Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie chcecie miłości?

Polecane posty

Gość gość

Trafiając na atrakcyjną, młodszą dziewczynę w klubie na ogół dosyć szybko poruszam w rozmowie temat firmy, pieniędzy i zarezerwowanego pokoju w dobrze znanym hotelu w centrum. W 8/10 przypadków reagują entuzjastycznie, tzn. w końcu zamawiamy taxi i lądujemy w hotelu. Ale jeśli, nie daj Boże, któraś mi się wyjątkowo spodoba i gram przeciętnego mężczyznę po trzydziestce pracującego w korporacji, który szuka partnerki na stałe to jestem odrzucany. Przecież mój wygląd się przez tydzień nie zmienił. Różni mnie tylko to, że zamiast mówić o stanie konta, mówię o literaturze, muzyce i jestem ,,romantyczny''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i dobrze, lepiej żeby porządna dziewczyna nie trafiła na takiego dajca weekendowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie ważne ile masz w łapie, ważne że jesteś wariatem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widocznie nadajesz się tylko na raz, więc panny korzystają skoro jesteś chętny i masz pokój. A dłużej się męczyć z kimś takim nie chcą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiając na atrakcyjną, młodszą dziewczynę w klubie xxxxxx Tu jest odpowiedź na Twoje pytanie. Szukasz w niewłaściwym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale z moich obserwacji wynika, że kobiety do 26-28 roku życia przywiązują w 95% wagę tylko do statusu materialnego. Te starsze są jeszcze gorsze, bo czepiają się dosłownie czegokolwiek. Nie jestem żadnym ,,dajcem weekendowym''. Ale naprawdę trudno wytrwać w takim przekonaniu kiedy się obserwuje jakie są motywacje kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzisz się puszczać do klubów i zastanawiasz się czemu nikt nie chce "miłości"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam napisałeś ze lądujesz w hotelu,to się zdecyduj,ja akceptuje tylko romantyków,kasa nic mnie nie obchodzi,i wiesz co,nie bywam w klubach dla ruuuchaczy i dziwekkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam darmowych dziwekkk to nie wiem jak one się nazywają nie moje klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale postaw się teraz w sytuacji dziewczyny, która zwróci uwagę na Twoją romantyczną stronę, nie będzie jej interesowało Twoje konto tylko wnętrze. I pomyśl, że może poczuć się jak Twoja kolejna weekendowa zabawka do hotelu. Chyba trudno byłoby uwierzyć, że można z Tobą zbudować związek o trwałych fundamentach - a nuż znowu będziesz chciał iść się bawić do klubu w wiadomym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie, facet zadaje sie z łazjami i dziwi się, że są łajzami :P porządna dziewczyna nie idzie szukać q**sa na jedna noc, robią to tylko qrwiszony l*******gi i spermojady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna dziewczyna wyczuje na kilometr d****arza, a d***** klubowa skorzysta ze sponsoringu bo po to tam chodzi, a czy łądny czy brzydki. Im to wisi. I tak jak Ty szukasz ładnych kobiet tak kobiety szukają męćzyznę który zapewni minimum normalności dla przyszłej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zadaje sie z łajzami to sam jest łajzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny utrzymywany przez mamusię prawiczek, opisuje swoje MARZENIA :P. Znowu pisze, że wszystkie kobiety, to k_rwy lecące wyłącznie na kasę, ale tym razem w ładniejszy sposób. Zaraz napisze, że kobiety szukają do związku tylko modeli :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×