Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tragedia,faceci po 35

Polecane posty

Gość gość
Największym problemem w zapoznawaniu się jest wyczajenie wolnej kobiety - nie każdego jara zarywanie do lasek sportowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie socjologiczne. Są tutaj bodajże 2 samotne kobiety i co najmniej 2 samotnych mężczyzn. Padły propozycje randki, wspólnego wyjścia, czy chociażby przejścia na priva. Dlaczego zamiast odpowiedzieć na propozycje randki czy chociażby próbę bliższego poznania wy wolicie nadal narzekać że nikogo nie poznajcie, wypisywać durne listy cech swoich jak i tego wymarzonego. W waszym działaniu brak jest logiki. Czym się kierujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 lat, wzrost 180cm, zbudowany, bez ż a d n e go brzucha, żadnej łysiny, niebrzydki (ale żaden tam alvaro), żadnej żony, żadnych dzieciaków i niestey ma problem z poznaniem kobiety. Jesteście mocne w gębie siedząc z koleżankami jak oglądacie babskie filmy, W rzeczywistości nie wiecie czego chcecie, boicie się i wiejecie wymyślając beznadziejne powody. Owszem, zdarzy się taka co wie co dobre i wie czego chce, ale to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
Gdzie był ten adres na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30 w punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukam tutaj kobiety z prostej przyczyny - odległość miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
Macie mój fugamelba@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
I zapadła cisza niezreczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHeh2
Ogólnie z ludźmi jet tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat wyczerpany, po co piertolić po próżnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
Heh2 to heh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHeh2
Heh2 to heh. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
O,proszę. To cześć heh.co słychać. Kiedyś tutaj rozmawialiśmy nawet Dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Haha, pasztety internetowe rodzaju żeńskiego narzekają, że tam nie ma z czego wybierać a co mają powiedzieć te wszystkie adonisy, gdy jest ich średnio 10 na jedną babę? Owszem, można odnieść wrażenie, że babki na portalach są "do rzeczy" ale to tylko wrażenie z którym każdy myślący człowiek rozprawi się w 5 minut: - przede wszystkim popyt jest po stronie facetów, więc by zapewnić podaż do akcji wkraczają tak zwani animatorzy. Kim oni są? Otóż to pracownicy udający użytkowników (tutaj też są takowi), zakładają fejk profile, "puszczają oczka" gdy frajerom kończy się abonament i takie tam, mają sprawić wrażenie, że towar zawsze świeży itp. - dużo dziuń chce się tylko dowartościować, często nie swoim zdjęciem lub fotką sprzed 10 lat albo mocno przerobioną, jak patrzę na dzisiejsze "fotki" to są to często bardziej rysunki niż odzwierciedlenie rzeczywistości :) - spory procent żeńskich profili to pe*alstwo, transy, szimejle czy inny genetyczny szit, ale jeśli kogoś rajcuje, że jakiś pe*ał będzie sobie trzepał pod jego fotki - portaliki czekają :) Co prawda nie znam tego z autopsji, ale od lat spotykam ludzi mniej lub bardziej wyleczonych z posiadania kont na tego typu portalach :) Pozytywnych historii brak - negatywnych znam kilkadziesiąt :) Nie ma co się łudzić, że na portalach są atrakcyjne babki. Od ponad 20 lat nie słyszałem o takim przypadku, za to ostatni przypadek: znajomy z pracy musiał rok zabiegać by wygrywając wyścig z januszami i brzuchaczami, posunąć, jak to on nazwał: "mlaszczący baleron". Po *uj ja się go pytam? Nie ma lepszych zajęć? Wiem, że kawalerów jest milion dwieście tysięcy więcej niż panien, że w miastach na jedną babkę 2-3 facetów, że facetom często nie pozostaje nic innego jak podbijać do każdej aż któraś się zlituje (dlatego jak już baba trafia na anonse towarzyskie to jest to fenomen beznadziejności, czego dowodem liczne wypowiedzi takowych na tym forum) - ale k*rwa, miej chłopie jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHeh2
Hej Poszukująca. 2 lata mnie nie było a Ty mnie pamiętasz, miło mi. U mnie singlowo ale nie samotnie, bo mam owczarka. Heh Jak Ci idą poszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
Heh co ty mówisz aż dwa lata minęło?Wow! Myślałam ze najwyżej rok. No no czas leci jak szalony. Moje poszukiwania nic nie dały no i koniec końców przestałam szukać. Też kiedyś miałam owczarka :) Teraz też mam pieska. I tak sobie we dwójkę mieszkamy.przynajmniej jest do kogo usta otworzyć w domu. A czasem skrobne coś na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHeh2
Sympatyczna kobiecinka jesteś, szkoda żebyś już się poddawała. Nie jestem dobry w pocieszaniu, ale szczerze życzę Ci fajnego chłopiny. Tzn nietragicznego po 35. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
Kobiecinka -zabrzmiało jak babulenka :) Ale dzięki ci dobry człowieku ;) A jak tam piesek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecinka, w moim słowniku to miła, kr**** i delikatna kobieta. Oj komplement chciałem powiedzieć ale nie wyszło. Heh. Dog ok. śpi teraz z fajnie podkulonymi łapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
A chyba ze tak ,to pieknie dziekuje;) Może mu stopki zmarzły dlatego tak śpi ? Mój też się już gdzieś zabunkrowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHeh2
Nie zmarzł. Prawie zawsze tak sypia. Aż chce się wstać i go wygłaskać. Zmykam poczytać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
Nie budz pieska bo zmęczony ; ) Ja też już się kładę spać Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem pod podany adres i nic. A mogło to być właśnie to czego oboje szukamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od tych wymagan
Odpisałam na e-maila. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety po35tce? Jakie są? Oczywiście te wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - są bardzo, bardzo samotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego są samotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo różnie się w życiu układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×