Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kategość

pomysł na wieczór kawalerski w Warszawie

Polecane posty

Gość nowacki

Jak szukasz lokalu na poziomie to zdecydowanie New Orleans Club. Nawet transport organizuja, pokoje Vip masz , piękne tancerki . Rewelacyjny wybór alkoholi na barze. Dla mnie najlepszy club w mieście http://bit.ly/NewOrleansPromocje 

jak ja bawilam sie na moim panienskim z dziewczynami to moj facet z ekipa byl w klubie New Orleans 😛 chlopaki tak poszaleli z whiskey ze na drugi dzien to wszyscy umierali 😄 ale podobno bawili sie swietnie 

Gość dzesika z klubu
6 minut temu, Mariolka8812 napisał:

jak ja bawilam sie na moim panienskim z dziewczynami to moj facet z ekipa byl w klubie New Orleans 😛 chlopaki tak poszaleli z whiskey ze na drugi dzien to wszyscy umierali 😄 ale podobno bawili sie swietnie 

potwierdzam ... bawili sie wysmienicie ...

Gość kajtush

ja byłem na kawalerskim kumpla w Gold House i o mój Boże co za piękne dziewczyny tam pracują.. dalej nie mogę dojśc do siebie 

Jeśli szukacie jakiegoś na prawdę niepowtarzalnego klubu w Warszawie, gdzie moglibyście zorganizować wieczór kawalerski, to polecam wam ten https://neworleans.pl/ . Uważam, że lepszego miejsca nie znajdziecie i po kawalerskim w tym miejscu wszyscy goście właćznie z panem młodym bedą bardzo zadowoleni!

Gość xyz

najpierw jakiś paintball, a potem klub - według mnie to spoko opcja. Akurat na "ostatnią kawalerską noc". Jak chcecie czegoś na poziomie to najlepszym klubem będzie The View. No i to tak też trochę na bogato będzie 🙂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować