Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tragedia,faceci po 35

Polecane posty

Gość gość84_prawdziwy
Co do brzucha to zgoda - wypadałoby nie dopuścić do balona, lecz z drugiej strony nie każdy musi mieć kaloryfer czy też idealnie płaski brzuch. Ale żebym musiał ubierać się tak jak ktoś mi każe (a nie ja sam sobie coś wybiorę) czy ogólnie dostosowywać swój gust pod obecnie wyznaczane ramy ? Nie, dziękuję. Postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chciala wiedziec, gdzie pracuje Heniuś, bo jak czytam, ze jego kolega sie staral o jakas rok.. A a propos portali to facet ktory mi sie podobal, znalazl niedawno jakas laske tam i ustawil status w zwiazku, wiec mozna. Brzydka nie jest, ale to ludzie sporo mlodsi niz 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale kobiety po 35 to już stare raszple, na co one liczą, na Antonio Banderasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banderas tez stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swieta racja. Mialam konto na tym portalu, sama mam 31 lat i panowie +- w moim wieku to jakas straszna porazka, usunelam konto jak zobaczylam ze w wielkim miescie wojewodzkim nie ma ANI JEDNEGO ktory zwrocilby moja uwage, same plastusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nawet jakbyś znalazła tam jednego to co myślisz, że facet 31 letni to szuka sobie równolatki. Łudź się tak dalej. Równolatki to faceci tylko chcą jak mają po 20 pare lat. Ty to już jesteś z 3 kategorii wyboru na zasadzie jak już nic nie da się wyrwać. A poza tym u was jest jeszcze gorzej bo laski od 29 w górę na tych portalach to jest dopiero tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo atrakcyjni ludzie nie szukają partnera na portalach randkowych, to rozwiązanie dla desperatów, nieudaczników i brzydali zarówno płci męskiej jak i żeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×