją brzydotę. Atrakcyjnych, normalnych i wolnych kobiet po 30-tce na tego typu portalach się nie uświadczy, a jak się jakaś trafi, to okazuje się że to zwykła prostytutka szukająca sponsora który będzie ją utrzymywał. Atrakcyjni ludzie i ci co nie straszą wyglądem nie mają potrzeby korzystania z tego typu portali, bo bez problemów są w stanie poznać kogoś w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chodź ze mną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a gdzie chodza ludzie po 30 by sie poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja wygladam przecietnie, nie jak kucharka z PRL i nie strasze wygladem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kluby puby. Z tym że nikt nie udaje ze " nikogo nie szuka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ponad 35 lat.50 kg,162 cm.zadbana ,wykształcona, miła,spokojna,inteligentna, mam prace i mieszkanie.Wiec po 35 roku zycia są jeszcze atrakcyjne kobiety.od niedawna znowu sama,"niedoszly"wrócił pod skrzydła mamy,czując w wieku 40 lat,ze jeszcze nie czas zakładać rodzinę. Ale ja nie mam profilu na żadnym portalu randkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wygladam przecietnie, nie jak kucharka z PRL x Być może nie wyglądasz, a może tylko tak ci się wydaje... portale randkowe są pełne "atrakcyjnych" kobiet i "przystojnych" facetów, ale ich fotki bardzo często mówią coś przeciwnego :P Ludzie mają skłonność do idealizowania swojego wyglądu, charakteru i osiągnięć, lubią pisać o tym jacy chcieliby być, a nie jacy są. Zresztą portale randkowe zostały stworzone dla desperatów, większość jest płatna i na takich jeleniach zbija się kasę, podobnie jak portale towarzyskie gdzie 90% ogłoszeń kobiet to profile fikcyjne aby zwabić napalonych idiotów i naciągnąć ich na abonament, albo płatne smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdybyś taka była to nie była byś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wyglądam. Od niedawna jestem sama.nie wierzysz-twoja sprawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu zachciało mi ie ślubu i dzieci.anie wszyscy faceci jak widać chcą się wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może szukasz jakiegoś księcia z bajki? ja też zarejestrowałem się się na sympatii i zagadałem do kilku dziewczyn ale jakoś akurat te mnie olały. Uważam że nic na siłę więc kilka tygodni temu zlikwidowałem konto. Mogę ocenić że są fajne dziewczyny w wieku 30+ (bez przeszłości i "bagażu") ale być może mają za duże wymagania, zaś te bez wykształcenia próbują za wszelką cenę przyciągnąć seksownymi zdjęciami. Więc podejrzewam że faceci też na 100% są fajni. Kwestia tego gdzie mieszkasz i ilu ich masz w odpowiedniej odległości od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam swoje wymagania. Facet musi być wolny (odpadają zonaci i w separacji ,którzy nie chcą rozwodu; ) Nie może być pijakem. Nie może żyć np z renty rodziców i nie pracować z lenistwa Odpada agresywny osobnik,który bije kobiety.ja Lubie spokojnych. I odpada taki który się codziennie nie myje i chodzi tygodniami w brudnych ubraniach. Odpadają wszyscy cwaniaki i tacy którzy są bajerantami i babiarzami, 8 zdradzają na prawo i lewo. I Odpadają tacy,ktprzy są Aaseksualni i preferują białe małżeństwo. Lista może długa ale z żadnego punktu nie zrezygnuje.i albo takiego znajdę albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie. Zacznijcie zachowywać się jak dorośli ludzie. Po prostu się spotkajmy. Chętnie spędzenia z Tobą miły wieczór. Nie obiecuję że się sobie spodobamy, nie obiecuję że coś z tego wyjdzie. Obiecuję natomiast dobra zabawę, kulturę i ze postaram się abyś miło wspominała ten wieczór. Więc przestań narzekać i zaryzykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:24 ; 21:32 już wiem czemu jesteście sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... to wymagania, powiedziałbym jakieś standardowe. Więc coś słabo szukasz, bo faceci zgodni z Twoimi wymaganiami to nie mamuty ;) więc muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie szukac w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm.szukanie nie idzie mi najlepiej.zazwyczaj ostatnio wszystko kończy się na punkcie 1 czyli oni są zajęci. Chciałabym jakiegoś wolnego wreszcie trafić. Ale też długo nie mogłam się pozbierać po poprzednim związku. Szukam może od roku.może od półtora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś z Warszawy to zapraszam na priv. Sobota za tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo to i kto pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wymagania nie są jakieś z kosmosu... o ile są szczere - sam spełniam wszystkie...tylko może być z tym "spokojnym" może być problem, bo jestem niby taki jestem, ale nie jestem i nigdy nie będę pantoflem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posze Pan. Do Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja autorka mam 52kg i 163cm wzrostu.pasztetem nie jestem, dbam o siebie. Miss tez nie jestem, ale nikt nie odwraca sie na moj widok a dzieci nie pokazuja palcem.na swoj wiek nie wygladam. Skoro piszecie sami, ze w necie nikogo normalnego spotkac nie mozna to chyba do konca zycia bede sama, bo ciezko mi sobie wyobrazic syt.kiedy stojac w kolejce po bulki podrywa mnie facet.zwlaszcza, ze w pewnym wieku widzac dana osobe zakladamy zenie jest sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym spokojnym chodziło mi nie o pantofle albo takiego siedzącego w kącie i bogactwo się ust otworzec ale o takiego zrównoważonego, pewnego siebie na ktory można polegać. Nie lubię bardzo rozrywkowych albo będących w wiecznym ruchu,takich co w domu tylko jedzą i śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
21.58 To chyba jesteś moim klonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomoze taki wzorzec jest przez facetow niechciany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
Możliwe. To by wiele wyjaśniał o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteście brzydkie to macie problem. Wybierajcie brzydali skoro same jesteście brzydkie a nie wymagacie modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce modela ano; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×